GalantWeb

2,5 V6 na náhr, díly. Pouze jako komplet PRODÁNO

Offline danmickaa

Prodám mýho Galanta r.v. 1999, kterýho jsem měl 2 roky, na náhradní díly, ale pouze jako celek. Auto bylo bouchnutý o strom na levou část při cca 15km/h. Je rozbitý světlo, nárazník a blatník a je promáčklá část čela za světlem. Měl jsem v plánu ho opravit, ale nemám na to čas a už ani chuť. Blatník jsem kupoval "novej", nárazník ze sport edice a světlo, všechno dám k autu. Jináč karoserie má zrezlý lemy vzádu a popraskanou levou zadní část kvůli kitování. Proto nejspíš na náhr. díly. Motor pořád běží jak má, najeto 255.000, všechno ostatní taky funguje jak má. Jsou v něm kožený vyhřejvaný béžový sedačky, optitronové budíky. S autem momentálně "není" možno odjet, protože jsou sundaný blatníky, světla a nárazník, takže nejlepší by bylo ho odvést na podvalu. Chtěl bych za něj 10.000. Foto u mě v garáži. Na požádání zašlu další fotky.
« Poslední změna: 19.03.2019 - 15:14:00 od Drak »


Offline danmickaa

Tak jsem ho dal dohromady. Čelo jsem jen tak vybouchal, aby na něj bylo možný nasadit blatník a světlo jsem přidrátoval. Takže už je možný s ním odjet po silnici.


Offline danmickaa

  .


Offline danmickaa

.


Offline danmickaa


Offline danmickaa

Do konce dubna půjde na vrakáč, jestli ho nikdo neveme...


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
A nebudou to na vrakáči brát jako ekolikvidaci s výkupem max do litru s papírem o ekolikvidaci ? Možná ještě hnout s cenou dolů a určitě si ho někdo rád vezme na díly. Na vrakáči určitě nedají 10tku .


Offline danmickaa

Jo, s tím počítám... Kdyby ho nikdo nechtěl, tak z toho vyndám co nejvíc věcí půjde a nechám jim ho tam. Nemám totiž čas na to, aby mi stálo na dvoře, zabírá tu místo a navíc nechci platit pojistku.


Offline danmickaa