GalantWeb

Kontrolka brzd

Offline michaljust

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Cau lidi, stalo se mi najednou to, že se mi rozsvítila kontrolka (!)/(P). Nejsem si jistej jestli to je jenom něco s ručkou anebo s brzdama, protože ručka funguje uplně normál, ale když přibrzdím, tak auto chroupe a táhne do leva. Dík za pomoc. :-)


Offline Drak

koukni se do nadobky s brzdovou kapalinou kolik jí tam je.  Jinak by bylo dobrý napsat na jaký máš model a případně rok. některé mají kontrolu
« Poslední změna: 18.05.2010 - 11:50:49 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline tomasssr

Taky bych to viděl na málo brzdové kapaliny (galant 92 má kontrolku, rozsvítí se ruční brzda), to by ukazovalo na sjetou jednu destičku-tzn. to chroupání,stáčení do strany a úbytek kapaliny v nádobce...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline michaljust

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Tak sem se na to podíval a kapalina byla pryč, ikdyž sem ji před třemi dny dolíval protože sem dělal brzdy. Jo a už sem přišel na ten problem, byla jen prasklá hadice k brudovýmu třmenu, takže je to už opravený a díky všem za odpovědi. :-)


Offline tomasssr

Prasklou hadičku taky teď řeším a mechanik ju pořád nemůže sehnat, mám galanta 92,je to zadní pravá ta delší gumová
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw