GalantWeb

Sraz

Anketa

Místo srazu

Kemp Opatovec ( http://www.kemp-opatovec.cz/ )
2 (20%)
Penzion Koliba Hrádek
4 (40%)
Jiné místo
4 (40%)

Celkem hlasovalo: 10

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Vypadá to pěkně, ale kolik to koštuje?


Offline T4urQs

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Areál je to moc pěkný, probíhá zde i testování závodních vozů zn. Škoda a spousty dalších..  kousek od areálu jsou i 2 koupaliště a přímo v areálu je možnost si zahrát paintball a spousty dalších aktivit....  Zkusím se optat kolik by za to chtěli ;)
Seat Cordoba 1.4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No je to tam velký, asi to bude ranec.



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Sice se mi ten ceník nechce ukázat celej, ale ty první řádky s cenama jsou spíš pro majitele ferrari, to asi neprojde, ale i snaha se cení, takže aspon za mě dík. :mellow:


Offline T4urQs

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Škoda že nás není víc... ještě mě napadá letiště v Mnichově Hradišti, často se tu konají sprinty apod.. viz: http://www.lkmh.cz/index.htm

Cena: 100/hod na 1 auto
« Poslední změna: 19.06.2012 - 22:45:39 od T4urQs »
Seat Cordoba 1.4


Offline Zdoter

Me tak napada,ze by jsme si meli ujasnit co vlastne chceme .. ja jsme mel predstavu nejaky penzion/kemp s blizkym obcerstvovacim zarizenim,max s nejaky vyblbnutim typu volejbal,fotbalek apod. nez vylozene sraz zalozeny na autech,jezdeni apod. ... ale samozrejme se nebranim ani tomu,ale blizsi by mi bylo to posezeni,pokecani nez jezdeni ..
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak se uvidí v hlasování,....kdy vlastně končí?


Offline Zdoter

 Nijak jsem ho neukoncoval .. jelikoz tady padlo,ze sraz az v zari tak casu jeste relativne dost ... kdyz se davaji konkretni mista juknete na tohle http://www.chalcedon.cz/penzion-koliba/ vyborne tam vari,mam osobne vyzkouseno a funguje to i jako penzion,takze s prespanim by taky nebyl problem a meli by jsme to bez problemu se zajistovanim obcersteni a i sprcha pro kenryho by mela byt ;-)
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Drak

tam jsem před léty byl... :) Takovéto místo si nějak představuju, stejně se nás sejde 10-15 a většina závodit nehodlá :) 
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To je kousek do DDR i Polska, né?


Offline Drak

spiš polska, ale je to zhruba v pulce mezi olomouci a prahou, kde se hlasí nejvíc lidí.

http://mapy.cz/s/4e58
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

tam jsem před léty byl... :) Takovéto místo si nějak představuju, stejně se nás sejde 10-15 a většina závodit nehodlá :)

coz o to zavodit....ja uz mam pro tebe pripravenou cedulku "VR4 Taxi" a chci se svest :D.

Jinak misto pekny, rad prijedu :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Zdoter

To je kousek do DDR i Polska, né?
Do Polska to zas tak daleko neni,ale ten Deutschland uz je krapet dal ;-)
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha, tak jem to blbě zadal do mapy, mě tam vyjelo liberecko.


Offline Drak

jo jinak na vedlejším kopci Adrlův chlum se jezdí závody do vrchu :) takže i taková možnost tu je
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline LivArt

Taky dobrá dostupnost, v podstatě cesta Pardubice - Vysoké Mýto - Svitavy, ale v Litomyšli doleva ^_^


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jo jinak na vedlejším kopci Adrlův chlum se jezdí závody do vrchu :) takže i taková možnost tu je
No, tak to už znám vítěze, do toho nejdu. ^_^


Offline Zdoter

Ono i vlakem to neni nejhorsi .. a kdyby to bylo nutny neni pro me problem lidi sesbirat na nadrazi bud v Ceske Trebove nebo Usti .. uvidime jak se k tomu vyjadri ostatni nebo jestli nekdo neprijde s lepsim mistem.
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jen jako příklad..pro pražáky 170km, kdo to má dál?, ale nevadí  ^_^