GalantWeb

Technika Galant EAO

Offline Berzelius

Sem narazil na hodně zajímavý video o technice galantů 97-..by mě nenapadlo že něco podobnýho najdu zrovna na mýho galoše..ale v němčině no

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Technisches Training Mitsubishi Galant EA0 97</a>


Offline Werewolf66

Pekny video, skoda ty nemciny :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Názorná ukázka Nivomat . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Akorát já jsem v tom neshledal vymoženosti techniky, protože nemám ani sedadlové airbagy, ani ABS, ani zadní okna v elektrice, ani dálkový centrál, ani nivomaty a ani zrcátka v elektice ... no ale auto jsem poznal.  :-D

Nicméně mi funguje všechno, protože tam skoro nic není  :kiss:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Trewor

Nicméně mi funguje všechno, protože tam skoro nic není  :kiss:

Takže bezpečnost ale leteckej mechanik. Když to nevzlítne tak to nespadne :mellow:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
blackjack: já myslel že máš doma galanta ne šadilac 120 L :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline BlackJack

trucker: Řekl bych že nemám, cítím se v tom líp a o kapku lépe to i jede. Přítelkyně však tvrdí, že mám "auto" - tak nevím, jestli je to lepší nebo ne  :-D
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Berzelius

Akorát já jsem v tom neshledal vymoženosti techniky, protože nemám ani sedadlové airbagy, ani ABS, ani zadní okna v elektrice, ani dálkový centrál, ani nivomaty a ani zrcátka v elektice ... no ale auto jsem poznal.  :-D

Nicméně mi funguje všechno, protože tam skoro nic není  :kiss:

Počky , já myslel že to maj všichni žraloci v základu, krom těch nivomatů máš toho galanta co máš v profilu že jo??? :o


Offline BlackJack

Berzelius: Ano, svoje auto jsem si dal do svého profilu. Jiného Galanta nemám.
Výbavu mám typu GLX a i když je "X" dále v abecedě než písmeno "S" - výbavou GLX na verzi GLS (potažmo GLSi) nemám  :lipsread:
By ses i divil, co všechno ostatní tam ještě chybí. Třeba místo výškových repro ve dveřích mám hejblátka na zrcátka  :-D Teď nevím, jestli Galant má nějaké jiné bezpečností prvky nebo prvky hlídání trakce. Ale já mám na předpokládaném umístění místo tlačítek záslepky. Přední mlhovky jakbysmet.
Jako jediný bod moderní výbavy jsem shledal klimatizaci, která je manuální  :-D

I ve velkém techničáku je u položky ABS uvedeno "ano" a dole v poznámkách je tohle vyvráceno doplňkem od MMC :D

Jinak požitek z jízdy je snad stejný. Stejně se v tom i sedí, rozhlíží atp. .. a možná i bourá  :laugh:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Berzelius

Tak to hledím jak péro :o vzadu švihadla a bez ABS a r.v 2000 čili po faceliftu, je fakt že výškáče nemám taky,ty záslepky mám taky,já mám rok 96(97) a sem myslel že to moje je základ (krom digiklimy a vyhř.zrcátek a možná el.šíbr), když vezmu že sem ho koupil ža "pár" šlupek.Tak to sem kluky japonský podcenil, bo připlácet v roce 2000 za ABS a zadní okýnka v el. u auta střední třídy (defacto vlajkovou loď Mitsu v evropě, pokud se nemylím), který v té době stálo dost ..někdo tu měl origo ceník žraloků 700 000,- a výš ¨, je jak hodně haněná politika Škodovek ...(příplatky za zástěrky,za zadní stěrač atd.)


Offline Werewolf66

kdyz uz jsme u toho, jaky jsou vlastne rozdili mezi GLX,GLS a GLSi?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
kdyz uz jsme u toho, jaky jsou vlastne rozdili mezi GLX,GLS a GLSi?
,
A americkým ES ?