GalantWeb

Predaj jazdenych aut...

Offline Pistique

Caute, rad by som sa opytal, ktore stranky su v Cechach najfrekventovanejsie na predaj jazdenych aut. Nieco ako ekvivalent nemeckeho www.mobile.de alebo polskeho otomoto ...
Kde sa da co to pohladat a kde neinzeruju iba bazaristi, od ktorych to zavana viac tym, ze sa odzubem, ale aj sukromne osoby, ktore chcu predat auto...
Hodte sem prosim zopar pouzitelnych liniek, dik ^_^
Mitsubishi Galant 2.4 GDI 99



Offline tombik

Omlouvám se ze to sem pripisuju ale jak jsem ty odkazy videl tak jsem neodolal a narazil jsem na tohle: Nadhera takhle v inzeratu (sice drahy ale vypada moc pekne)
http://www.tipcar.cz/mitsubishi/mitsubishi-galant--cz-100054605.html


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Omlouvám se ze to sem pripisuju ale jak jsem ty odkazy videl tak jsem neodolal a narazil jsem na tohle: Nadhera takhle v inzeratu (sice drahy ale vypada moc pekne)
http://www.tipcar.cz/mitsubishi/mitsubishi-galant--cz-100054605.html

Ty si s těma seriovkama nedáš pokoj...:-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pistique

Vdaka za linky  :mellow: :mellow: :mellow:

Omlouvám se ze to sem pripisuju ale jak jsem ty odkazy videl tak jsem neodolal a narazil jsem na tohle: Nadhera takhle v inzeratu (sice drahy ale vypada moc pekne)
http://www.tipcar.cz/mitsubishi/mitsubishi-galant--cz-100054605.html


A ci drahe...nemyslim si, ze nejak drahe, pretoze nemas problem najst tento rocnik povedzme vsetkym znamu octaviu za ovela vacsie peniaze s ovela viac km... a to nevravim ani slovo o rozdieloch medzi Galantom a tou hrkalkou... ...a plati to rovnako cenovo aj o passatoch, alebo akomkolvek inom nie japonskom aute...
Lebo japonci si drzia cenu asi najviac...
Mitsubishi Galant 2.4 GDI 99


Offline tombik

Ty si s těma seriovkama nedáš pokoj...:-D

Nedám, vypadá to nejlíp a je to jistota :-P Ticha skrytá síla plná elegance :)

A ci drahe...nemyslim si, ze nejak drahe, pretoze nemas problem najst tento rocnik povedzme vsetkym znamu octaviu za ovela vacsie peniaze s ovela viac km... a to nevravim ani slovo o rozdieloch medzi Galantom a tou hrkalkou... ...a plati to rovnako cenovo aj o passatoch, alebo akomkolvek inom nie japonskom aute...
Lebo japonci si drzia cenu asi najviac...

No jde o srovnání s jinými galanty. Nejde sice o stejný ročník a je to první majitel ale každopádně by to bylo mimo úvahu (v mém případě právě kvůli ceně). Jinak kdybych měl peníze a chtěl svou micku vyměnit za novější tak by bylo tohle asi jasná volba :)


Offline morfes

Tak to je pěknej luxus! Nádhera...prostě stříbrná mu sluší nejvíc! 1000x lepší než pochcaná ochcávka a podobné jebky! A přesto je to levné!
Cenovku bych možno viděl trošku níž, ale já vlastně svoji před 3 rokama koupil na úvěr za 140k, hotově byla za 119 000Kč. A měla nějaké mouchy...tahle vypadá, jakoby sjela z linky!

edit: škoda toho držáku na telefon nebo co to je...díry ve středový konzoli jsou naprd.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

edit: škoda toho držáku na telefon nebo co to je...díry ve středový konzoli jsou naprd.

Ten držák neni přivrtanej, ale je jen vsazenej mezi rámeček rádia a vlastní palubku, nebude tam jedinej šroubek do plastu...
A i kdyby, koupil bych Kuda Phone base pro Ipod a nazdar... :D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

No, taky myslim ze zrovna tenhle drzak neni prisroubovanej ale jen zasazenej. Jinak co jsem si vsiml tak v bazarovejch galantech je to prisroubovany HF dost obvykly.

Jj je to fakt tenhle stribrnej krasavec je proste uzasnej. Jediny co mu jeste chybi je kuze. Ale to neni nutnost....