GalantWeb

galant 91 hatchback vínový - jak nabarvit??

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ahojte kluci....delší dobu přemýšlím, jaká by byla vhodná ,,protibarva" k barvě vínové....chtěl bych na boku něco ve stylu rozšiřující ho se pruhu od předního kola k zadnímu plus tam nějak zakombinovat nabarvení C sloupku....


dám se obr auta (ne, nepůjde to přímo na tohle :) ale na gtičko bych něco chtěl vymyslet)


druhý obrázek je něco co bych si plus mínus představoval....až na tu barvu no....nevím nevím ......


takže díky za tipy :D :D aspoň se máte čím bavit v práci tak jako já :D :D :D
http://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema/galant-rv-91-hatchback-vinovy-jak-ho-130004?select=130004#message130004

zde jsou fotky....pro představu
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

no ya mě je to divný. když dvou barevný, tak jak to bylo i origo od lišty na dveřích dol jiná barva včetně nárazníků.

V tom tvém případě si nějak nedovedu představit yakončení barevného přechodu u horní hrany c sloupku a horní hrany 5tých dveří. Leda, že bys je nalakoval taky celé.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
to právě taky nevím.....přemýšlel sem že dle vrchní šířky C sloupku udělám na střeše pruh k druhé straně.....

a co brava??? :D :D to je pro mě ten oříšek....

jinak to oplastování jak říkáš....máš pravdu....otom sem uvažoval už dáááávno i na glsičku kde je jenom ta lišta tak od ní dolů.....gti má ještě dole ty plasty.....ale to je jedno teďka :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

barva černá, bílá nebo tmavší stříbrná metla

« Poslední změna: 11.01.2013 - 15:21:01 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

no alei u té černé a bílé bych použil metalické provedení, jenak to bude vipadat jako levný řešení a zamaskování nějakýho problému
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
noooo to jo.....a zkus něco ,,načmárat" třeba v malování :D :D

ta vínová barva je slušně řečeno totálně napiču.....  ](-:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Pepe

Vínová perleť - nejhezčí barva pro Galoše . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

no asi nejzajímavější ve skutečnosti a na světle je bílá perleť. Až bude čas, tak něco proženu fotoshopem
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Bílá perleť sedí kombíkům - Galant a Legnum  - k tomu nemá cenu se vyjadřovat , to je Top .
Ale pro 91čku 5ti dvéřák ve vínové perleti chtít dát klín a stloupek v jiné barvě nevim , nedovedu si vybavit odstín barvy která by k tomu sedla .
Only White Pearl - ! :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

ja měl 89 sedana v bílý perleti a takové světle kakaové spodní plastové části a nebylo to nejhorší. Jen už je to asi 17 let a fotky budou někde maximálně papírový
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jako ten klín není podmínkou :D :D.....to je jen návrh....a klidně ty papírový fotky nafoť mobilem ....pro představu......jinak jako to minulé gti byl sedan což sám o sobě vypadá dobře a byl v bílé....aten automat co mám teď glsi je taky bílý a prostě omu to sluší.....

no ale tadle vínová to je děs :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

to je rychlejší nechat pracovat googla :) sice to není konkretně přesně on, ale barva seriovky je stejna. Než se z něj stala zelená jedovata potvora :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no právě....ta vínová to je tak zkurvená barva že to je děs  ](-: ](-: ](-: :evil:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Daneczek

a cely auto nechat nastrikat na jinou barvu se ti asi nechce co,ale bylo by to řešení   :-D


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
to sice bylo, ale pro mě moc drahé.....ale mám půjčenou pistoli,,,,,,   mohl by mi tu prosím někdo popsat jak bych si mohl nastříkat sám doma část auta??? vím že asi zdrsnit původní lak, pak plnič pak zkontrolovat nerovnosti a zase trochu zdrsnit a pak stříknout finál barvou....asi teda....ale nevím jaké hrubosti šmirglů apod.....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

no v tom případě bych se na to vykašlal, protože výsledek bude odpovídat možnostem. A když to budeš brousit, tak stejně bys to měl navrch přestříkat ještě bezbarvým. To tě levněji vyjde folie, kterou v nejhorším sloupneš.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ahoj.Pokial nemáš skusenosti zo striekaním , nemáš na to vybavenie(pištol je málo), čas , chuť , priestor , tak sa na to vyser ! Prinesie to len sklamanie. Možno nie hned , ale časom určite. Ako písal drak , radšej nalep foliu. Tu odlepíš , prelepíš Xkrát.... Lakovanie je doslova umenie....ktoré musíš vedieť , cítiť. Nie je to o naliatí farby , natlačení vzduchu a pssst ... Po takej upravé ako si psal , by tam ostal neskutočne velký odskok-prechod medzi farbami.  :(
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Jindřišák

Ono i se sprejem se dá kouzlit. Nebo zkusit dip, ale zase tam není na výběr moc barev. S lakováním je potřeba nabrat nějaký zkušenosti no. Já si chci po zimně auto lakovat a taky nemam moc zkušeností, ale bratranec měl už všude lišku, tak jsem si to na jeho autě všechno ozkoušel a ještě jsem za to dostal zaplaceno :-D Ale pokud to má v pohodě lak, tak bych to jen něčím pořádně vypucoval, aby to zas chytlo lesk a udělá to víc parády jak nějaký domací lakování. Doladit to pak můžeš nějakýma polepama, ale nic ve stylu FF  ](-:
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jo kluci to mě jen tak napadlo :D :D .....ale asi to dám do folie.....doma jsme trochu laborovali.....hodím to sme zachvilku jak asi by to mohlo být.....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....