GalantWeb

NESTARTUJE

Offline bobe

nazdar hosi!nestartuje mi GALANT '91 benzin...cievka OK, kable OK, sviecky funglovky NGK, benzin tlaciiii, rozvody su presne na znacky, starter toci motorom a nic....moze byt v haji power tranzistor????


Offline Pepe

nazdar hosi!nestartuje mi GALANT '91 benzin...cievka OK, kable OK, sviecky funglovky NGK, benzin tlaciiii, rozvody su presne na znacky, starter toci motorom a nic....moze byt v haji power tranzistor????
To zjistíš když vytáhneš svíčku a zastartuješ - jestli hází jiskru .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline bobe


Offline Pepe

 Keď je všetko O.K. , tak prečo nenaskočí, sviečky sú mokré od benzínu ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline bobe

jasneee, ze su...nervy do mna!mimochodom-pridal som spendlik na mapu-treba kuknut!!!


Offline Pepe

Pozrel som mapu, ale nemáš malý tlak benzinu ? Mohol by to byť zanesený filter  alebo uchlastaný motor .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline bobe


Offline bobe

od filtra ide benzinu na mraky...ja uz neviem...a co s prechlastanym motorom?


Offline johny11

od filtra ide benzinu na mraky...ja uz neviem...a co s prechlastanym motorom?
Vyndej svíčky a protoč ho naprázdno ať se vyvětrají válce :mellow:


Offline bobe

'vyvetral' som, uz skoro naskocil a nic....


Offline domdour

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7


Offline Pepe

a ten je kde?
Regul. tlaku je na konci lišty vstříků , co neudrží (3,2 bar) pustí do nádrže . Ale mně se to nezdá . Co ta odpojená váha , bobe ?  :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline bobe

vypustil som benzin, nalial novy, vyvetral motor a uz uz to skoro naskocilo...ale neudrzal sa nastartovany.rozdiel s vahou a bez som dako neregistroval...


Offline Pepe

 Neprisáva niekde za klapkou falošný vzduch ? Ja som mal 89 galanta s karbecom, ten sa pred štartom našliapol- natiahla sa  klapka sytiča pre  štart a pomaly s teplotou sa zavierala . Nezostáva ti pootvorená klapka ? Dusí sa vzduchom alebo nemá benzin ?  :angry:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001