GalantWeb

sháním zadní část nárazníku sport edition

Offline morfes

Čau lidi, nevíte někdo jestli by se dala sehnat samotná dolní část zadního nárazníku ze sport edition?
Myslim to jak je tam náznak difuzoru, na mým galantu vypadá ta spodní část samostatně, tak nevim jestli kvůli tomu koupit celý zadní nárazník, bo jestli se dá sehnat ta dolní část. Díky za rady...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

je to celej jinej narazník. sice to vypadá jako dvoudílný ale není.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

Tak a mám zkažený celý den :'( ne kvůli tobě Draku, ale kvůli tomu, že budu muset shánět celý nárazník :'(
Nevíte někdo o nějakým?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline t.j.silence

A čo takto nejaký ten tuning. Sak "keď už-tak už" nie? Ten prvý obr.je môj zadný. Možno by som sa ho rád zbavil a nehradil niečim ako je na obr. 2 ak sa dohodneme na nejakej rozumnej cene.    ^_^
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline morfes

Fakt? tak to bych za rozumnou cenu bral...a je to i s těma bočnicema za zadním kolem že jo? ještě bych ho musel nechat nalakovat do fialový aby to bylo v barvě auta ^_^
já mám ten svůj nárazník dost hroznej, jsou tam už od bazarový koupě na obou stranách zatmelený díry :angry:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
A čo takto nejaký ten tuning. Sak "keď už-tak už" nie? Ten prvý obr.je môj zadný. Možno by som sa ho rád zbavil a nehradil niečim ako je na obr. 2 ak sa dohodneme na nejakej rozumnej cene.    ^_^

Tak to budes mit z toho Galanta hustej "šoukár" s takovym pěknym nárazníkem, co eště mračítka na zadní světla, crbonovej polep víčka nádrže a falešný wrc nasávání...
Ja bych chtěl mít na svim autě zase takový křídlo a vejfuky.
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak tak máš recht Kublaji. to křídlo je hnus a ten nárazník ještě větší :worried:

auto by mělo být sladěný.


Offline t.j.silence

Fakt? tak to bych za rozumnou cenu bral...a je to i s těma bočnicema za zadním kolem že jo? ještě bych ho musel nechat nalakovat do fialový aby to bylo v barvě auta ^_^
já mám ten svůj nárazník dost hroznej, jsou tam už od bazarový koupě na obou stranách zatmelený díry :angry:
Práve rozmýšľam čo s tou bočnicou. Vyzerá že je to k tomu, ale nadväzujú mi na to aj prahy a tie si zatiaľ nechávam, takže musím ešte chvíľu popremýšľať.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline morfes

Jasný tak popřemýšlej...já jsem si to s těma bočnicema na svym autě představil a musim říct, že bez prahů, který na to tak pěkně navazujou, by to nebylo ono....takže bych to bral klidně i bez bočnic, protože si myslim, že na mym autě by to s těma bočnicema bylo dost divny!Někde jsem viděl galanta s tvým nárazníkem, ale bez těch bočnic (i v mý barvě byl), a vypadalo to v pohodě. Nijak to nerušilo celek auta ^_^
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline mcpowel

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 40
Ja mám na svým autě taky tenhle naraznik bez bočnic a i kdyz mam prahy klasické černé, myslim, že to vypada dobře. :)


Offline morfes

Vidíš, hledal jsem tu fotku a zjistil jsem, že to bylo tvoje auto, paráda! ^_^
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy