GalantWeb

Sportovní nárazníky 93-97

Offline Rafik

Víte někdo, jak přijít k nějakým decentním sportovním nárazníkům na galanta 93-97?? Na českém netu se prodává pouze jeden model a to je přeplácaný hnus. Mám na mysli něco jako má svavra nebo Mara.Marassi na mitsu klub.
Jediná požnost je asi dopasovat z jiného auta, tak se chci zeptat, jestli to někdo tady dělal, kdo by to dokázal udělat a hlavně na kolik by to vyšlo. Díky
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Tady je nárazník z Eclipse navařenej na základ klasiky, osobně bych ho na vejšku víc zkrátil, jinak to vypadá peckově...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline estimator

mne sa to nepaci lebo tak ako ten otysov vytvara taky obrovsky predkus....... :( :(
moj typ je to co robil Mitsupaja toho casu svavra.....foto za chvilku....

http://www.galantweb.com/galantweb/modules/coppermine/albums/Brtnice%2005/a_346.jpg

http://www.galantweb.com/galantweb/modules/coppermine/albums/Brtnice%2005/a_380.jpg

« Poslední změna: 04.05.2009 - 09:23:49 od estimator »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Esti, ten předkus se ti jen zdá, já nemam rád laminátový nárazníky, sradši spíš řešení svaření různých plastových dílů, je to stabilnější.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline estimator

neviem ci to je laminatovy naraznik... ked som sa o to zaujimal vravel ze je zo seatu....
ale dizajnovo mi to tam uplne sedi.... :big grin:


Offline Rafik

tak tak, ten co má Svavra je jednoznačně nejlepší. Ten co sem dal Dragon mi taky moc nesedí... Možná se pletu, v laku to zas bdue vypadat úplně jinak, jen je to můj první dojem
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

No a on by byl na prodej, Dragone??
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline soptici76

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
ahoj docela pěkný maji na www.allegro.pl je to jako naše aukro jenže tam mají podstatně víc věcí takže pokud umíš trošku polsky tak to určitě najdeš


Offline tomasssr

Podle mě je stejně nejhezčí origo, na kulatej model bych si sehnal z VR4, to je pecka! :-D
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw