GalantWeb

Sraz Slovensko

Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
autem tě někdo vezme, spát budeš na chodbě jako jindy  :laugh: o žvanec se podělíme  :D  a je to vyřešený  :P  :mellow:
nenapsal bych to lip   ^_^  zvlaste to s tou chodbou !  :laugh:


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
nenapsal bych to lip   ^_^  zvlaste to s tou chodbou !  :laugh:

Hmm ,že ten Begy má ale kamarády  -_-
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Drak

 :big grin:
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
Hmm ,že ten Begy má ale kamarády  -_-
no jak ktery.. zatim jsme ho s Badem pokazde ulozili do pelechu a nebo aspon prikryli.. oproti jinym.. ze Draku :-P


Offline BAD

Hmm ,že ten Begy má ale kamarády  -_-
jj souhlas s B2 nebejt nás tak ho necháte na tý chodbě chcípnout .... největší všivák je drak když ví že neni begouš v pelechu a sere na něj  :anz:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline t.j.silence

No u mňa je to asi takto. Od 27.8 až do 30.9 máme cvičenie na vojenskom cvičisku, ale po víkendoch asi ako vždy budeme chodiť domou, takže by som určite prišiel. Rátajte so mnou. Ak by som aj peniaze presral tak to je minimum. Kde čo kedy komu a ako mám poslať peniaze?  ^_^
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jj souhlas s B2 nebejt nás tak ho necháte na tý chodbě chcípnout .... největší všivák je drak když ví že neni begouš v pelechu a sere na něj  :anz:

jj kluci jste moje druhá rodina. A dokonce jste mě donesli na správný pokoj i když jsem hlásil uplně nesmyslný čísla  :o


Offline BAD

jj kluci jste moje druhá rodina. A dokonce jste mě donesli na správný pokoj i když jsem hlásil uplně nesmyslný čísla  :o
pokaždý hlásáš úplný nesmysly ale proto tě máme rádi :)
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
zdravim, dnes mi oficialne oznamili, ze idem 20.8 az 25.9 na školenie do Kolína tekze som nuteny ten zraz posunut ca o 1 mesiac. presny datum dam vediet buduci tyzden (pravdepodobne bude aj ine miesto - stredne slovensko).Dufam, ze Vam to oznamujem dost zavcasu. pripadne otazky mi piste sem. Ako som uz pisal, novy datum a miesto bude bud. tyzden.


Offline t.j.silence

V októbri mi to aj viac vyhovuje, tak potom daj vedieť idem na isto.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline UHNAK_GTi

stredné slovensko??? že by som sa tam doplazil na tom mojom fúriku??Ale Lpzen je podmienkov lebo ja tieto slovenské chčanky nejak nedávam. V :P
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
asi tam chybaju pismenka, lebo tu podnienku nechapem  :evil:


Offline BAD

tak to je fajn to budu moct dorazit taky právě jsme se s B2 vrátili ze slovenska krásně sme se znastili po zlatym bažantovi hmmmmm  :D
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Drak

tak to je fajn to budu moct dorazit taky právě jsme se s B2 vrátili ze slovenska krásně sme se znastili po zlatym bažantovi hmmmmm  :D

Jste zase dělali ostudu :big grin: :big grin:
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
ceny ubytovanie 250sk na osobu ak ma ktosi zaujem polpenzia 160sk (deti do 10rokov polpenzia 110sk asi detska porcia ci co
je aj zmena miesta: Litptovsky Jan  :evil: chata v horách, dostanem fotky a uploadnem ich, rezervacia miest je nutna (maju iba limitovany pocet izieb  :anz:)


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
 :D


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
 :D


Offline ivovik

Uz sa tesim,uz sa tesim !!!  :big grin: a ten bar  :kiss:


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Uz sa tesim,uz sa tesim !!!  :big grin: a ten bar  :kiss:

To zas bude v álejích nablito  :laugh:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline ivovik

To zas bude v álejích nablito  :laugh:
Nj ,naposledy to bolo v aleji,ale neblil som ale dlho som sa rozpraval s autom  -_-  :lipsread: