GalantWeb

náhradní díly na galanta 98

Offline jorgin

Draku, nevíš jestli by se někde daly sehnat ty zadní malé plasty co navazují na zadní nárazník u verze sportedition (sedan) je to takové to optické prodloužení prahů.....sháním je už pomalu rok a pořát je nikde nemůžu sehnat....ještě by se mi šiklo pár dalších věcí, jako je právě ta zmiňovaná laminátová výztuha předního nárazníku a také ten malý plast ze spodní části nárazníku sportedition. A eventuelně i mlhovky a čočky i s držákama nebo ještě lépe ty celoprosklené mlhovky z té poslední verze sporteditiona (buď ty jen s mlhovkou a nebo ještě lépe ty s mlhovkou a čočkou vedle sebe) Vymýšlím si co? :-)....nepohrdnu ovšem ani tou nejobyčejnější verzí, ty krycí plasty mám....


Offline Pitris985

tak ten plastík by se mi taky hodil a kdybysi koupil ty mlhovky a nepotřeboval ty krycí plasty, mě by se hodily. jo mlhovky se dají sehnat na ebay za cci 5500. nedavno mi na ně Drak posílal odkaz.


Offline Drak

Optické prodloužení snad jedině original díl. Nikde to není vidět ke koupi jako použité. Mlhovky jsou na eBayi a nebo donekončna obvolavat vrakoviště, kde je stejně většina aut trefená na předek a mlhovky to odnesou jako první.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jorgin

a kolik by tak ty origo plasty stály? Zkoušel jsem se poptat tady u nás, tady je objednat neuměl a v Německu je to taky docela problém, tak jestli znáš řešení tak sem s ním, jen doufám, že to nebude ranec :-)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Jeste je jedna varianta panove, D technik fog lights covers..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

A tohle asi taky neznáte...  -_- Vogue LIP
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline jorgin

ta první varianta vypadá dobře, akorát, že to je asi komplet nárazník, ta mlhovka vypadá jako jeho součást....to lízátko se mi moc nelíbí, jelikož i tak je ten nárazník dost nízký a ještě na to dát tohle....na ty naše cesty a obrubáky to není....


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

To jsou jen kryty, který vyplňujou místa původních mlhovek. :-D a mlhovky samotný tam bud nemusí být, nebo origo od Dtechnic a nebo obyč čočky.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Takhle to vypadá od vyrobce... on za ně chce 31.500 japonskych jenu,  to je cca 6000,- Kč, ja ty kryty umím sehnat za 200dolarů a možná budou i levnější.
« Poslední změna: 05.06.2009 - 12:27:04 od Dragon-and-his-Mitsubishi »
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline jorgin

aha, tak to je jiná věc  ^_^, vypadají hodně zajímavě.....nebylo by vůbec od věci jeden pár sehnat a podle něj nadělat laminátové repliky a hned by byla i zajímavější cena a o odbyt bych taky neměl strach  :D...
« Poslední změna: 05.06.2009 - 12:56:57 od jorgin »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Přesně na tyhle špekulace sem čekal...  :'(
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pitris985

to je docela balík za kousek plastu ale je to holt na mišáka ^_^. tak až to bude za 3500kč, mám zájem


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Upravuj Golfa a bude to za kousek plastu 900,-....  :evil: ale tady se upravujou pořádný auta, ne faufé...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pitris985

na golfa se ti mužu .... jsem s tím smířený že to neni nic levného. věř mi že už jsem to za tu chvíli poznal. ale jak jsem již dříve říkal, měl jse předtím mazdu a nisana, tak že to to neni zas takový rozdíl -_-


Offline jorgin

¨náhodou, myslím, že zase tak špatný nápad to s tou výrobou replik není :-) jen se musí najít někdo, kdo jako první koupí ten originál a musí být natolik lidumilný nás ostatních, že je dá k dispozici  :D hlásí se někdo? :D


Offline Pitris985

a proč se neobjetuješ sám když se ti ten nápad zdá tak dobrej?


Offline jorgin


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Všichni by to chtěli, ale nikdo se nenabídne.. Klasika. Když vidim,jak si v USA pomáhají, tak z tohodle je mi vždycky divně..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pitris985

když už to budu chtít, tak si to koupim a nebudu to někomu dávat aby si to okopčil a pak na tom vydělával. to se mi zdá dost vychcaný. když už to tak chce někdo dělat, tak ať si dotoho dá ty peníze sám. a dragone, když se ti to povede sehnat o něco levněji, jak si říkal že bys to možná dokázal, tak dej prosím vědět.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Zkusím to, ted naháním ty mřížky...
jinak
citace:
když už to budu chtít, tak si to koupim a nebudu to někomu dávat aby si to okopčil a pak na tom vydělával. to se mi zdá dost vychcaný. když už to tak chce někdo dělat, tak ať si dotoho dá ty peníze sám.
Tohle vymýšlení fíglů je český povaze blízký, pokud na to nejsou finance, tak to sehnat jinak, nejlíp bez vlastních investic, nebo s minimem.... A když na to nemam, tak úplně nejlíp je říct, že se to na český silnice nehodí nebo je to zbytečný... Na tohle si časem zvykneš. :-D
« Poslední změna: 07.06.2009 - 18:17:12 od Dragon-and-his-Mitsubishi »
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!