GalantWeb

Kdo z nás co děláme .... HOBBY a PROFESE...

Offline elkappi

Zdar je mi 28 Makám v LOM Praha s.p (není to povrchovej důl ale letecký opravny malešice . S.P znamená že jsem placenej z vašich daní ale beru mín než cikáni i přesto ze opravuji motory do vrtulníků pro armádu ) na galanta jsem měl zálusk už asi před sedmy lety bohužel nebylo štěstí na prachy tak sem do něj uvrtal kamaráda. Ke mě se dostal až asi před 4 lety a od Te doby jsme jim oba propadli teď máme na dvoře 2 rozebrané (jeden je legnum) a v dílně leží už tři dva stodvaceti a jeden 118 kw. Tu 118 nahradil silnější brácha z legnumu . Jede to jak střelený. To musím mít taky. Galantum jsme propadli. Mojí hlavní zálibou jsou galanti přítelkyně dlouho nic a zase galanti
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Tak ať ti to vydrží co nejdéle . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Padlo

Ahoj, tak taky přidám příspěvek k tomuto tématu. Moje hobby jsou již od mala florbal, sport obecně, teď hlavně zdravý životní styl a fitness. Do toho dodělávám VŠ a mám velmi dobré zkušenosti v oboru elektroniky (pracoval jsem pro Alzu). Pak jsem se, ale chtěl posunout dál a začal jsem dělat podle sebe a na sebe - pomoc s výběrem, instalací a servisem elektroniky pro soukromé zákazníky, ale i menší a střední firmy. Tady mám jen malý letáček na webu www.elektronikanaklic.cz. Tak kdyby někdo něco, stačí dát vědět  -_-


Offline Pepe

Dobrá nabídka. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Posledních 14 dní, když se náhodou ukáži doma....tak makám na tomhle :D

Aneb, snad si dodělám postel :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Jeníček

kdepak, Dag běžně spí buď v autě nebo pod autem.. :D
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

Jako jednou jsem usnul pod autem..sice na chvíli, ale usnul. Vzbudil jsem se díky tomu, že byla kosa (v zimě, sníh a mínus šest) :D

Jinak Jeníčku..už jsem dospěl a podařilo se mi částečně usadit..v autě tím pádem už nespím. Ikdyž chybí mi to cestování a nezávislost.
Zkrátka teď nespím "s" pod autem, ale "s" pod ženskou :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

tak na tomto jsem dělal ve volném čase..můj sen sedm let a konečně splněn :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline pol252

Tak abych se taky přidal k tématu tak začnu asi zálibami. Největší záliba je pro mě Galant a to už asi od 13 let, kdy měl můj otec VI gen. galantu a to verzi GTi s motorem 2.0 4G63 DOHC 4x4 4WS, poté to bude asi hasičina a veteráni od roku 1960 do 1989. Jsem vyučen jako Automechanik, jinak jsem zaměstnán u DP Praha jako Autobusoelektrikář (protože nazývat tuto profesi autoelektrikář je až moc zhýralé). Jinak se dále ve svém volném čase snažím pomáhat kamarádům dát dokupy jejich auta (tedy spíše z důvodu finančních to budeme nazývat skoro jako vraky, které se ještě k tomu občas nepohybují ani vlastní silou) a vrátit jim zašlou slávu.


Offline Sir Dag

tak sem přidám ještě jednu moji zálibu..a to konkrétně ve vytváření a výrobě. Mám zřízené i webovky takže se můžete mrknout podrobněji. Jinak pro galanťáky mám stálou 10% slevu .-) Stačí vždy napsat, že jste odtud a je to tam.
www.candles.beemee.cz
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Část kladiva , která se vám nesmí dostat do těla . Nalezeno mezi palcem a ukazovákem levé ruky v hloubce 2 cm .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Ten kus kladiva vypadl z tebe ? Pokud ano, jak dlouho si ho tam měl ?

Sám sem si také letos zasadil kousek železa .. konkrétně kousek z vnějšího kroužku ložiska .. pořádnou uhlíkovou ocel. Při odsékávání sem ucítil na vnitřní straně stehna štípanec. Nijak mě to nevzrušovalo, až když sem se večer vyslekl. Nalezl jsem na kůži vpich a modrák průměru 20mm okolo.

Jinak kolega z práce byl před zhruba 25ti lety zasažen brokem z brokovnice kousek pod zadek. Za ty léta se mu olověná kulička přemístila z tohoto místa na bok (pod hrudník). Zkoumá si to rentgenama  :-D
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63



Offline Pepe

Od čtvrtka do soboty  - celkem 48 hodin. Tělu se to nelíbilo , rána se nechtěla zavřít a ruka otékala , tak raději sobotní pohotovost  -_-. Jo, iron man , být to chirurgická ocel , prosím , ale kus kladiva ne. :-D
« Poslední změna: 20.08.2016 - 20:30:19 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001