GalantWeb

Prahy a zadní podnárazník

Host · 15 · 4006

homo15

  • Host
Zdravím pánové, chci se zeptat jestli někdo nemá prahy ze sport editona, a zadní podnárazník, popřípadě tip, kde to sehnat, díky moc  :laugh:


Offline Sir Dag

prahy mám :) Ve stříbrné dávám k sobě a v modré jsou k dispozici. (takže třeba stříknout barvou. Za chvíli, když to klapne tak budu mít i černý.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


homo15

  • Host
Já bych si je někdy po výplatě od tebe třeba koupil ( cca 15.8 ) , za kolik bys to střelil ? co ten podnárazník ? nevíš kde se dá sehnat ? psal jsem to do googlu ale nemůžu jak-si vytvořit správné slovní spojení, chápeš  :laugh: :laugh:  ^_^ ^_^


Offline Sir Dag

Ano vím co myslíš..Nu koukal jsem na foto a ten galoš co přitáhnu ten podnárazník nemá..bohužel.. Hele co za ty prahy chci. Naprosto drobnej peníz. Taky, aby se ti to vyplatilo pro to jet. Zda není lepší pošta. Se domluvíme v SZ ať nespamujeme fórum.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Podnárazník se nedělá,je to jen v celku jako nárazník a k tomu 2 boční lišty. :mellow:
« Poslední změna: 27.07.2015 - 21:22:36 od Rob »


homo15

  • Host
nevíš kde se ten zadní nárazník dá vzít ? dej njěaký tip, na kterém třeba vrakáču nebo tak  :mellow: :laugh:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
zkus Allegro,hledej: tylny zderzak SE ,nebo ebay.


homo15

  • Host


homo15

  • Host
jo díky  ](-: , ale já to s tama neumím objednávat, už jsem se jednou chtěl zaregistrovat, ale furt to psalo co si polsky , jen mě napadá ta věc že tam třeba zajedu, stejně mi furt chybí ta jedna mlhovka  ](-:  ](-: nemá tady někdo z Vás na Allegro účet ?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já tam taky zajel,účet nemám,jen jsem si s prodejcem psal přes google překladač.



Offline Pepe

prahy mám :) Ve stříbrné dávám k sobě a v modré jsou k dispozici. (takže třeba stříknout barvou. Za chvíli, když to klapne tak budu mít i černý.
Dagu, ty prahy na SE bych bral , barvu si udělám . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Dagu, jinak prahy tam mám teď takové 
« Poslední změna: 02.08.2015 - 20:05:38 od homo15 »