GalantWeb

Vlnovec na vyfuku

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jj, spei znám, jsou dobrý byl jsem tam kdysi s d. cuore,rychlí a poraděj si, ale a vyplácl jsem tam 10tku za konc. tlumič, ale v nejhorším případě tam holt pojedu. Takže 60 satka pruměr vlnovce stačí?


Offline Pepe

Stačí , když koupíš kratší vlnovec - nastavíš ho trubkou.  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jj a ten pruměr? našel jsem 60 a 64 mm, nevím kterej


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
našel jsem snad nejlevnější vlnovec ze všech-    http://www.profiautodily.cz/sindex.php?ProductID=3756833&akc=detail
 - musím ho upravit na délku, ale bud je to starline nebo je z "papíru", koukám, že už jsou i vlnovce, co se přidělaj sponou a ne CO2-VLNOVEC 54x350 pro montáž na spony
,ale muj pruměr nemužu najít-to bych bral nejraděj a vyměnil bych si to sám.
« Poslední změna: 15.11.2010 - 23:26:34 od robb »


Offline Howler

když jste u těch výfuků, máte nějaký zkušenosti s omotávkama svodů například značky ThermoTech jak u laděných svodů tak origo?jestli jen svody nebo celý výfuk ke koncovému dílu


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

když jste u těch výfuků, máte nějaký zkušenosti s omotávkama svodů například značky ThermoTech jak u laděných svodů tak origo?jestli jen svody nebo celý výfuk ke koncovému dílu

Jde o odstínění tepla ze svodů, aby se zbytečně neohříval motorový prostor jednak, a jednak jde o urychlení odvodu spalin tím, že se trubky udržují ohřáté.
U série je to zbytečný, na litinu se to nedává. U aftermarketu je to nutnost.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak to čumim. To je pro mě novinka  :o
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak jsem to ráno v práci změřil, dokud tam nikdo nebyl a je to 61.5/330mm.Takže asi tenhle a kus trubky k tomu  http://www.carsshop.cz/katalog/produkt/229139
Blbý je, že si stejně nejsem jistej, kudy to fouká,asi přímo ze spoje nebo tam z prostředku?.
« Poslední změna: 16.11.2010 - 17:25:08 od robb »


Offline Pepe

Nejlepší by bylo aby ti někdo přicpal vzadu výfuk aty poslouchal a hledal .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
JO, jo,holt  budu muset ještě 1 pod auto, času dost, objednal jsem vlnovec,co se nevaří ale přišroubuje sponama a oni ho momentálně nikde nemají, mám prý počkat 3 týdny-budou ho mít jen v Autokšeft Stará paka,tak počkám.


Offline Pepe

Líp když je vařenej, lépe těsní .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Takhle to vyjde na 1400 a udělám to sám, dát to do servisu-to by byla asi řacha a známýho s co2 nemám.


Offline Pepe

Takhle to vyjde na 1400 a udělám to sám, dát to do servisu-to by byla asi řacha a známýho s co2 nemám.
A známý s aftogenem nebo TIGem ???
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To taky nemám a u těch vlnovcu píšou.....vařit pouze co2.


Offline Pepe

Držím palce . ^_^   Když nemam COčko, tak v Argonu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Wildas

  • Host
Trošku pozdě, ale kdyby jste ještě sháněli nějaké opravné díly tady jich mají spoustu:

http://www.vyfuk.com/


Offline johny11


Wildas

  • Host
Jen upozorňuji že některé věci jsou z Polska výrobce Polmostrow, ale mám od nich  výfuk na Swiftu a v pohodě drží druhým rokem zatím bez koroze  :mellow:


Offline johny11

Tak to je to sami jako znam ja.Mam tam slevu 10% zaruka je 27mes. Dodaji vzdy do druheho dne.Tem co jsem menil,tak si zatim nestezuji.Za ty prachy to jde,kdyz na (lepší není)  http://www.auto-vyfuky.cz/


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nakonec mám 2 možnosti- jet do Varnsdorfu-1000kč vlnovec-500 práce-1500benzín nebo autokelly vlnovec 64/280mm za 250kč a elit 1metr 60mm trubky za 300kč a známej v praze +-500kč, kterej mě to snad zavaří.Tak snad vyjde ta praha. :(
« Poslední změna: 17.11.2010 - 19:00:43 od robb »