GalantWeb

Problém s výfukem

Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
čau klucí,chtěl bych se zeptat a předem se omlouvám že lezu sem k vám ale na Mazda clubu bych asi čekal dlouho na odpověď a od kamaráda Figo29 co ode mne má mimochodem Galanta,jsem na toto fórum slyšel jen samou chválu .Mám 323f Ditd bj a dostal jsem od kamaráda laděný výfuk z benzínu2.5gti,tak jsem ho tam dal a auto se asi nedusí protože to podle mého stejně akceleruje,zvuk-žádný bublák ani rachot jen silné fičení...Ale je tu jeden problém,po prvním svezení,a to jsem mazdičce dával za uši,mírně sčervenala píšťala ve výfuku,když jsem jí pak vzal po chvylce znovu u krku tak už nic,je to normální??Nemohl být třeba olej ve výfuku? Dík Honza
« Poslední změna: 07.11.2009 - 19:00:30 od Ufis »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Laděný výfuk jako od katu dál? Nebo jen koncovej tlumič? Čemu říkáš píšťala?
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
jj poslední tlumič a tou píštalou myslím to co je jako poslední díl zevnitř výfuku,vypadá to jako píštala...je do tvaru kříže


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Byl nový?
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Právě že ne,je sundaný z Gtíčka,jak je starý nevím...
« Poslední změna: 07.11.2009 - 19:13:56 od Ufis »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Nevím, pamatuju, když jsme kamarádovi dali na BMW 318is laďák, tak se ten koncák vypaloval, lítala z toho ta izolační hmota a tak, ale dovnitř sem se nikdy nedíval.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
já tohle taky nikdy nezažil,za tou koncovkou to bylo rozehřáté do červena,doufám že to není tím že by motor byl uškrcenej na výfuku a tím se pak takhle ohříval :mad:,radily my na dieselpower ať vyberu katík aby byl nějaký zvuk když je to diesel,myslíš že to má cenu,není ho škoda?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Sorry, ale nafta patří do kamen nebo do kotle....
Moje zkušenosti s tim končí u 14dnů strávených s ježděním s Transporterem T5...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
jj každej máme názor,mě zatím nafta nesklamala a Mazda je zatím držák jako bejk!


Offline DORIANXXL

čau klucí,chtěl bych se zeptat a předem se omlouvám že lezu sem k vám ale na Mazda clubu bych asi čekal dlouho na odpověď a od kamaráda Figo29 co ode mne má mimochodem Galanta,jsem na toto fórum slyšel jen samou chválu .Mám 323f Ditd bj a dostal jsem od kamaráda laděný výfuk z benzínu2.5gti,tak jsem ho tam dal a auto se asi nedusí protože to podle mého stejně akceleruje,zvuk-žádný bublák ani rachot jen silné fičení...Ale je tu jeden problém,po prvním svezení,a to jsem mazdičce dával za uši,mírně sčervenala píšťala ve výfuku,když jsem jí pak vzal po chvylce znovu u krku tak už nic,je to normální??Nemohl být třeba olej ve výfuku? Dík Honza
...je to normálne,do výfuku niekdo dal(namontoval)prídavnú"pístalu".Je to otázka čiste tuningovej veci a nemusíš mat žiadne obavy. :mellow:
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10

Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
tak nakonec si my zda ze pri vysich rychlostních stupních se motor nedokáže tolik vytočit...co myslíte,pomůže to vykuchání kaťáku??


Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
myslíte že dosáhnu menší restrikce???nebo eště jinak,pomúže výměna katíku za rezonátor???


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Tady nikdo nemá s TD zkušenosti co se týče úprav, všichni jezdíme na benzín.
Pokud chceš vyšší výkon, bud dej větší cooler a nebo lepší filtr do sání, jinak bych do toho moc nesahal.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Řekl bych že jak sáhneš do nafty je zle motor potřebuje trochu odpor  proto tam je katík atd ...nemůžeš mu tam nacpat jen trubka... benzín je na to lepší ....radši bych s tím moc nelaboroval... nedáš to pak dohromady....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Řekl bych že jak sáhneš do nafty je zle motor potřebuje trochu odpor  proto tam je katík atd ...nemůžeš mu tam nacpat jen trubka... benzín je na to lepší ....radši bych s tím moc nelaboroval... nedáš to pak dohromady....
Vždy to můžu vrátit,ale všechny diesli kaťík nemaj,třeba passat b5,já se jen ptám kvůli té restrikci...


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Vždy to můžu vrátit,ale všechny diesli kaťík nemaj,třeba passat b5,já se jen ptám kvůli té restrikci...
Tak třeba Passat B5 katalyzátor má, hned u svodů, pokud auto jelo dobře předtím, tak bych spíš chybu viděl v tom, co si upravil.
Za zkoušku nic nedáš. A rozvna rezonátor drahej díl není. Jen ohlídat průměr trubek.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Ufis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Tak už ta b5 co má známej asi neměla origo potrubý protože známej ho tam fakt nemá,tak skusím experimentovat a uvydíme...