GalantWeb

Na rozebrání - GALANT

Offline Filda223

tak ja si taky prihodim, pokud by byl k mani, tak bych si vzal celou koncovku tlumice vyfuku a mozna katyk ;) a pokud by to teda nevadilo tak bych zkusil i ty kabely k motoru ;) sem jaksi pozde zjistil ze ty co jsem vzal ja jsou nejak tak ... ehm "spatne" :-D pac radsi hned obednavam nez abych zkontroloval  ](-: taky na to svoji chybou doplacim  -_-
I´m way to exhausted.


Offline wobby

Ahoj scháním kufrový dveře na sedana a levou stranu co je plechařina nad světlem ten lem  ,potřeboval bych si vykuchnout, bylo by to k mání ¨? nebo bych poslal fotku co a jak, že bys mi to vyoperoval a poslal odkud jsi?


Offline Pepe

Jsem z Prahy a na rozebrání je kombík .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline wobby

Ze zadní nápravy koupím kotouče ,destičky ,třmeny jsou ještě?
« Poslední změna: 27.08.2014 - 19:40:42 od wobby »


Offline wobby

můžeš mi sem dát tel číslo nebo d zpráv mam zájem o hodně věcí dík


Offline Sir Dag

Ahoj chlapí..jde na rozebírku sedan Béžová kůže 2.0..Motor udělané rozvody před 8 tisíci km..Auták jde na rozebírku z důvodu schnilého prahu na total (někdo to hezky zamaskoval a když jsme chtěli dělat lemy začlo se to celé sypat...bohužel.. :'( )

Auták má křídlo, litáky atd...pište co vás bude zajímat..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Fabregas

Bral bych kabely na výhřev sedacek+loketni operku jenom ten vrch bezovej  :-D



Offline Sir Dag

jak jako po kusech?

Kabeláž na výhřev..myslíš to co se vede po autě? Není problém a svazky ti vykuchám..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Bral bych ten plast okolo oka zámku kufru mezi zad. světly,co je zevnitř,pokud má zdravé "zámky"uchycení a ty dva tapece,co krejou zad. světla zevnitř,jestli jsou zdravé.Pak ten horní silentblok motoru na straně spolujezdce.
???


Offline Fabregas

ano,to co vede od sedacek ke spinacum a tu loketku bys mel taky?Bral bych


Offline Kouba96


Offline Sir Dag

Rob: tu lištu tu mám někde i stříbrnou .-) Po těch tapcích co jsou v kufru se ti podívám.
Febregas: kabeláž tím pádem vykucháme.. Loketka není.
Kouba: ne..interier nechávám pouze v celku..ale moc za něj nechci
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

ještě něco přidám
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
lištu jsem myslel tuhle


Offline Sir Dag

schávám ji .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



guest2672

  • Host
potřeboval bych hřebenové řízení na 20.100kw a jestli řízení někdo měnil co jsem koukal tak by mělo jít sundat bez zásahu nápravy .díky


Offline Sir Dag

Ahoj Hugáči..řízení budu mít pro tebe schované ju .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Lidičky..budu dělat hodně velkou debordelizaci...snad jednu z největších. Musím totiž vyklidit plac..Takže pokud něco potřebuje, ze svých věcí co tu mám schované dávám vesměs za odvoz či za pár desetikorun :D
 Bodou se dost vyhazovat plasty do interiéru, světla v intoši, repro, jednotky motoru, etax atd...co se týče těch trošku cených věcí, jako jsou třeba dvěře, nárazníky či hauna..to pojede za pár stovek taky pryč..třeba kapotu nechám za pět stováků..nárazník třeba za 400 stovky...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue