GalantWeb

Galant 8G - přestavba na Pick-up

Offline Majk MG

Našel jsem na internetu takovou zajímavou věc, někoho už nebavil galant kombi tak to překopal na Pick-up. Je to z Nového Zéleandu.  Tak přikládám nějaké fotky. mě to příjde docela zajímavý a co vám ?  -_-


Offline Pepe

Mít dílnu jak on , tak jdu do toho též - jen problém u nás by byla homologace .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

A podle štítku v zadu to je leguán :) jen ty světla mi k tomu moc nesedej
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

Mě sa páčí ten lak. Vypadá luxusně. Jinak staré legnumy měly tyto světla. Pak se jim začli dávat jiné .-)
No a poslední můj koment je asi ten, že kdo takovouhle přestavbu dělá, tak buď má opravdu povolení na přestavbu a nebo na všechny E se.... :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


homo15

  • Host
já bych se taky o to moje staral úplně jinak kdybych měl takovou dílnu nebo garáž, ale když bydlím v paneláku tak mě to vcelku sere !  :laugh:  :mellow:


Offline Trewor

Na NZ takhle přestavovat můžejelikož je to úřadům jedno. Dokonce nemusí mít ani pojištění. je to nechaný naosobní zodpovědnosti s čim jezdíš.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Misak

A ja myslel, ze me u Galantu uz nic moc neprekvapi. Ale tohle je paradni kousek.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Jeníček

Teoreticky - kdyby pak tuhle přestavbu, která by tam nějakou dobu jezdila v běžnym provozu, pak někdo dovezl do ČR, by pak už ale přihlásit šla, ne?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Drak

čistě teoreticky bys ji nejdřív musel přihlásit v UK jako pravostrané auto v EU a potom si to přihlásit u nás jako osoba, která delší dobu žila v zahraničí a přivezla si zpět svůj majetek. Jen to pak už nejde prodat dál.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


guest2672

  • Host
čistě teoreticky bys ji nejdřív musel přihlásit v UK jako pravostrané auto v EU a potom si to přihlásit u nás jako osoba, která delší dobu žila v zahraničí a přivezla si zpět svůj majetek. Jen to pak už nejde prodat dál.
co mě bylo řečeno tak u nás nechtěj pravostrané vozidlo přihlásit dřív to šlo.


Offline Drak

naposled se auto s volantem přihlašovalo asi před rokem a po kontrole zrcátek a světel dostal český papíry. i když teda většinu roku jezdí zase v anglii, ale vzhledem k jejim pojistkám se to vyplatí a za měsic je to zpátky
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


guest2672

  • Host
tak to je další bordel u nás někde to de a někde ne koukám