GalantWeb

Prut do vysouvací antény a dálkové odemykání

Offline schejn

Ahoj kolegové .
poptávávám jestli někdo nemá na prodej prut do vysouvací antény a ovladač na odemykaní dálkové .Je to na Galanta žraloka 1999 2.5 v 24 . To ovládání stačí neporušený obal mě praskl a musím ho nosit po kapsách bojím se ,že ho ztratím .
Děkuji za případné odpovědí , Marek .
« Poslední změna: 09.11.2017 - 19:58:57 od schejn »



Offline schejn

Vůbec tam nic nevidím chlape ,jen nějakou tabulku uprostřed  :'(


Offline Vojtíí

Na téhle stránce se zaregistruješ. klidně přes fb. vyhledáš galant. a jsou tam i origo kryty na ovladače.
Jeden blázen do Galanta.



Offline Pepe

 Proč tu krabičku neprovrtáš na druhé straně - oko je ulomené , lze jej dolepit  ...... já jen proto , že tyto starší schránky už jen tak neseženeš .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline schejn


Offline Pepe

Tak to zalej epoxidem
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline schejn

Pokusím se ,nevíš kdo by mohl mít nefunkčí anténu se zdravím vysouvacím prutem prosím tě ?


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Prut a komponenty na antenu jsou k sehnání z Holandského Mitsubishi. Můžu poslat objednávací kody pro autorizovaný servis. Pak jsou ochotni sehnat a nechat dovezt. Mě stála nová cca 1300,-


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Kačenka

My jsme to provrtali cca tu a drží to. :)





Offline schejn


Offline schejn

Robe já neumim nakupovat na Ebay zkusil bych to přes ty Holandany ,prosim tě Obelixi jak na to ?
« Poslední změna: 13.11.2017 - 00:04:49 od schejn »


Offline Pepe

 Můj názor - než dát 30 liber za náhradní prut a vyměňovat jej, tak raději koupím novou anténu jako celek . :undecided:

další odkaz - https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=MB953709%09ROD%2CANTENNA&_sacat=0

jedná se o originál díl
  Universal --- http://www.audiotel.cz/?135,calearo-elektricky-ovladana-antena-chrom
« Poslední změna: 13.11.2017 - 14:10:25 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline schejn

Tak prut jsem vyřešil také ,jen tak jsem napsal do Mitsubishi a prut mi objednali za 1300 kč .Děkuji všem za pomoc a rady  :D


Offline schejn

Ahoj kolegové ,tak prut mám mám doma a přemešlím jak ho vyměnit abych něco nepodělal ,Naposledy jsem ho měnil 2009 a mám špatnou paměť .Poradí mi prosím někdo ? Děkuju .