GalantWeb

poradnej slusnej servis - praha

Offline johny11

No prostě to odflákl .... ono taky záleží jakou tam dáš barvu , jestli vodou ředitelnou ( ta je leda tak na zatopení v olejácích ) a nebo kvalitní bravu která se neředí ... jo a lakýrník by se měl takovým kukátkem na barvu do které to chceš dát ( NA ZBYTEK AUTA ) A podle toho co uvidí v kukátku si namíchá barvu v tom odstínu .... jak nedáš za stříknutí a kompletní práci kolem za nárazník 4500 kč bude to stát za prd ...

Neznam barvu, ktera se neredi....Kazda barva se redi, zalezi na mnozstvi, ktere potrebujes k lakovani.Pokud pouziju 1dcl barvy, pak neredim, pokud pouziju 1l barvy, pak je potreba redit.Pokud delam rozstrik, je potreba redit.Pokud nelakuju metalizu, je potreba redit atd.atd.
Profesionalni lakyrnik by mel mit cit pro odstiny,pokud micham lak, nebo spis chci namichat lak, delam to podle vzorniku, ktery prikladam nejlepe na dennim svetle, ne pod zarivkou.Jinak barva se da koupit i v CR nemusim ji prece kupovat v Polsku.Vodou reditelnou barvu neprodavaji vsude, protoze to nikdo nechce, obzvlast ti, kteri lakuji v domacich podminkach.Da se s ni delat, ale jen v lakovacim boxu, kde si nastavis teplotu, odvetrani a prutok vzduchu atp.Jinak doma je to dost slozity prave kvuli schnuti, ale jak rikas je to sracka.Spotreba barvy:Zalezi na lakyrovi, na pistoli kterou pouzivas.Ono totiz ne kazda pistole, kterou i treba nemecky vyrobce znaci jako HVLP je ve skutecnosti HVLP a nebo dobra volba.Hodne zalezi na moznosti jejiho nastaveni.Cena barvy tady v Cechach za 1l se pohybuje kolem 1100,- ale to je pouze barva ke ktere nalezi vrchni lak a tuzidlo.Nelze pocitat barvu ne cele auto samotnou, protoze vzdycky se musi pouzit podkladovy material,plnic, zaklad na plasty atd.


Offline johny11

Nevim, co se tam děje za chemickou reakci................,každopádně jsem za ten US. zadek už dal 20t. a už mě začíná.........fuckin USA!/Dead Kennedys/ :(

tenhle prispevek jsem si precetl az tet, ten konec me dostal  :-D :-D :-D :-D :-D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
 :-D :-D nechám to bejt, jako známku Punku  :-D :-D,stejně chci Mustanga. PS. život je krátký a pokaždý jiný! :o


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Fotky nárazník a víko.


Offline johny11

Prvni foto DSC00106.jpg  tam to vypada, ze mel hodne veliky strach, aby se ten problem neobjevil znovu, je tam malo barvy, bud je tam malo oddelovace, nebo malo tuzidla v plnici.Tohle neni dobry.Ten puvodni podklad mel odstranit radeji uplne.
Druhe foto, to je spatne odmasteny, nebo prebrouseny.K tomu uz vazne neni co dodat.Panacek se v prvnim pripade hodne bal, aby se problem nevratil, evidentne se modlil a byl rad, ze to nejak dopadlo.Tenhle pripad znam moc dobre ze svych zacatku, vzdycky jsem byl na mrtvici  ](-:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Asi koupil málo oddělovače, páč to bylo moc drahý,no až to popraská, půjdu na opravu holt jinam.Díky. :mellow:


Offline Padlo

Ahoj,

Porad odkladam vymenu rozvodu na mem galantu a uz to takhle nejde dal. Pridali se k tomu i čepy a kdyz uz, tak bych rad nechal opravit zrezle lemy. Ale ja to nezvladnu a tak potrebuji servis. Tady pisete skoro same spatne zkusenosti krom Pepeho, ale on chudak nemuze opravovat nas vsechny. :) Proto prosim muzete mi nekdo doporucit dobry servis, idealne kolem Prahy? Jediny s dobrymi ohlasy je Janovský? Dik :)
« Poslední změna: 20.06.2015 - 22:05:47 od Padlo »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Motor a čepy bych ti mohl udělat, záleží na tom , do kdy to chceš . Ale kdo ti udělá lemy ??
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Padlo

To bych byl moc rad. Píšu ti sz. ;) Je mi jedno do kdy. Lemy muze udělat někdo jiny.


Offline Padlo

Tak me zachránil Pepe, rozvody a cepy hotovy, jeste dodela tlumiče a Galant hotov. Výborná spolupráce a velká spokojenost. A co mi Pepe rikal, tak kdyz bude mit cas, tak možná vezme i dalsi zakázky, takze pokud chcete poctivou a kvalitni praci, doporucuju mu napsat. ;)


Offline Jeníček

Neboj, Pepemu tady prošlo pod rukama snad každý auto z fóra  :mellow:
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


guest2672

  • Host
A takhle to dopadlo.Kde se stala chyba?Lakýra tvrdí ,že ty chyby jsou v místech, kde to kitoval. :undecided:

taky občas lakuju ale tenhle humus sem ještě nevyděl a určitě bych to nikomu nepředal


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206