GalantWeb

ADSL

Rob · 121 · 60354

Offline Pepe

Noťas je v pánu a musel jsem překopat desktop. Deska F1A75-V , procesor AMD A6 3670 APU .Překopáno z důvodu pomalé zběrnice na staré desce - pude do garáže -  . Od UPC mám nasmlouván Fibr Komfort 60/6 a s tou deskou šlo jen 12M. Teď je to na 60 a klid . Ze zbytku postavím pc do garáže na diag . Jo a disk z naťasu maká jako SLAVE v pohodě . :mellow:  Routr s WiFinou je EDU3  CISCO .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pepe,já myslel, že jsi v garáži bez štávy. :laugh:


Offline Pepe

Jak bych tam opravil své auto a svařoval ? Myslels to napojení měniče ? To kvůli prodlužováku a diag za jízdy kdyby chtěl padnout noťas .   Dostal jsem jinou bednu ATX a do té nabouchám vše co zbylo z desktopu . A ještě jedna deska MSI s procesorem je v bedně na díly - včetně radeon grafiky .
« Poslední změna: 21.11.2012 - 19:35:34 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt

Já sháním nějakou novější desku se socketem A. Z mé staré (ale dobré) msi se zahulilo a konečná....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Je možný, když mám na noťasu jack výstup na sluchátka zároveň se S/PDIF, tak sluchátka sice makaj, ale repro v noťasu se nevypne?Zkouším to všelijak nastavovat, stahovat ovladače a furt nic.Noťas jsem celý instaloval/bios a ovladače/ sám, jako samouk, je možný, že jsem na nějakou instalaci zapoměl?Čekal jsem, že při připojení sluchátek na mě vyleze nějaká tabulka s nabídkou/spustit jen sluchátka nebo sluch. i repro najednou- a nic.Nebo maj sluchátka u Asusu delšího jacka? :undecided:


Offline Jindřišák

Mam taky asus, snad to máš stejně. V liště startu mam ovladač Realtek HD, pravym, správce zařízení, upřesnující nastavení zařízení a tam si můžeš nastavit, jesi se maj vypínat repro při připojených sluchátkách.

Edit, myslím ikonu oranžovýho reproduktoru v pravo dole na liště, na starym asusu byla ikona stejná, ale jmenovalo se to jinak.
« Poslední změna: 30.08.2013 - 20:40:31 od Jindřišák »
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Realtek tam mám ,ale v liště startu ne.


Offline Jindřišák

To samy mám i v ovládacích panelech jako "správce zvuku realtek hd"
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tam jsem se taky dostal, i na test headphone nebo speakers, 3D,...,ale nabídka přepnutí z repro na sluch. tam není ani po aktualizaci, tak nevim, kde je to blbě.


Offline Pepe

V konektoru na desce, po zasunutí Jacku by se měl mechanicky odpojit reproduktor , né ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Jindřišák

však jak otevřeš toho správně nastavení realtek, tak bys měl mít v pravo nahoře "upřesnující nastavení zařízení" a tam to je
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tam na mě akorát vyskočí mixážní pult se 7 ovladačema hlasitosti, ale funguje jen celková hlasitost,třeba, když zaškrtnu vypnout repro, tak stejně hrajou dál. :( a sluchátka taky.


Offline Jindřišák

Tak to mám já. Jesi to tam nemáš, tak ti pravděpodobně chybí nějakej ovladač. Měl jsem 2 asusy a u obou to bylo stejně a primárně po instalaci to bylo nastaveny takhle (taky jsem si instaloval vše sam)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha, dík, tak to tam vůbec nemám.Ale ty máš asi w7?
« Poslední změna: 30.08.2013 - 23:29:50 od Rob »


Offline Jindřišák

Jj, jsou to w7. Jinak to co si popisoval tipuju, že ti 100% nějakej ovladač chybí. Já dostal k notebooku dycky CDčko, kde se všechny ovladače nainstalovali sami. A nebo si je najdi na podpoře asusu. Nevím co máš za win, ale 7 si to nejnutnější dotahaj sami. Jesi máš 8, tak nevím. Já si ted koupil novej notas bez OS a měl podporu jen w8, takže jsem s ovladačema trochu bojoval.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jsou to XP,ovladače stahuju ze stránek Asusu a pořád nic.


Offline LivArt

Ono by možná bylo nejrozumnější zahodit historický Win XP. ;-)
BTW vypínání repráků při připojených sluchátkách je záležitost ovladačů, k hw odpojování tam nedochází, je tam jen spínač, z kterého se bere informace.
Pokud si to pamatuju správně (přecijen už jsou to 4 roky), tak na záložce Audio I/O bylo něco k nastavování.
« Poslední změna: 31.08.2013 - 09:40:18 od LivArt »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
audio I/0 tam taky nemůžu najít, mě tam fakt asi ještě něco chybí.PS, je to stará M6000, ta by W7 neuměla, mám ho jako záložní.


Offline Jindřišák

Asi blbá otázka, ale našel sis na stránkách asusu správnej model? Na audio je jen jeden ovladač. A nebo mě napadá, že při změně biosu, se změnilo i nastavení, ale to mi příjde dost nepravděpodobny. Pak jedině to hledat v nastavení. Přinejhorším můžeš někomu říct, at to zkusí přes vzdálenou plochu.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.