GalantWeb

Světla Pro Denní Svícení

Host · 90 · 38020

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
:D :D a ty to víš jak že to tu je??? :D :D

já vím že to tam mají ale zase za celkem dost éček :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

ostrov jak ostrov a B&G je něco jako obi. Má to i stejnou barvu :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
to je skoro fakt...akorát že tady to zavřeli :D :D ale jsou tu tomu jiné podobné shopy třeba woodies ....taky něco takového....ale všechno mi to přijde s ohodně menším výběrem než v čechách...a elektro obchod na káblíky atd??? to je taky problém tady sehnat.....celkově je tu trochu problém sehnat věci jako u nás, tam je baumax, obi, na pc součástky třeba ts bohemia, plno firem pro práci se dřevem, kovem......

tady to tak nějak neznají a čumí na tebe jak na debila když si auto spravuješ před barákem :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Berzelius

Jo jo, něco asi na tom bude že sme národ kutilů. -_-


Offline maxx2

Pepe ty si namiesto pridavnych dalek hodil komplet svetla pre denne svietenie,alebo si ich nejako "prekuchal"?
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Pepe

« Poslední změna: 13.10.2014 - 20:54:24 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline maxx2

Tak potom je vsetko v poriadku. Som mal obavy ze si do tých dialok nabastlil diody. Ja mam denne urobene inak. Zajtra po svetle urobim foto a pridam.
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Pepe

Popis situace - zkušebně jsem zapnul světla a čumím jak puk . Přestože mám DRL napojené na obrysovku , po zapnutí hlavních světlometů - vloženy diody s buzením- svítilo vše . Jak denní svícení , tak světlomety . Po vypnutí motoru diody denního svícení problikávali při zapnutých světlech .  Co jsem kde zkonil   ](-: ](-: ](-: 
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

moje prvni otazka je. Ma to sviceni ( predpokladam, ze se bavime o tech silikonovych trubicich co jsi montoval do svetel) nejaky drat ktery pak sviceni vypne? Pokud vim, tak ma jen drat pro blinkr... Takze by se muselo dodat rele.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Vyřešeno - denní svícení ( klasika co mám místo mlhovek) je jedním vodičem spojené s oranžovým kablíkem na obrysovku . Po zapnutí obrysovky musí DRL  diody zhasnout , jinak jezdím jak vánoční stromek . No a tento kablík se po demontáži a montáži světla z karoserie uvolnil ve zlodějce   ](-: a nebyl správný kontakt pro vypnutí - nutno spojit měkkou pájkou .
 Co se týká světel v silikonu , budou zapojené jako ty moje - s napájecím a rozpínacím modulem po zapnutí obrysového světla . Druhý vývod bude napojen na směrové světlo - blinkr .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001