GalantWeb

Galant 2,5 V6 převod...

Offline mitsubishi v6

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
Zdravím, jsem nový a chtěl bych pár informací ohledně převodovky.
Chystám se na výměnu ložisek v převodovce, na kolik to výde a nemáte stím někdo zkušenosti?
Díky  :mellow:


Offline Pepe

 Tutovka to tady ve foru je  --- nutno číst . Je tam i cena - vím , dělal a psal jsem to . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline mitsubishi v6

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
Ajo, pročíst si stovky zpráv než napsat odpoved co zabere minutu, fakt logické  :(


Offline Pepe

Ajo, pročíst si stovky zpráv než napsat odpoved co zabere minutu, fakt logické  :(
Problémy & závady» Převodovka a spojka» Rozsypana prevodovka   
 Máš kde číst . :lipsread:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Lades

ty ses ten co tady neco potrebuje, tak hledej... a kdyz neco chces tak se slusi aspon poprosit a ne tady vyskakovat. nemysli si, ze tady vsichni sedi a cekaji az ti budou moct nekde neco najit.

Ajo, pročíst si stovky zpráv než napsat odpoved co zabere minutu, fakt logické  :(


« Poslední změna: 12.01.2010 - 12:00:32 od Lades »
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline mitsubishi v6

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14

Offline koty

Ahoj chtěl bych se tu pod tím to názvem motoru a manuální převodovky zeptat.Když bych chtěl měnit olej v převodovce a funguje výborně jinak jestli ten olej podle intervalu mám měnit ,nedávno jsem auto koupil s komplet origo servisem ale kapaliny ty raději vyměním všechny a proto se ptám četl jsem někde že na mitsubishi prý když vše funguje jak má je lepší ten olej neměnit že prý po výměně začínaj problém co je na tom pravdy a nebo je to kec? Jinak olej bych asi vzal od mychak tym ten origo děkuju všem za rady  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

Jestli ti funguje a jde radit všemi směry bez nutnosti meziplynu, tak bych ho neměnil. Je pravda, že pokud se olej vymění, začnou problémy se synchrony.

jinak ten samej olej koupis o kilo levněji
http://www.znackoveoleje.cz/znackoveoleje/eshop/3-1-Mobil/91-2-Prevodove-oleje/5/966-Mobil-Mobilube-1-SHC-75W-90-1l a nebude stočenej ze sudu třeba do PETky :)
« Poslední změna: 18.04.2010 - 21:41:09 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

díkes draku  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6