GalantWeb

Prodám 2,5 V6 kombi

Offline sm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Prodám V6 kombi. Vyrobeno 99. Najeto 170k (tomu tedy osobně nevěřím, já s ním najel za poslední tři roky asi 25k). Koupeno tady od Obelixe. Spíš už na díly. Původně jsem jej chtěl dát trochu ještě dohromady, ale zdědil jsem po taťkovi jiného japonce, takže pro další investice přestal být racionální důvod.
Nejdřív, co je nanic: Utrh jsem na obrubníku přední nárazník. Přilepil gafou a domluvil s Dagem náhradní (ovšem za tři měsíce jsem si po něj nebyl schopný dojet). Začlo hučet levý přední ložisko, chtělo by to vyměnit. Spojka zabírá nahoře, ale občas proklouzne, takže asi taky časem odejde. ABS se spíná nesmyslně, pravděpodobně vylámaný zuby v senzoru na kole (já to neřešil, jezdil jsem tři roky bez toho).
Teď co je dobrý: Motor je supr a v prosinci jsem nechal udělal komplet rozvody i s vodní pumpou (zdokladuji). K autu mám dvě sady alu disků s gumama. Obě sady pneu v supr stavu. Letní i zimní jeté dvě sezóny, každé odhadem do 7000 km. Auto má platnou STK do prosince. Normálně jezdí (včera jsem s ním ujel 150km město/okresky/dálnice), je možné jej používat.

Cenu si představju 15k. Aby nedošlo k omylu - auto jenom jako komplet.

Rychlé foto z ulice zde:
https://photos.app.goo.gl/yyZuWmah3SUWv8gTA

V případě zájmu nafotím i víc - co bude potřeba.
« Poslední změna: 23.04.2019 - 18:17:44 od sm »


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Koupim si ho od tebe. Posli mi cislo a zavolame si.


Offline sm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Takže rezervováno pro Obelixe. Gali se vrátí zpátky domů :)


Offline vojtas1234

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
  • Nemluvně v Housce
Zdravím, kdyby ho Obelix z nějakého důvodu nevzal, tak mám taky zájem  ^_^
2.5 V6 1998