GalantWeb

LED světla

Dom · 47 · 14020

guest2672

  • Host
nesmysl vyjimka mě nezajímá u nových, nemám nové,pokud bude někdo montovat denní svícení tak musí fungovat jak sem psal,je to i u nových v loni firma koupila nového Tranzita Ford a denní svícení svítí samostatně po přepnutí na parkovačky zhasnou jak to má být v roce 2015 jsem montoval denní svícení švároj na starou Mazdu , a zapojil jsem to aby mu svítili denní svícení s parkovačkama aby byl vidět ze zadu v tunelu nebo v lese, to je jedno kde,kontrola Policie a dostal pokutu 200kč za špatné zapojení denních svícení když jim to vysvětloval tak uznali že by to tak mohlo bejt pro větší bezpečnost ale zákon je zákon,tak asi tak.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Výjimky by měly být zapsané ve velkym techničáku,třeba stejně jako u galanta,že nemá podsvit tlačítka varovných blinkrů.
« Poslední změna: 07.04.2017 - 22:01:59 od Rob »


guest2672

  • Host
Výjimky by měly být zapsané ve velkym techničáku,třeba stejně jako u galanta,že nemá podsvit tlačítka čtyřech (6ti) blinkrů. :big grin:
to seš ale na STK,sebou velký T.nevozíš.denní svícení zapojuji jak píšu a nikdo si nikdy nestěžoval a to už sem jich pár namontoval a většinou potkávám auta že to mají stejně zapojené,ale je jasné že pokud je denní svícení zapojené jináč od výrobce tak s tím nic neuděláme, tak to tak je, ale bavíme se o montáži svépomocí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Myslel jsem to správné zapojení u Forda,né u Mazdy.


Offline Pepe

Výjimky by měly být zapsané ve velkym techničáku,třeba stejně jako u galanta,že nemá podsvit tlačítka varovných blinkrů.
Máš je spálenou žárovku - tlačítko podsvícené je .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Rob myslel, že po zapnutí varovných světel (trojúhelník) nebliká, ale trvale svítí. Na to máme výjimku.

Hugáč: Já jsem ovšem co se týče výjimky nemluvil o montáži svépomocí, ale o tom jak to udělal výrobce (nové škodovky, mercedesy, audiny atd). Proto to mnohdy tolerují na stk a i policie pokud to vypadá jako originálně (třeba jako u mě a Pepeho). Pokud to uděláme svépomocí, tak je to tak jak říkáš.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


guest2672

  • Host
však klídek, jak si to kdo udělá takový to má!