GalantWeb

jak sundat středový panel?

Offline Vlčák

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Ahoj všichni, před nedávnem jsem se stal vlastníkem Galanta r. 2001 2.4 GDI v kombíku. Auto je to parádní, ale to Vám tady asi nemusím vyprávět ;-)
K úplné dokonalosti mu chybí už jen kvalitní čínský 2din autorádio, který už jsem si koupil. Problém je, že se mi nějak nedaří sundat středový panel. Můžete mi prosím poradit, jak na něj? Je jen nacvaknutý nebo přišroubovaný? Co všechno ještě musím sundat? Předem díky za info ;-)


Offline Drak

je jen nacvaknuty ale nejdřív musíš vycvaknout panel kolem řadici páky a pak až panel kolem radia
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Vlčák

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Aha... takže ten co je kolem řadičky a pak půjde i ten svislý... OK, vyzkoušim, snad nic nerozbiju. Díky za radu  :laugh:


Offline Drak

ten u řadičky od zadu do předu vycvaknout a u toho svislého je jedno jestli se začne nahoře nebo dole. Ještě bych zkontroloval jak je tam připevněnej rámeček kolem radia. jestli to nějaký umělec nepřichytil ke všemu, co šlo.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Vlčák

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Rámeček kolem rádia tam naštěstí nedrží, ale panel musím sundat, protože potřebuju vytáhnout tu odkládací schránku


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline morfes

nevím jak to bude u tebe, ale je tam k tomu přístup jak k penězům a když jsem viděl co bych musel absolvovat pro vyndání tý schránky tak jsem veškeré myšlenky na 2din rádio vzdal ](-:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Vlčák

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Ajéje, to jsi mě moc nepotěšil... no odpoledne se na to vrhnu a uvidim, snad to nebude tak hrozny  :roll:


Offline Drak

no zas takova strašná věc to není, jestli maš šuplíček uchycen v plechových bočnicích, tak to mají na konci šroub (10 šestihran ořech) a je všechno venku. Pak do těch bočnic akorat našroubuješ 2 din radio a celé se to vrátí zpět.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Vlčák

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Tak dílo se podařilo. Nebyl to nakonec takový problém, jak jsem se bál, i schování kabelů šlo hladce  -_-  jen ty fotky jsem při tom nějak nezvlád :-(


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tak dílo se podařilo. Nebyl to nakonec takový problém, jak jsem se bál, i schování kabelů šlo hladce  -_-  jen ty fotky jsem při tom nějak nezvlád :-(



 fotit se musí pruběžně každejch ěé vteřin.....dukazy musej bejt....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline greatzero

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
zdar, jak ale sundam stredovy panel u galanta 98 s auto klimou? diky!


Offline Drak

uplně stejně. panel klimy je chycený do panelu ze zadu. pak jen odpojíš konektory a hadičku od vzduchu.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline miraD

uplně stejně. panel klimy je chycený do panelu ze zadu. pak jen odpojíš konektory a hadičku od vzduchu.

Tam je nějaká hadička??? :undecided:
Asi jsem ji zapomněl zapojit...  :-D
Baví mě dělat z vraků auta =D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
vypadá jako husí krk, co používaj elektrikáři.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz


 fotit se musí pruběžně každejch ěé vteřin.....dukazy musej bejt....

kenry chtěl si napsat ,,20" vteřin že jo??? :D :D

PS souhlasím, jak nejsou fotky tak nevěřím

PPS u žraloků ten středový panel nedrží žádný šroubek???? na kulaťákovi mám dva, dole jak se vytáhne ten dekl kolem fofrklacku....a vlastně dva nahoře u výfucku vzduchu....myslím...ale jo... :undecided:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
U žraloka ti stačí zapáčit nahoře tupým šroubovákem.
« Poslední změna: 30.05.2013 - 20:47:24 od Rob »


Offline LivArt

výfucku vzduchu....myslím...ale jo... :undecided:

Když už jsme u toho - má žralok taky ty de***ní plastový uložení pro mřížky výdechů? Človeka, co to vymyslel, nechat desetkrát sundat a nasadit ty mřížky i s panelem hodin, aby poznal, jakou kravinu navrhnul...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To nevim, ale třeba to poznáš z obrázku. :o


Offline LivArt

Nepoznám, ty plastový haj**y drží až samotný mřížky v těch průduchách.