GalantWeb

je to potřebné ?

Offline grafik

Je to k něčemu dobrý a nebo to je jenom kvůly hluku ? a na co je řídící jednotka u dveřích spolujezdce


Offline Howler


Offline Jindřišák

Ta řídící jednotka bude na 99% řj motoru, akorát nevím, proč ji máš tam. Měla by být schovaná v utrobách palubovky v místech pod rádiem. Jinak ta pěna bude nejspíš na snížení hluku. A nech ji tam, nejen že snižuje hluk, ale s její přítomností určitě počítaj u ruzny uchycení všeho možnýho, co je pod palubovkou.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Fotka 1: Je to pogumovaný filc který má za úkol snižovat hluk a taky bránit prostupu tepla z motorového prostoru.
Fotka 2: Je to bud Ř.Jednotka motoru což se mě moc nezdá pamatuji si totiž že byla hliníková nebo plechová.A... nebo jednotka imobilizéru,podobnou jsem totiž měla i já ,ale na straně řidiče prakticky ve stejném místě.
Dobso...


Offline grafik

Řídící jednotku motoru mám pod topením takže to asi nebude , nemůže to být centrál nebo okna ?
« Poslední změna: 17.10.2013 - 08:08:09 od grafik »


Offline Drak

opiš všchny čísla co jsou na ni. hlavně to, co začíná Mx xxx xxx
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Jindřišák

Beru zpět, v těch místech může bejt ECS nebo ABS, v tvém případě asi ABS, jesi to chceš vědět přesně, tak jedině podle čísla.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline grafik


Offline Drak

je to jednotka ABS
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline grafik