GalantWeb

Motor strašně dýmí

Offline in4mator

Na Vervu 100 jsem četl a slyšel samé dobré reference, se starým G jsem na ni nějakou dobu jezdil a v pohodě.
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Vojta

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
já jsem právě před měsícem tankoval za pjéťo shell v power 100 - za účelem údržby motoru, určitě chápete, prý to má mít čistící účinky a prostě "propláchout trubky" no a motor to vzal dobře, tankuju na vybraných benzinkách pač GDi je samo o sobě velmi náchylný právě na pohonné hmoty  :angry:  :angry:  :angry:  :mellow:
No přesně ten samý plán jsem měl i já, ale gali mi dal jasně najevo ze to nechce. Nebo mě asi slyšel jak mluvím o depozitu, a viděl mě jezdit v jinem autě, tak se dal dokupy. Někdy si tak říkám že ty auta mají fakt vědomí...


guest2672

  • Host
U nás je shell nitro+ racing,jediný benzín,co se vozí z Německa.Ověřeno. :mellow:
možná jak kde ale a možná by se to někde našlo na netu asi u šesti pump natankovali 5l benzínu a nalepili číslo a potom dali testovat aby se to nedalo  falšovat a právě mě zarazilo že u nás Shell nevyšel dobře a Benzina dobře.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Je fakt, že to mám od "pucfleka" u nás na Evropský,jinde to může být  jinak.


guest2672

  • Host
ono stačilo poslouchat a není to tak dlouho co zveřejnili na Nově co tu máme za benzín a naftu a co do toho přidávají za sračky samé jejich eko,chlapi co dost couraj po cizině tak říkají že se to kolikrát nedá srovnávat když natankují tam nebo tady.


Offline Trewor

Co jsem se tak bavil s různejma cestovateli co jezděj afriku a asii tak shledali nejhorší paliva u nás.
Podzemní nádrže né vždy 100% těsní a může se do nich dostat voda a další nečistoty a jelikož je nebere moc lidí tak tam můžou bejt dýl a tak v nich bude víc vody a bordelu. V kamionech může zůstat něco z předchozí cesty atd.

podle mě je lepší jednou za čas použít nějakej průplach.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


homo15

  • Host
já si myslím že nejlepší prevence je brát benzín tam kde to znáte, podle mě jsou dobre benzínky : Unicorn,Benzina,OMV,Shell,Robin Oil (v Otrokovicích), a né že pojedeš někde k nějakému soukromníkovy.... když jedete s autem někde dál za hranice tak to je jiná že  -_-

To je jak jít k Vietnamcovy na jídlo, bude ti z toho špatně, tak jako tvojemu Mitsu  ^_^  ^_^  ^_^