GalantWeb

P: kola XXR - Group Buy - UPDATE!!!

Offline Xcriss

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Zdravím vás,

mám možnost sehnat za velice pěkné peníze kola z USA. Jedná se o značky XXR a jejich přidružených Euromax a Primax. Sortiment XXR a spol. zahrnuje kola od kultovních JDM designů přes poctivé klasické tvary až po velká kola v DUB stylu. V ČR tato kola nikdo nemá, takže nejsou okoukaná. Konkrétně ty oldschool JDM designy jako 002, 501 a 513 jsou v ČR k nesehnání nebo stojí 3x tolik. V USA jsou tahle kola hodně oblíbená a můžete je najít např. na autech ze soutěže Formula Drift  nebo dokonce na několika autech ve filmech Fast&Furious. Co se týče váhy, např. typ 002 ve velikosti 16x8 váží 7,2 kg.
Podařilo se nám vyjednat ceny o cca 5 tisíc na sadu levnější, než je na internetu za tato kola běžné.
Máme přístup k celému sortimentu, takže není problém sehnat cokoli. Při objednaní více sad samozřejmě vyjde dovoz levněji, takže to pojímám(e s kolegou, který zařizuje výhodné ceny v USA) jako takový GroupBuy. Níže zmíněné ceny platí tedy v případě, že se podaří dát dokupy aspoň 10 zájemců. (Nejen tady na fóru, nabídka visí i jinde).

Fotky různých kol naleznete zde: http://www.xxrwheels.com
Informace o cenách a rozměrech (rozteče, ET, …) naleznete zde: http://www.edisk.cz/stahni/50032/XXR_2011clear.pdf_51.06KB.html
Dodatečné informace k tabulce:
1 palec = 2,54cm, takže např. 4-100/4-4.5 znamená, že kolo má dvojí rozteč, a to 4x100 a 4x114,3.
Co se týče barev, ideální je se podívat na stránky XXR (odkaz výše) – tam se vám zobrazí všechna barevná provedení i s názvem.


Cena vybraných kol se pohybuje asi takto:
cca 11 000kč za sadu u 15“
cca 12 500kč za sadu u 16“
cca 14 500kč za sadu u 17“
atd. pro velikosti od 13“ až po 22“ – viz ceník.

Uvedené ceny jsou konečné ceny se vším všudy!
(Doprava, clo, DPH, středové krytky, matice, středící kroužky,…)
Započítána není pouze doprava po ČR, která vychází na cca 500kč za sadu.

Způsob platby bude následující:

V případě vážného zájmu zaplatíte oproti faktuře, (kterou obdržíte emailem) zálohu 20% a já vás napíšu na seznam. Obdržíte také potvrzení o zaplacení zálohy.
Záloha z toho důvodu, že jednaní typu "Joo tyhle jsou super, vezmu si je" a pak na poslední chvíli odřeknutí nehodlám řešit. Jinak než se zálohou to prostě nefunguje a vede to pak leda k tomu, že jsou všichni naštvaní a otrávení. Toho se chceme vyvarovat – chceme hladký a rychlý průběh.
ZÁLOHA BUDE VRATNÁ až v případě, že se seznam nezaplní do doby 1 měsíce od uveřejnění nebo v případě, že by se GroupBuy z nějakého důvodu neuskutečnil vůbec. V takovém případě jsme připraveni vám zálohu okamžitě na požádání vrátit.
V momentě dosažení počtu 10 zajímců byste pak už jen doplatili zbytek, já bych kola obratem objednal a následně vám je poslal.

Fakturování a účetnictví bude provedeno firmou, profesionálně a transparentně, takže nemusíte mít strach o své peníze.

Rád bych podotknul, že jsme věnovali mnoho úsilí tomu, abychom zařídili takové ceny a takovou organizaci průběhu, takže prosím vezměte na vědomí, že jednáte se seriózními lidmi a ne s bůh ví kým bez jakýchkoli záruk nebo organizace.

Jakékoli případné dotazy rád zodpovím, ať už přes SZ, nebo přímo tady.

Takže pište :wink:

Objednávky:

1. Filip GTti - tuning forum
2. Dee#4 - MX-5 forum
3. Fatal92 - tuningforum
4. Swejky - RX-7 forum
5. edis - MX-5 forum
6. vili22 - MX-5 forum
7. Xcriss - 200SX forum
8. Pan Černý - MX-5 forum
9. Pampeago - tuningforum
10. Doky - Toyota club
.
.
.

Průběžně budu doplňovat stav podle přihlášených lidí.

Na závěr ještě pár příkladů a obrázků:

XXR 002 16x8 ET0 Hyper Silver (Stříbrná)/ML(=Machined Lip= leštěný límec) – 12 498kč :



XXR 501 16x8 ET15 Hyper Silver/ML – 12 433kč:



XXR 962 18x8.5 ET35 Gun Metal/ML – 15 804kč:



XXR 518 19x8.5 ET43 Gold - 17 855kč:



___

Primax 786 18x7.5 ET42 Silver/ML - 12 722kč:



Primax 925 18x7.5 ET42 Silver/ML - 12 722kč:

« Poslední změna: 27.05.2011 - 18:15:25 od Xcriss »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
k čemu je dobrá ta šprcka na kapotě červenýho baworáka?
Radouš


Offline m4rt4s

Aby sis neumazal ruce, jak to furt otvíráš k opravě :-D
2.0 Wagon Sportedition


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ale údržba ty šprcky musí být hrozná. Kdejaká rozplesklá havěť jako muchy, můry, čmeláci, komáři a důchodci.... to nejde odstranit zrovna snadno
Radouš


Offline m4rt4s

Tak prapůvodní účel týhle vymoženosti je ochrana před kamínkama, aby se nepobila kapota... Já osobně bych to nechtěl, kazí to celý předek :-D
2.0 Wagon Sportedition


Offline Howler

a nárazník muže trpět? to by už měl mít šprndu i na něm :o


Offline Rafik

Na kapotu se to dává opravdu kvůli kamínkům, mi osobně se to taky vůbec nelíbí. Je to vyrobené z kůže. Někdo si na světlé auto dá černou, někdo na tmavé auto bílou.. A na nárazník se dává průhledná fólie. Mi osobně by se to taky hodilo, zvlášť po zimě, od odlétávajícího štěrku :(
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Xcriss

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Panove mate pravdu, mi se to taky vubec nelibi ^_^
Ale kola ma pekne ne :mellow:  :D


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
a proč si ten první nevymění ty popraskaný pružiny? Dyť musí dřít o kolama blaťáky  :D :D
Radouš


Offline Xcriss

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Uvodni prispevek byl editovan. Snad je ted vse vyjasneno, vcetne provadeni plateb, zaloh, atd.

Dale byly pripojeny informace o o prislusenstvi ke kolum - v cene sady je stredova krytka, matky i stredici krouzky.


Offline Xcriss

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Na některých forech jsme se setkali s problémem, že lidé pochybovali o naší věrohodnosti. Přikládám tedy útržek z diskuze, která vznikla na jednom z fór ( http://www.forum.mx-5.biz/viewtopic.php?f=6&t=812 ) :

-   To je jasný,nějak chybí důvěra !!!
-   Jestli kola chces, opravdu se nemusis bat je objednat. "Firma nefirma", pres kterou zajistujeme ucetnictvi ma obrat nekolik set milionů ročně (klidne ti poslu do SZ jmeno). Co se tyce serioznosti nas - prodejcu, bude ti stacit, ze ten "kolega", ktery zarizuje ceny v USA je Jirka Láša mladší? Tenhle groupbuy je zatracene dobre zajisteny po vsech strankach a byl bys jen a jen sam proti sobe, kdybys svemu autu ty kola nedopral. (…) Opravdu se nemusis bat, ze bys svoje penize zpatky nedostal, vsechno je presne tak, jak je napsano vyse... Doporucuju si znovu precist tu veticku pod cervenym textem i cerveny text samotny :wink:

A George ma pravdu - my nejsme nejaka velkofirma, ktera se tim zivi, my jsme jenom autari, kteri zaridili pekny groupbuy... Nakoupit 10 sad z vlastni kapsy si v zadnem pripade dovolit nemuzeme. Mate pravdu v tom, ze doba je zla a lidi jsou az paranoidni. To je ale velka skoda a sami si tak lidi jen skodi. Vylozene me mrzi, ze po tech nocech stravenych nad tim, aby vsechno dobre klapalo je nekdo schopny mi napsat, ze nam neveri... Ale "takova je doba"...

A jeste teda vzkaz od Jirky Lasi ml., chtel abych sem hodil i jeho vzkaz/nazor. Registrovany tady je, ale nema moc casu a nejak si s forem asi uplne netyka zatim, takze preposilam, co napsal on :D :

Vzal bych to teda pekne poporade. Naprosto s tebou souhlasim a chapu tve duvody proc nam neverit, tudiz jsme se rozhodli vypustit jeste vice informaci pro vas vlastni klid. Jak uz psal Xcriss, jsem mladsi verze Jirky Lasi, jeho syn, tudiz jakykoliv podraz na vas by mohl znamenat spatny dopad na jeho reputaci a to bych si na triko fakt nevzal. :) Na samem pocatku jsme nechteli zverejnit jmeno firmy, pres kterou platby pujdou z jednoho jednoducheho duvodu - na nekolika forech jsme se setkali s tim, ze si nas lidi pletli s "firmou, ktera prodava sve produkty pres fora", tudiz po nas chteli poplatky a spoustu dalsich veci. Opak je vsak pravdou, firma tady figuruje jen ze dvou duvodu: pro vas a nas vlastni klid a kvuli ucetnictvi, aby nas pak nechteli zavrit za spatne zaplacene dane a kdesi cosi, jak uz jsi sam rekl, doba je silena. Tedy - veskere platby pujdou pres firmu AFIMO CZ, coz je firma druheho z mych rodicu. Na justice.cz si ji muzes vyjet, ze byla zalozena v roce 2008 tzn. nejde o "jednorazovou" firmu. Puvodne jsme jeste zvazovali, ze bychom to udelali pres Autolaros Speed - tj. firmu meho taty, ktera by vam mohla byt znama, coz se nakonec ale zdalo byt vice komplikovane nez-li ta prvni moznost. (kvuli ucetnictvni) Sam mam MX-5tku, mrkacku a po prestavbe jsem na ni nejakou dobu mel kola z 10th anniversary jako ty... nakonec jsem se ale rozhodl, ze JDM je JDM a je treba se posunout o dum dal. Cimz se dostavam k hlavni myslence tohohle grupbuye - ta zacla tak, ze jsme chteli my dva kola na sva auta, ale tim, ze shipping stoji balik, tak jsme se rozhodli, ze zkusime do toho zlanarit vice lidi a tak nejaky ten peniz usetrit, protoze co si budem povidat, penize netisknem, cimz akorat potrvzujeme to, co rekl George, jsme dva manici a pritahnout 10 sad kol si proste nemuzeme dovolit."

Výrazně doporučuji si pro lepší kontext přečíst celou diskuzi (není dlouhá), je hodnotná na informace a pochopení podstaty tohoto GroupBuye. Diskuzi najdete zde:
http://www.forum.mx-5.biz/viewtopic.php?f=6&t=812


Offline Xcriss

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Tento GroupBuy je uspesne uzavren, ale z duvodu velkeho zajmu se chysta druhe kolo, takze pokud jste se nestihli zapsat sem, budete mit moznost pozdeji v druhem kole ;)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ahoj, dotaz. Cena za XXR 527 18x8.75 5x100. Jaký je ET? Díky.
Ps: Aha, už jsem našel. Jak objednat?
« Poslední změna: 30.05.2011 - 14:16:52 od Dragon-and-his-Mitsubishi »
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Xcriss

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Ahoj, momentalne jsme dokoncili zapisovani do prvniho kola GroupBuye, ale pocitam ze tak do mesice spustime diky velkemu zajmu zapis do druheho kola. Takze az to bude aktualni, ozvu se, pak uz mi staci jen zaslat udaje na fakturu atd. podle toho popisu na zacatku tematu ;)