GalantWeb

Reproduktory - Galant 97-03

Offline Ghost Buster

Hej to se ta diskuze slušně rozjela  :laugh: Radouši, taky mám věž Panasonic cca 10 let starou a nikdy žádnej problém a taky jsem jí potahal po spoustě chlastaček :laugh:

Jak si to myslel s tím Blaupunktem?? Máte někdo negativní zkušenosti?? Já už mám koupené komplet repro od Blaupunkt včetně subáče a zesiku do Galoše.

Panasonic je dle mě nejlepší značka na domácí elektro, ale autorádia nic moc, jenom ty dražší stojej za to...  :laugh:



Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Co sem měl blaupunkty tak to byly samý sráče. Furt nějakej problém. Pak dlouho nic a teď máme blaupunkta v práci v nový tatře. Nový rádio a už teď to některý cd nepřelouská. Jinak repro od blaupunkta sem kupoval do pickupa a hrajou slušně :D
Radouš


Offline Rafik

Na klasický poslech můžu doporučit kombinaci Pioneer & Hertz. Měl jsem to tak ve svým prvním galošovi a byl jsem velmi spokojený. Bez wooferu, bez zesilovače hrály moc pěkně, žádný extra bass nebo výšky, ale ideální na normální poslech. A ta kombinace vyšla do 10tis. Rádio 4500,-, třípásmo 6x9 vzadu a komponentní repro vepředu okolo 5tis.  

Ale chtěl bych slyšet hudbu Rockford Fosgate, co se montuje do Lanceru a Outlanderu.
« Poslední změna: 18.12.2010 - 14:37:35 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Nebo boss do mazdy a další značky do dalších aut. Trochu líp to hraje no. Já na tom nic extra nevidím
A když telefon tak jedině motorolu. Nedávno jsem si koupil nokii a byl sem z ní nešťastnej až nasranej. Hrozný až nechutný ovládání. Fuj
Radouš


Offline morfes

Tak já měl možnost poslechnout si v Audi S8 hudbu Bang & Olufsen - včetně 14 reproduktorů (celkem 1000wattů)  z toho dva pro kvalitní poslech vyjížděly z palubky.
No jako v opeře :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline johny11

Já jedině panasonic,značka který opravdu věřím.Televize 5 let a běhá super,videokamera běhá super,v autě panasonic,za 2800 Kč a načte uplně všechno,ještě se mi nestalo aby mi vyplivnul cd,že z něj není.Zadní repro jsou origo a hrají dobře,alespoň mě to stačí,ale dveří bych dal něco jinýho,jen nevím jak na ten tapec,budu to muset nějak vymyslet.
Jinak míval jsem Blaupunkta v Oplu a hrál super,měl sice kazety,ale koupil jsem si FM transmitter do něj 2GB kartu a byl jsem spokojenej,žádný tahání kazet,nebo cd,žádný přeskakování cd a neexistuje,že by něco nenačetl,za ty prachy docela slušný.
http://wigishop.cz/mp4-fm-transmitter-2gb-usb-sd-1-8-quot-umi-adresare


Offline johny11

P.S- taky jsem měl dvd recorder sencor,než jsem mu vzteky utrhl šuplik,protože pořád zamrzal a musel jsem ho vždycky vytáhnout ze zásuvky  :-D Stál 7800,- a vydržel 2 roky parchant,takže Sencora už nikdy  :evil:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To tak vypadá že nejlepší cd a dvd mechaniky má ten panasonic. Taky sem neměl nikdy žádnej problém
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Značka....je to vec názoru , skúsenosti a využitia..... Ja jedine Alpine , Sony.....momentálne sony. Mal som už všeličo a najviac mi vyhovuju tie dve značky. JVC mi prišlo take jednoduche a Panasonic též.Ale Kvalita ok!!! Sencor???? nie! zvuk a kvaltita shit. Kamoš zase iba sencor. :)))) Ale fakt je to o skusenostiach z daným produktom......Niekto je náročnejší a niekomu stačí aby to hralo. Potom su tý taký ktorý sa potrebuju ukázať.  :angry: A zostava potom vyzerá. Radio pioneer za co najviac penazí  repro....nejaké za pár kilo no name.....ved to je pod tapecom to nikto nevidí. :) a v kufru basak jak svina. A samozrejme co najviac vysvietený. :D aby vynikol. a výsledok nevyrovnaný zvuk prehlasený basama. Vid nejakej čávo ktorý ked vystupi z káry je hluchý ako by robil celý den na píle bez tlumiču :)
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Pepe

To tak vypadá že nejlepší cd a dvd mechaniky má ten panasonic. Taky sem neměl nikdy žádnej problém
Technics - to je správná nadstavba Panasonic-u . -_-   Rádio Samsung a repro  original Mitsubishi . Na jízdu do a z práce stačí . :-D :angel: :-D
« Poslední změna: 19.12.2010 - 12:14:40 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
sony je taky shit. Možná pěkně hraje ale to je tak všechno. Čistokrevnej číňan
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
sony je taky shit. Možná pěkně hraje ale to je tak všechno. Čistokrevnej číňan
ooooooook  ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ Jak myslíš. Potom asi patrím ku skupine nenáročných :))))
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Ghost Buster

Doufám, že stihnu do prvního srazu nainstalovat ten Blaupunkt. Můžem to pak posoudit  -_- Ale v domácím elektru jedině Panasonic. Věž maká už přes 10 let, a tv na kterou ted koukám je taky Paňák, taky přes 10 let stará a nikdy žádnej problém.

Ještě k tomu 13 let starý auto, kua no já jsem Japonskej sběratel jak svině :laugh: :laugh:
« Poslední změna: 19.12.2010 - 18:14:08 od Ghost Buster »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
ooooooook  ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ Jak myslíš. Potom asi patrím ku skupine nenáročných :))))
No jak dlouho ti soňák hraje? Já jen z vlastních zkušeností vím že soňáci jsou nebo byly z nekvalitních materiálů a poruchový. Ve všem ostatním jsou podle mě mezi nejlepšíma
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Nooo. Ja Sony Mám teraz novšie Mex-BT asi 6 mesiac .Priatelka Sony 2 roky. Svagor Sony Asi 1,5 roka . Kamarátka Sony 1rok. Všetci su nadmieru spokojný. Aj ked ja som bol spokojnejší s Alpinom ale ale. Neviem možno tie staršie modeli stáli za prd. Ani ja som Sony nemal ako značku rád ale po vyskúšaní novšieho modelu som zmenil názor .
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Do prčic proč mi nejde po přeinstalování PC zvuk ?
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Do prčic proč mi nejde po přeinstalování PC zvuk ?
Máš správne nainštalovanú zvukovku ? Nemáš ve spravci nejakej otáznik?
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Divný je že mi nejde ani ta na základní desce
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Otázka zni . Je zapnutá v biose ? Ta na doske ? Driver je správny ?
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline LivArt

správě nastavený/zapojený výstup? (u lepších realteků lze vstupy/výstupy měnit)
co hlasitost?