GalantWeb

Nové pneu

Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Po zkušenostech z pondělí 30.5.2005 z Prahy s bílou silnicí/kroupy/ a průtrží mračen na cestě domů jsem si  včera pořídil nové botičky na micinu, po krátkém hledání jsem obul Pirelli   P 6000 195/65 R 15/2650,-Kč za kus sleva z 3300/. Máte nějaké zkušenosti s tímto konkrétním výrobkem, recenze jsou celkem příznivé a doporučující.Co máte kdo obuté a spokojenost?
« Poslední změna: 07.06.2005 - 16:30:48 od jirka »
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline BAD

pirelli P6 a spokojenost 225/55 W17
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Drak

Teď mám Kumho 712, před tím Pirelli P zero asymetrico a až na to že mizel vzorek před očima, tak super

215/40 R17
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
Mám Falken Ziex ZE-502. Poměrně tvrdá a hlučná guma....ale aspoň nemizí vzorek B)
Pirelli jsem nikdy neměl...
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
Mam donlop 9000 SP SPORT 225/40/18 s indexem ZR.Trosku hlucnejsi a financne narocna,okolo 8000 kc.Maximalni spokojenost,hlavne na mokru a vlhku.Na pireli 6000 jsem slisel jen samou chvalu
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Pajo díky udělal jsi mi velkou radost díky až budu potřebovat potěšit budu psát jenom Tobě a to myslím upřímně.
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline BAD

Citovat
Pajo díky udělal jsi mi velkou radost díky až budu potřebovat potěšit budu psát jenom Tobě a to myslím upřímně.
no jo ale slyšel to s měkkym takže je otázka jestli je to pravda....
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline George

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 79
V techničáku mám napsaný buď 195/65 R14 nebo 195/60 R15,jenže mě ty kola připadají hrozně malý a když bych chtěl dát 195/65 R15, aby se kolo, laesoň trochu zvětšilo....co u STK nebo tak kontroluje to někdo?,??? :ph34r:  
MITSUBISHI GALANT - kombi 98 2.0i Karlovy Vary


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
hele záleží na koho narazíš....já byl na technický s 215/60 R 15 a pohoda....
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Tak pirelli doporučuju   :) . Co máme ty P5000 (Drago) tak jsou tichý, správně tvrdý a opravdu se na ně dá spolehnout.... to není jak diagonálky na multikáře  :( . No ale jinak by se to mělo do techničáku zapisovat a to tak že potřebuješ potvrzení o montáži a pak si to tam necháš zapsat. Jinak prý když nabouráš tak nedostaneš žádnou náhradu (nebo co), protože se budou dívat jaký si měl pneu  :ph34r:  ... no nevim no.... zase to sou další peníze za zápis, ale kdo ví co se může stát  :(  


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Prej se dokonce zapisujou hliníkový disky !  :lol:  - všeobecně, i když máš dobrej rozměr... ale myslím že je to blbost, protože kdo by si nechával zapisovat hliníkáče jenom tak?  :)  Jo a k těm pirelkám, ty naše se dali ve své době pořídit velmi levně, třeba 1500,- za kus, což je na takovou pneumatiku více než dobré.


Host natassam

  • Host
Citovat
Prej se dokonce zapisujou hliníkový disky !  :lol:  - všeobecně, i když máš dobrej rozměr... ale myslím že je to blbost, protože kdo by si nechával zapisovat hliníkáče jenom tak?  :)  Jo a k těm pirelkám, ty naše se dali ve své době pořídit velmi levně, třeba 1500,- za kus, což je na takovou pneumatiku více než dobré.
Já je v techničáku zapsaný mám. Ne, že bych byl tak pořádný, ale při koupi vozidla tam již zapsaný byly. Takže se to asi má. :ph34r:  :confused:  


Otys

  • Host
Citovat
Po zkušenostech z pondělí 30.5.2005 z Prahy s bílou silnicí/kroupy/ a průtrží mračen na cestě domů jsem si  včera pořídil nové botičky na micinu, po krátkém hledání jsem obul Pirelli   P 6000 195/65 R 15/2650,-Kč za kus sleva z 3300/. Máte nějaké zkušenosti s tímto konkrétním výrobkem, recenze jsou celkem příznivé a doporučující.Co máte kdo obuté a spokojenost?
Pirelli nebrat nic moc nenajedou a v 50% jsou dost hlučný měl jsem je v 195/50 R15 a taky 215/45 17 takže fakt nic moc


Offline Johny Green

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Mel jsem Pirelli Drago 205/50/R16 , tedka mam Dunlop a Bridgestone ve stejnym rozmeru. Ze vsech tri znacek mi prisli na predni naprave nejlepsi prave ty Pirelli, pak Bridgestone a pak Dunlop.

Na technicky to samozrejme kontrolujou, ale da se to ukecat i bez baksisneho. S pojistovnou jsem zadny problem nikdy nemel (konkretne prave tu Pirelli jsem prostrelil o 20cm hlubokou diru a hlasil i na polycajty).

Rekl bych ze STK, pojistovny i PCR se na to divaji spis z praktickyho hlediska, nez z toho co je presne v technicaku. Kdyz si napr. dam na pekny auto trochu vetsi pneu, ktery sice nemam v technicaku, ale rozmerove odpovidaj (obvod atd), tak mi hlavu neukousnou.
Jakmile si ale dam na 15 let stary auto disky, ktery budou drhnout o podbehy jakmile si da pan ridic do kufru pytel s bramborama, tak me za to budou policajti kasirovat pri kazdy bezny silnicni kontrole.