GalantWeb

Prošlápnutý brzdový pedál

Offline KaGn

Prosím o radu než si muj opravar vymysli neco co nebude pravda.Už podruhé se mi stalo že je najednou brzda prošlápnutelná...Když se mi to stalo poprvé (cca dva mesice zpet) Dolil jsem brzdovou kapalinu a nejak to prestalo...ale ted mi to zacalo delat znovu a opravar rika ze to bude na 99% brzdovy valec (a to uz stoji peknejch par kacek)
Vzdycky poprve proslapnu skoro na zem....ale brzdi....a kdyz jakoby napumpuju tak to brzdi zase nahore...Prosim o jakekoliv rady...dekuju Michal


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline KaGn


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Opravná sada- gumičky za 100kč.Snad ti pomuže něco podobného, jako mě u spojky  http://www.galantweb.com/index.php?topic=1274.0
« Poslední změna: 27.11.2010 - 17:40:56 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline KaGn

nevim nevim jestli je to u brzd to prave orechove...a kdyz uz bych nasel nejakeho patlala co by mi to tam dal ikdyz je to starsi nebudu mit zaruku ze se to zas nevysere...a nakonec me to bude stat upe stejne...  :'(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
hodně velký svinstvo pro gumičky je , když tam někdo dá tu naši českou kapalinu SYNTOL, ta sežere, co muže ,mě to na pažoutu sežralo nejdřív gumičky a pak i trubičku.
« Poslední změna: 27.11.2010 - 20:21:03 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
tak kup novej. Na mazdzu 323 stál 5000jen válec bez kapaliny a bez práce.
Radouš


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Jak tak koukám tak se s přehledem vlezeš do 2500
« Poslední změna: 27.11.2010 - 21:14:41 od Radous »
Radouš


Offline Pepe

Jak tak koukám tak se s přehledem vlezeš do 2500
Když mu ho objednáš u Kellyho , má ho za 14 dnů . :(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
tak objednat jinde. 14 dní je dost dlouhá doba.
Radouš


Offline Pepe

Myslim že ve skladech nikde není . :(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline KaGn

Ja ho nasel za 3 678Kč vcetne DPH bez jakekoliv slevy...takze si myslim ze se dostanu s cenou jeste trosku niz...No a za praci to je hrozne relativni...podle odvzdusneni a podobnych prkotin ktere se muzou protahnout treba zarezlym ventilem atd...tak pocitam ze do 5 se vlezu ale nechce se mi do toho moc...chtel jsem setrit na plyn...Abych s nim mohl jezdit furt a stale a bez prestani (mozna tam budu i spat) je to proste kara... :D

PS:Radosi spi s jednim okem otevrenym...s tou plechovkou jsi to prehnal  :evil:



Offline KaGn

jo ja jsem se spatne vyjadril...mluvil jsem o origo HERTH+BUSS JAKOPARTS ... ale kdyz o tom tak premyslim ma to vubec cenu davat origo valec?Ma nekdo zkusenosti s vymenou valce?Bylo by moc troufale delat si to sam nebo jen s nejakou kamaradovou pomoci?Hlasi se nekdo jako muj kamarad na pomoc??? :-D


Offline Pepe

Kamaráda budeš potřebovat na odvzdušnění  , nejvíc práce je pod palubkou na odpojení od pedálu . -_- :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Polohu hadího muže a jogína ....jjjj ^_^ :-D :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline KaGn

Vidim ze mate bohate zkusenosti :) tak kdy a kde ??  :angel: