GalantWeb

Vánoční "Školička"

Anketa

jaké datum Vám nejvíce vyhovuje na vánoční školičku

6.12.2007 čtvrtek
0 (0%)
13.12.2007 čtvrtek
0 (0%)
14.12.2007 pátek
3 (42.9%)
21.12.2007 pátek
0 (0%)
mohu ve všechny termíny
4 (57.1%)

Celkem hlasovalo: 6

Hlasování ukončeno: 07.11.2007 - 09:53:05

Offline Drak

Hlasujte pro termín vánoční školičky. Máte na to týden (do 4.11.2007) a ten kdo se zůčasní hlasování bude brán jako že se zůčasní. Proto prosím ty, kteří se nehodlají vánoční besídky zúčastnit aby nehlasovali :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Misak

Nevim jestli Jezisek, ale muze byt Santa Claus, staci kdyz nastrojime Bada :evil:
Uvedomuju si, ze Skolicka je pravidelne ve ctvrtek ale me osobne jakozto prespolnimu a v patek pracujicimu by se vice hodil patek nebo sobota.
Pokud ale zustava u ctvrtka, hlasuju pro 13.12
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline BAD

Nevim jestli Jezisek, ale muze byt Santa Claus, staci kdyz nastrojime Bada :evil:
Uvedomuju si, ze Skolicka je pravidelne ve ctvrtek ale me osobne jakozto prespolnimu a v patek pracujicimu by se vice hodil patek nebo sobota.
Pokud ale zustava u ctvrtka, hlasuju pro 13.12
doufám že přijedeš  :mellow: já tě nasrojim  :worried: jink klidně můžeme udělat vánoční školičku v pátek je to asi fuk
BMW 745i, V8, 332 PS


Kamenožrout

  • Host
Už bych se taky měl zúčastnit že ?  :o Jenže sám nevim co bude zejtra natož za tejden,mam pro změnu zase rosekanou hubu a nerad takhle nekam lezu  :(
Neptej te se mě jak stejně vám to neřeknu  :angry:

A hlavně ani nevim zda se mam někam cpát



Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
na to že se tváříš jako "ranař" nebo člověk co se z někoho jentak neposere se zase co se týče přátelství chováš lehce jako srab  :o
sorry ale přijde mě to tak - jinak jsi samosebou vítán (v jakým koli stavu  :evil:)


Kamenožrout

  • Host
Špatně si tomu porozuměl, nemám strach s přátelství ani z vás. A zas tak velkej ranař taky nejsem,občas mam taky slabší dny kdy mam pomalejší reakce.Jen se chci vyhnout těm otázkám který na mě čekaj a jistě víš o čem je řeč. Už se stoho dostávám díký pomoci přátelú a nerad bych se zase k tomu vracel. Už mam Moniky plný zuby,díky ní sem se zapoměl kontrolovat a dostal sem se do jiného světa " prostě sem zblbnul "   :mad: .
Ale už jsem v pohodě,jen mám zase pro změnu rosekanou držku  -_-

Pokud vám teda nebude vadit moje přítomnost tak se pokusim přijít, nejlepší by byl pátek  :D
Bohužel čas mě drží v šachu byl bych rád kdyby to bylo naopak,ale neni  :angry:


Offline BAD

Špatně si tomu porozuměl, nemám strach s přátelství ani z vás. A zas tak velkej ranař taky nejsem,občas mam taky slabší dny kdy mam pomalejší reakce.Jen se chci vyhnout těm otázkám který na mě čekaj a jistě víš o čem je řeč. Už se stoho dostávám díký pomoci přátelú a nerad bych se zase k tomu vracel. Už mam Moniky plný zuby,díky ní sem se zapoměl kontrolovat a dostal sem se do jiného světa " prostě sem zblbnul "   :mad: .
Ale už jsem v pohodě,jen mám zase pro změnu rosekanou držku  -_-

Pokud vám teda nebude vadit moje přítomnost tak se pokusim přijít, nejlepší by byl pátek  :D
Bohužel čas mě drží v šachu byl bych rád kdyby to bylo naopak,ale neni  :angry:

klidně doraž na zbytek se vyser. už se prostě k tomu nevracej a budeme dělat že se nic nestalo. ( max tě to bude stát pár B52 ) po těch se zapomíná mnohem snadběji  :D
BMW 745i, V8, 332 PS


Kamenožrout

  • Host
Tak teda hlasuju pro pátek  :D :D :D

Vim že neni jako možnost pro hlasování  :o ,ale ve čtvrtek pojedu akorát tak okolo vás a nedostanu se tam !  :worried:

Tak pokud by to šlo na ten pátek prosím  :(




Offline Drak

zitra zjistim jak jsou volné pátky a dám vědět
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Misak

doufám že přijedeš  :mellow: já tě nasrojim  :worried: jink klidně můžeme udělat vánoční školičku v pátek je to asi fuk
Jasne ze prijedu :-)) Ale sedim na druhym konci stolu  :D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline BAD

Jasne ze prijedu :-)) Ale sedim na druhym konci stolu  :D
u stolu pro 4 si můžeš sedět kde chceš  :mellow:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Misak

u stolu pro 4 si můžeš sedět kde chceš  :mellow:

To budou vanoce  :mellow: :big grin:
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Zion

  • Host
zitra zjistim jak jsou volné pátky a dám vědět
Tak jak Draku jak je to s tim patkem???? Taky bych prijel ale patek je jiste lepsi
A termin 20.12. ja 100% :-) nestiham (4 dny pred porodem)


Offline Alik

jasny lepsi by byl patek.......ja urco dorazim
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Drak

Tak pátky jsou zatím volný, tak resetuju hlasování a hurá vše od začátku :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

Tak jak Draku jak je to s tim patkem???? Taky bych prijel ale patek je jiste lepsi
A termin 20.12. ja 100% :-) nestiham (4 dny pred porodem)
my 14 dní před porodem  :D
BMW 745i, V8, 332 PS


Zion

  • Host
Bade  :mellow: -_-ze bychom to zaroven zapili a oslavili??? Kazdopadne se rika ze novej kluk se musi poradne koupat  :D


Kamenožrout

  • Host
Dal jsem hlas na 14.12 v pátek , ale neni problém ani toho 20.12  :D

Už se tady sice psalo že se tam dobře vaří a nováčci maj chodit na lačno,ale to je pro mě dost nemožný  :'(  Mám totiž hlad pořád  -_-

Sice asi předcházím událostem  :o   Mam něco vzít s sebou at tam nepřijdu s prázdnou  :o :o

Nebo stačí že se tam ukážu ?  :o


Offline Drak

Do restaurace se nic nenosí :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)