GalantWeb

BRTNICE.....2007

BAD · 91 · 33278

Spojené události

  • BRTNICE.....2007: 25.05.2007 - 27.05.2007

Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Souhlas, nemělo to chybičku. Příští rok dojedu už v pátek, nebo raději už ve čtvrtek. Ubytování super, jídlo taky bomba. Jen škoda že jsem si nezašel do bazénu.  :mellow: Dojel jsem OK.  :big grin:
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline BAD

Ja myslim, ze srazik se opravdu vydaril... se mi ani nechtelo domu !!!  :'(
Dekuji vsem a doufam, ze se opet brzy uvidime !!!  ^_^
jj bylo to fajn už se těším do pšovlk :)
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Tož dobré to bylo  ^_^ a ani sem nezmokl  -_- jo jak chutnalo? Sem psal drakovi, kdoví jestli si na to pamatuje  -_-


Offline Drak

na všechno si pamatuju :) Chutnalo
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

na všechno si pamatuju :) Chutnalo
to bych se dost divil :) třeba jak si nehal chudáka begyho zlomenýho na gauči ??
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline enemdym

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Srazek paradni - rad sem vas lidi s GalantWebu poznal!  :D
Dom sme dorazili vpoho, jen nas u Olmiku chytla prutrz mracen, sterace pomalu nestihaly, aquaplaning sme tez prubli na tech mych valcich :o. Dnes sem meril olej a k memu prekvapeni, sem za zpatecni cestu neztratil temer nic... ale pretesnit to bude chtit tak nebo tak. Taky sem pod Mitsu dnes zalehl a na obou prednich kolech se mi objevil docela necekany ukaz - svorky vnejsich manzet poloos na obou stranach nevydrzely a sjely z gymy - brzdy, trmeny, kola komplet zasvinene od vazeliny. Bud sem moc rejdoval, nebo sem si zatacky vychutnaval az moc a nebo to byly ty svorky proste sunty a neudrzely to...
Ale inac supr!
PS: Prumer cca 13,5l/100km  :D (po dalnici je to o necem inem, nez kratke popojizdecky po meste a okoli)
:mitsu: VR4 :mitsu:


Zion

  • Host
I ja se pripojuji s diky organizatorum akce, bylo to tam u vas super, i kdyz se mi domu nechtelo, musel jsem. Ale pristi rok jedu 10000% zas a snad uz s celou svou familii ^_^

Samo ze jsem poslech a po ceste zpet nezavodil ........ koneckoncu nebylo s kym .......... tedy bylo, ale napric silnice  :mellow:

Vam takhle poklidne jedu a nejednou .......... mam vlci mlhu nebo jsem pozil  ^_^, pres silni se vali nejake vlnobiti. Brzdim ............ brzdim jeste vic, Gali se smka jak ranene zvire od krajnice ke krajnici a zahy zjistuji co za tekutinu se vali pres cestu.
Jedna vlna ............. druha vlana ........... a dalsi vlna sadla, rizecku, krkovicek a ostatniho dobreho praseciho masicka. Veřte ze se pres silnici prevalilo minimalne 10 tun divokeho veproveho a k tomu nespocet malych selatek  -_-
Jedno statne prase stalo uprostred silnice, poulelo na me oci a zuby zahnuty proklate nizko nad asfaltem a ja ............ ja ani nedutal natoz dejchal nebo se jen snazil nejak pohnout. Po chvilce jsem preci jen sebral kousek odvahy a opatrne zaradil spatecku. Jen co by mravenci noha nohu minula jsem zacal nenapadne couvat vzad .............

Ale prezil jsem  -_- a Gali take  :mellow:
« Poslední změna: 28.05.2007 - 00:27:36 od Zion »


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
I ja se pripojuji s diky organizatorum akce, bylo to tam u vas super, i kdyz se mi domu nechtelo, musel jsem. Ale pristi rok jedu 10000% zas a snad uz s celou svou familii ^_^

Samo ze jsem poslech a po ceste zpet nezavodil ........ koneckoncu nebylo s kym .......... tedy bylo, ale napric silnice  :mellow:

Vam takhle poklidne jedu a nejednou .......... mam vlci mlhu nebo jsem pozil  ^_^, pres silni se vali nejake vlnobiti. Brzdim ............ brzdim jeste vic, Gali se smka jak ranene zvire od krajnice ke krajnici a zahy zjistuji co za tekutinu se vali pres cestu.
Jedna vlna ............. druha vlana ........... a dalsi vlna sadla, rizecku, krkovicek a ostatniho dobreho praseciho masicka. Veřte ze se pres silnici prevalilo minimalne 10 tun divokeho veproveho a k tomu nespocet malych selatek  -_-
Jedno statne prase stalo uprostred silnice, poulelo na me oci a zuby zahnuty proklate nizko nad asfaltem a ja ............ ja ani nedutal natoz dejchal nebo se jen snazil nejak pohnout. Po chvilce jsem preci jen sebral kousek odvahy a opatrne zaradil spatecku. Jen co by mravenci noha nohu minula jsem zacal nenapadne couvat vzad .............

Ale prezil jsem  -_- a Gali take  :mellow:

Jó zbytkáč, to je sviňa  -_-.... mě jediný co mi zastřelo zrak byly mrchy mušky, bych potřeboval normálně stěrače... já to vzal ačkoliv bych radši ne, po dálnici od rosic do brna a pak dolů a pohoda za chvilu doma... sicej vír v nádrži asi 4l/100  -_- a křeč v pravé ruce, levou sem si podepíral hlavu aj tak mě to nezachránilo před bolesťí za krkem... no komedia, napíšu o tom knížku  :D
 Jinak k těm manžetám už v téj brtnici sem se díval ale říkali ste o tom že to nějak pustilo olej tak sem na to ani neupozorňoval, (v podběhách to bylo takový pěkně dokola namazaný).... jinač alles gute.


Offline enemdym

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
... kdyz sem tam stal, tak sem tam taky videl v podbehu sajrajt, ale tak nejak nevim proc, myslel sem, ze sem treba prevalcoval nejakou zabku (i to se mi stalo a vypadalo to pak v podbehu podobne  :o). Mel sem pod Mitsu zalehnout este v "Brtnici"... takhle sem pri zpatecni ceste v desti dostal pod manzety hodne vody, ale na oprave se uz dela (vycisteno, takze este sehnat nove svorky a doplnit vazelinu).
:mitsu: VR4 :mitsu:


Offline Drak

Prosím všechny, kdo v Brtnici fotili, aby mi poslali (poslat přes ICQ, SKYPe,nebo po Praze si je vyzvednu) fotografie.....Až je všechny dám dohromady bude foto CD jako minule.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Otys

  • Host
Jo bylo to fakt super.Příště přijedem taky v pátek.I žena si to pochvalovala no a malej ten by tam nemoh chybět.Ať si ho Bad užije :D :evil: