GalantWeb

Podložky na zadní kola

Host · 57 · 16408

homo15

  • Host
Ahojte, protože přední kola lícujou s lemama tak jsem se rozhodl, že si pořídím podložky na zadní kola, aby minimálně lícovali i ty zadní, teď jsou trochu utopené, a když se na to zadíváte, tak to jde docela vidět, v poměru přední/zadní, a nebylo by na škodu, i kdyby trochu povylezly - kdybych si koupil lemy, které vedou i do předního nárazníku, nevíte kde bych to všechno sehnal ? co jsem se díval na google tak ty podložky nejsou moc laciné, jak by to bylo ze šroubama a matkama ? vyšlo by to ?


Offline ondraseek

Ahojte, protože přední kola lícujou s lemama tak jsem se rozhodl, že si pořídím podložky na zadní kola, aby minimálně lícovali i ty zadní, teď jsou trochu utopené, a když se na to zadíváte, tak to jde docela vidět, v poměru přední/zadní, a nebylo by na škodu, i kdyby trochu povylezly - kdybych si koupil lemy, které vedou i do předního nárazníku, nevíte kde bych to všechno sehnal ? co jsem se díval na google tak ty podložky nejsou moc laciné, jak by to bylo ze šroubama a matkama ? vyšlo by to ?
cau o podlozkach sem taky zacal premyslet ale dal bych vsechny 4x
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

nekde sem slysel ze se nechaj podlozky vyrobit ze staryho brzdovyho kotouce nvm no
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Werewolf66

Místo podložek bych spíš sehnal kola s menším ET, nebudete muset řešit že vám nestacej stefty s naboju
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


homo15

  • Host
Místo podložek bych spíš sehnal kola s menším ET, nebudete muset řešit že vám nestacej stefty s naboju

já nechci jiné kola  :anz:


Offline Pepe

Jde o to, aby to bylo lehké , ne litina . A když chceš něco takové dělat , tak pořádně a nefušuj . -_-
 http://www.podlozky-pod-kola.cz/
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Jde o to, aby to bylo lehké , ne litina . A když chceš něco takové dělat , tak pořádně a nefušuj . -_-
 http://www.podlozky-pod-kola.cz/


no já právě že nevím jestli mám koupit s těma šroubama nebo né, nikdy jsem to na kolo nedával, ale je to dost utopené, zítra pošlu foto, takže si myslím že určo i s šroubama
« Poslední změna: 24.10.2015 - 22:45:29 od homo15 »


Offline Pepe

Záleží na tom , o kolik cheš kolo poslat ven . Při 10 mm by ti tyto štefty měli stačit . Jestli ale chceš jít o 20- 30 mm , kup delší štefty a přelisuj  , nebo koupit osmidíru a kombinovat . Chceš li dělat na voze zakékoli úpravy , musíš mít fantazii a představivost - jak to asi bude vypadat a jak to udělat .
 http://www.podlozky-pod-kola.cz/podlozky-pod-kola/eshop/3-1-Podlozky-pro-vozy-se-stefty/0/5/171-Podlozky-roztec-4x114-3-sire-20mm-pro-vozy-se-stefty-1ks
« Poslední změna: 24.10.2015 - 22:52:44 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Záleží na tom , o kolik cheš kolo poslat ven . Při 10 mm by ti tyto štefty měli stačit . Jestli ale chceš jít o 20- 30 mm , kup delší štefty a přelisuj  , nebo koupit osmidíru a kombinovat . Chceš li dělat na voze zakékoli úpravy , musíš mít fantazii a představivost - jak to asi bude vypadat a jak to udělat .


aha, no já jsem myslel že to funguje tak že si koupím ty podložky i se šroubama a dám to na kolo, zašroubuju podložku jak kolo a tak to jako kdyby nadstavím  :D  :D  :D , tak by to nešlo ? ty to určo myslíš tak že si koupím podložky bez šteftů a jen ty štěfty na starém kole prodloužím nééé ? taky by to šlo.... , ale jednodušší bude koupit to i s těma  šteftama
tady
http://www.podlozky-pod-kola.cz/podlozky-pod-kola/eshop/3-1-Podlozky-pro-vozy-se-stefty/0/5/171-Podlozky-roztec-4x114-3-sire-20mm-pro-vozy-se-stefty-1ks
 


Offline Pepe

Tím pádem ale musíš koupit sadu matic .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Tím pádem ale musíš koupit sadu matic .

okay, ale ještě jednou, chápeš mě né ? koupím podložku ze šroubama dám to na staré šrouby zašroubuju jak kola, tím pádem bych to nadstavil a pak kolo, já to tady radši napíšu 3x než bych to měl koupit špatně  :lipsread:  :lipsread: koupím 8 matic a bude  :angel:

děkuji pepe  :angel:  :angel:


Offline maxx2

A nemas nahodou disky ktore maju inu sirku vzadu a inu vpredu? Skontroluj si najskor parametre vsetkych diskov ci su rovnake aby si zbytocne nekupoval 4 podlozky a vo finale budes na tom istom ze budes inak siroky vzadu a inak vpredu. Mam tiez GDI a disky 7.5  siroke ale nespozoroval som ze by jedny trcali viac ako druhe.
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


homo15

  • Host
A nemas nahodou disky ktore maju inu sirku vzadu a inu vpredu? Skontroluj si najskor parametre vsetkych diskov ci su rovnake aby si zbytocne nekupoval 4 podlozky a vo finale budes na tom istom ze budes inak siroky vzadu a inak vpredu. Mam tiez GDI a disky 7.5  siroke ale nespozoroval som ze by jedny trcali viac ako druhe.

nene, kola jsou naprosto stejné, 4 podložky bych nekupoval, vzal bych pouze dvě na zadek  :P


Offline Pepe

Nedá mi to ..............BMW a Golf se širokou prdelííííííííííí TUZZING jak prase . ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nedá mi to,.......podložky jsem kdysi stále používal,ale na žraloku už ne.
Pokud našroubuješ podložku na šteft,musí být tak široká jako je délka šteftu (2,5-3 cm),jinak by šteft koukal ven a překážel by.A to by ti kola nejspíš lezly ven už moc.
Bylo by lepší koupit štefty o 10-15mm delší než tam máš a přelisovat je v náboji a koupit klasickou děravou podložku (10-15mm).Ale bacha na 1000ci hran šteftu! ,jsou  snad 3 druhy.


homo15

  • Host
Nedá mi to ..............BMW a Golf se širokou prdelííííííííííí TUZZING jak prase . ](-: ](-: ](-:

Kdo říká že chci tuzing, tohle miluju opravdu, jen chci aby to bylo stejně - tak jak je to vepředu tak i vzadu , a navíc plánuju ty lemy co vedou přímo i do předního nárazníku,a to už by bylo opravdu ty kola moc schované  :kiss:  :kiss:  :kiss:


homo15

  • Host
Nedá mi to,.......podložky jsem kdysi stále používal,ale na žraloku už ne.
Pokud našroubuješ podložku na šteft,musí být tak široká jako je délka šteftu (2,5-3 cm),jinak by šteft koukal ven a překážel by.A to by ti kola nejspíš lezly ven už moc.
Bylo by lepší koupit štefty o 10-15mm delší než tam máš a přelisovat je v náboji a koupit klasickou děravou podložku (10-15mm).Ale bacha na 1000ci hran šteftu! ,jsou  snad 3 druhy.

jasné, chápu , díky, jenomže já to asi nepřelisuju, zeptám se v rodině jak se to dělá a co by bylo potřeba, tím pádem bych koupil podložky bez šteftů že jo ?  ](-:  :lipsread:



Offline Pepe

Workshop manual  strana 26-4---Hub Bolt Replacement.  Rozteč přední nápravy 1510 mm a zadní je 1505 mm .
« Poslední změna: 25.10.2015 - 17:59:36 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

Vzadu úzký? Co si pamatuju ze srazu, tak jsi vzadu měl snad 235/40R17 ne? Jaký máš kola? Respektive jaký ET? Ono origo 7x17 ET40 jsou nejužší co jde. Já mam 225/45R17 na 7x17 ET40 vpředu jsou zároveň s blatníkem a vzadu mi opravdu těsně může kolo zajet do podběhu. Nevim jestli nemáš vyřezaný lemy (to zahnutí dovnitř), ale podle mě už by jsi šel gumou do lemu.

Schválně si dej vodováhu k lemu svisle na úroveň středu kola a změř kolik mm máš mezi gumou a obrysem auta.

Pokud chceš gumy co lícujou s lemama tak musíš prodloužit dorazy, nesmyslně přitvrdit podvozek nebo ohrnout lemy což na Galantu vypadá hrozně,  jinak si při propružení ohobluješ gumu.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4