GalantWeb

Jak 'nainstalovat' zahrádku

Offline morfes

Chlapi potřeboval bych poradit jak dát na auto zahrádku. Když jsem kupoval Mitsu, dostal jsem od předchozího majitele zahrádku na střechu.
Teď jsem ji tam chtěl poprvé nandat a zaboha tam nechce (ten pán ji na autě měl)! Jsou tam takové 4 packy na autě, které jsou všechny pod tou gumovou lištou, ty jakoby osvobodím a je jasný, že tam to patří! Ale teď jak...bejčil jsem to tam silou takovou, že jsem se bál, že to ta lišta nerozchodí...nevíte někdo jak na to? Nějak jednodušeji to nejde?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Misak

na tech nohach by mely byt zamky, otocis klicem, vlozis do lyziny, otocis klicem a uzamkne se uchyceni.
Teda jestli mas stejny jako myslim.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline morfes

No mám takový, že když otočím zámkem, sejmu kryt a bych se dostal k takovejm zahnutejm koncům těch nohou, který by měly zaplout do tý lyžiny!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline morfes

Tak jsem to uspesne vyresil:)

Nejedná se o originální příslušenství, ale o univerzální zahrádky, což znamená, že se přichytává za rám nad dveřmi:) jenom je potřeba to něčím vyložit, aby to zbytečně nepoškrábalo lak (jak se asi předchozímu majiteli povedlo).

Moje chyba...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Lades

tak takovou zahradku mam taky ale mam tam i gumu ktera zabrani poskrabani laku
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline morfes

Ta guma tam byla, ale už byla zpuchřelá, takže se akorát ulámala no... :o
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy