GalantWeb

93kw nebo 85kw???

Offline overlocking

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Dobrý den... rozhoduji se pro koupi Galanta, ročník 93-96... Chci motor 1,8, otázka zní jaký je rozdíl mezi 93 a 85 kw verzí, a jestli jsem si správně všiml tak 93kw se prodává jenom ročník 93???


Offline Drak

rozdíl je jen v nastavení řídící jednotky. Jinak je motor stejný.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline overlocking

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Děkuji... zarazilo mě to hlavně proto že v pozdějších letech se už nevyráběl tak jestli něměl nějakou výrobní vadu třeba...


Offline Drak

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline overlocking

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
JJ, vím, ale to povinný... navíc si myslim že na 1,8 dobrej výkon...


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jo netvrdim že je to špatná volba, ono počítám že s tím dvoulitrem je to +- nastejno.


aschanek

  • Host
ahojte, jaké je zrychlení z 0-100km/h u jednotlivých motorů konkrétně u  1,8 16V 85Kw,r.v.96 nebo kde to najdu díky za info.


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Melo by to byt v tom naskenovanym manualu, kterej tu nekde je. Jinak je to 10 az 10,5 sekundy, overeno merenim. Je to holt tezky auto na 1.8 motor.
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
zrychlení 0-100 je spíš o umění řidiče... jednou blbě zařadíš a jseš výsledkově na úrovni felicie....
To nebudu řešit jaký máš kola, v jakým stavu je filtr svíčky atd...

osobně mám radši dynamický hodnoty 100-200km/h  to už o motoru a zpřevodování něco napoví. I když některý galoši touhle rychlostí možná vživotě ani nejely  -_-


aschanek

  • Host
ok, to mi stačí díky všem za názory


Offline anonym

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Já mám taky 93kw galanta a jednou se mi začalo ozívat vrzání.Mechanik řekl,že to je v poho :angry:.No a jednou jsem jel do cukrárny a upadlo celý rameno!


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline anonym

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
já spíš myslel jak dopadlo auto. Vytržený čep jsem viděl už dvakrát. Vždycky to odskákal blatník a manžety poloosy


Offline anonym

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
jj je to tim čepem,ale jinak se s tim autem nic nestalo je zkrátka spolehlivý