GalantWeb

Galantíci

Offline lileczech

Zdravíčko, co si myslíte o tomhle kousku? Kamarád by si rád dotáhl levnějšího žraloka z Německa, postupně do něj sypal peníze a dával ho dohromady, sám. Zdá se vám tenhle jako adekvátní start?

http://m.autoscout24.de/angebote/-288904514?from=ww3.autoscout24.de

P.S. chce explicitně V6-24 :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Už podle fotek je tam třeba něco vyvařit a má to "jen" euro      2,těžko soudit. Ale je tam 1 zajímavost... :o
Na 5. straně je žralok  1997 1,8!!! http://ww3.autoscout24.de/classified/284421149?asrc=st|as


Offline lileczech

Tak vyvařovat se časem bude, jde o to, zda má cenu pro něj do Reichu jezdit  ^_^


Offline Drak

no pro takovou plechovku to cenu nemá :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline lileczech

Draku: za tu cenu :) navíc bude fajn pozorovat, jak se auto pomalu vrací do pěknýho stavu.

Teď vážně, vykašleme-li se na ekonomiku, jak vám to auto z fotek připadá? Díky, T.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

promiň...ale sám si řešil na kolik tě auto vyšlo...
Za mě..ekonomika je důležitá a je lepší si připlatit, ale koupit auto které není tak sežrané a auto si zakonzervovat či začínají rzi podchytit a zpomalit..než řešit sežrané auto..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

zrovna tehle kousek není ani moc vybaven a pokud ho bude někdo chtít vypiplat, bude ho to stát hodně práce.
1) semiš sedaky , šedý plasty interieru, zakladní výbava.
2) standartní plasty karoserie, nebude mít hlinikovou napravnici.

Ten kdo ho koupí a bude ho chtít šlechtit. Po vyvaření začne shánět optitron budíky, SE nebo avance plasty karoserie a podle vkusu interier do černa nebo béžovo černý.

Tak proč rovnou nekoupit avance nebo SE a ten si pomalu dávat dokupy. Ve finale to vyjde levněnji
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

přesně..měl jsem klasiku 2.5..teď z toho mam kůži, nardi, avance v se, křídlo, hliník lišty, decor polepy a mnoho a mnoho kravin..cena? asi dvojnásobek toho než kdybych ho tak koupil hotového...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

jsou to inzerty z bazose a nejčastěji z hyperinzerce...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Dagu , už máš hotové zrcadla , že se tady flákáš ? :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Dnes sundána zadní náprava galanta..hromady kravin okolo a vrak zlikvidován do pryč..samozřejmě se to neobešlo bez zranění..takže jsem rád, že pacičku ještě mám :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Berzelius

Dagu, dotaz:Nevíš náhodou jak je to nyní s autem na díly a papírem o eko-likvidací?Vezme mi vrakáč auto třeba bez motoru nebo náprav?Přemýšlím že bych si sté shnilotiny co jsem koupil a dávám dokupy aspoň na STK třeba dobudoucna..(cca za dva roky) nechal motor,převodovku atd...bo je málo jetej a má vyměnění ložiska v převodovce.


Offline Sir Dag

je to tak, že na ekolikvidaci musíš mít minimálně kasli ( a to nerozřezanou..prostě v celku)..většinou chějí, aby i na autě byly nápravy a motor..ovšem to je lepší dát týpkovi 500kč jako kompenzaci toho, že je tam méně železa a máš motor s převodovkou i nápravou doma.
 Proč?..protože oni to stejnak jen hodí do šrotu a nějak extra nerozebíraj...Mám kamaráda u odtahovky a zároveň i na úřadu co dělá ekolikvidace..A musím říci, že když jsem vyndal motor s převodovkou tak už hodně prskali..ale furt to šlo..prostě stačí vytáhnou 500kč jako kompenzaci a je vše ok..Ale každopádně nerozřezávej auto, pokud chceš papír o eko..to ti dneska prostě nevezmou..to by muselo být to auto jedině z nehody..jinak ne
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Berzelius

No tak nějak jsem si to představoval že to bude, díky za info.


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Zajímavé ... Podle mých informací je to celkem jedno v jakém je to stavu , protože jediné co je zajímá je VIN kód který vystříhnou a zbytek se rozebere na hromádky. Pak vystaví potvrzení o eko likvidaci za 500,-  Ovšem tohle je už stará informace , jak je to teď to nevím , ale asi pořád stejné ...
Dobso...


Offline wurst

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Mě stačí Kastle odvést bez čehokoliv, musí být zjevně vidět že to bylo to vozidlo, jenom s vinkem už to tady nejde víc se to hlídá