GalantWeb

mračítka na žraloka

Offline Pepe

jak tak na to koukam, tak když má někdo problém s tím že mu to oslňuje a bude mu to oslňovat i s mračítky, tak mu to přeci nemůže svítit špatně, jek tu říkal kenry
Pitrisy , zkus tam nalepit pásky a pak se budem bavit o VZHLEDU očí Galanta .Nedělejte temto vuzům " tuzing" , prosím .Ale ja praví Kenry-proti gustu žádný dišputát .  :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Navíc ty mračítka by si musel dát hlavně na spodní hranu a ne na vrchnií aby to přestalo oslňovat...


jo jo s tím bych taky souhlasil .... parabola je tak dělaná....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
no jenže to by se mu pak nemračilo ale mžouralo by to jako větnamec :laugh:
Radouš


Offline Pitris985

Cau draku. jen se chci zeptat, objednal si ty mracitka? jestli ju, nevis nahodou jak to vypada? psal sem ti mail ale nevim jestli na zpravnou adresu. dik a pic


Offline Drak

mracitka jsou objednana ale jeste nedorazila. Na email jsem ti odpovidal v patek :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pitris985

Aha. me nic neprislo tak se ptap. ok, tak dik moc a dej pak vedet. pic


Offline Pitris985

pořát nic? to už je doba. asi se to někde zaseklo -_-


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Pošťák to hodil do koše, protože to nemělo homologaci :mellow:
Radouš


Offline johny11

Pošťák to hodil do koše, protože to nemělo homologaci :mellow:

Asi to byl bývalý technik z STK  :laugh:


Offline Drak

porad nic... někdy to jde dýl když to posilaj buh vi od kud :) nejspis pride balik zase z ciny :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Pošťák to hodil do koše, protože to nemělo homologaci :mellow:
Takový komentáře mívaj lidi, co nemaj na tuning peníze.... Takový mírně závistivý...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Takový komentáře mívaj lidi, co nemaj na tuning peníze.... Takový mírně závistivý...
No ne že bych na to neměl. Já už z toho za 1. vyrostl, za 2. si nechci zbytečně přidělávat problémy na stk,policie a pojišťovny a za 3 jak tady na fóru někdo psal "několik špičkových dizajnérů se podílelo na vývoji aby auto přivedly k dokonalosti ty sám to chceš po nich vylepšit"
Radouš


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No ne že bych na to neměl. Já už z toho za 1. vyrostl, za 2. si nechci zbytečně přidělávat problémy na stk,policie a pojišťovny a za 3 jak tady na fóru někdo psal "několik špičkových dizajnérů se podílelo na vývoji aby auto přivedly k dokonalosti ty sám to chceš po nich vylepšit"
Jde o to, že někoho to baví, tak nevim, proč někoho za každou cenu odrazovat takovýma řečma.
Btw. i Mitsubishi dodává na žraloky dost dílů OEM, kterýma doplňovali desing, od lemů blatníků, přes křídla, větší prahy, různý druhy mlhovek a milionu dalších menších či větších dílů pro úpravy...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline johny11

Chlapy,vždyť je opravdu potřeba se někdy zasmát ne??Samozřejmě,že to někoho baví a každý má na vzhled auta svůj názor a každý chce mít svoje auto dle obrazu svého.Tohle byla tak trochu legrace..... :mellow:


Offline tombik

Radous: Máme něco společného řekl bych :D

Dragon: No tak zrovna na mračítka bych měl ale příjde mi to jako pitomina (stejně jako 90 procent úprav co se tak podomácku dělá)

Pitris985: Nenech se zvyklat (což nenecháš) lidmi jako jsme já a Radous, my prostě milujeme sérii :) Třeba tomu tvému zrovna budou moc slušet, jak říkáš sundat to lze vždycky :)


Offline Pitris985

ne, to opravdu nenecham. už dávno sem přestal poslouchat ostatní. pro mě je důležité, že se to líbí mě a né ostatním.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Radous: Máme něco společného řekl bych :D

Dragon: No tak zrovna na mračítka bych měl ale příjde mi to jako pitomina (stejně jako 90 procent úprav co se tak podomácku dělá)

Pitris985: Nenech se zvyklat (což nenecháš) lidmi jako jsme já a Radous, my prostě milujeme sérii :) Třeba tomu tvému zrovna budou moc slušet, jak říkáš sundat to lze vždycky :)
99% lidí upravuje auta doma :-))


Offline Rafik

Nejde o to, naplácat na auto za každou cenu nějaké laminátové nárazníky. Ale drobnými úpravami jako křidýlko, mračítka, prahy, tahokov, fólie na skla, větší kola si každý udělá auto k obrazu svému. A tento styling je hlavně o tom, odlišit se od ostatních
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Nejde o to, naplácat na auto za každou cenu nějaké laminátové nárazníky. Ale drobnými úpravami jako křidýlko, mračítka, prahy, tahokov, fólie na skla, větší kola si každý udělá auto k obrazu svému. A tento styling je hlavně o tom, odlišit se od ostatních
Shrnul bych to asi takhle, moje Impreza MY09 mi přišla na začátku září, už v srpnu jsem měl objednaný kola, filtr sání a různý doplňky... Jezdit autem jak vyjelo z továrny je pro mě něco jako mít doma Škodovku... Prostě odlišit se od průměru je základ..
Galanta jsem upravoval dlouhých 5let, sháněl díly z Japonska, USA, Německa atd. Podvozek, motor, kola, hudba, spoilery atd.... je to hobby, styl života. Pokud někdo za každou cenu bude proti tomu, tak má u mě mínus...
Můžete hádat, co se bude dít, až skončí záruka u Imprezy... Bude víc úprav..
« Poslední změna: 09.02.2010 - 00:23:04 od Dragon-and-his-Mitsubishi »
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ved preto sa vymyslel TUNING a s ním aj tuning-shop. Či už je to stiling alebo vlastnosti. Jedno čo sa mi fakt nepáči je tuzing alias benzínka. Za to myslím , mi nedá dragon mínus ... :angry:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji