GalantWeb

Vybrace a hluk motoru

Offline Jákob

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
čau lidi asitak před třema měsícema jsem koupil Galanta 1,8 (93Kw), je to moje první Mitsubishi a už při prvním svezení se mi zdálo, že je nejak hlučnej motor což jsem si říkal, že to může mít na svědomí vejfuk, ale ten je v pořádku, když auto stojí a běží na volnoběh tak je téměř neslišitelný, ale uvnitř se celý chvěje vybruje až zaléhají uši, jakmile se rozjedu tak se ten hluk sklidní, ale od 3000 ot/min se začne motor projevovat velikým hlukem "dost řve", proto ho točím jen do 3 tis. Dostal jsem od někoho tip na rozvodovej řemen, že prej u techto aut dělají problémy a tak se chci zeptat jestli někdo má zkušenosti s nějakým dobrým servisem, bydlím 60km od Hradce směrem k severu jestli znáte Semilsko. Další věc která se mi moc nelíbí je, že když chci malinko rychlejc zařadit jedničku tak jde přes zuby jinak ostatní stupně jdou normálně. Můj poslední dotaz je, zjistil jsem taky, že je špatný ložisko  na předním pravým kole a teď zvažuju koupi mezi novým neoriginálem a nebo jetým orig. máte s tím někdo zkušenosti? Mockrát díky za odpoveď a přeji všem klidné prožití svátků. :D

Pakliže někdo bydlíte v mé blízkosti tak bysme se někdy mohli sejít na pokec.
Galda 1,8[/size]


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
s rozvodovým řemenem problémy nejsou. Jen se stává, že pokud někdo mění rozvodové řemeny tak nedá pozor a špatně sestaví vyvažovací hřídele. Což se projevuje právě vybracemi motoru. Jinak hluk můžou dělat i špatně nasazené kladky klínových řemenů a a špatně dotažené řemeny.

Já jsem to musel 2x kvůli nepozornosti předělávat


Offline Jákob

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Díky za odpověď já se v tom moc nevyznám, nevědel bys o někom kdo by to uměl napravit a okom víš, že je dobrej, nechtěl bych ho totiž svěřit někomu kdo to nezná. ;)  Neubližuje mu to moc když s ním teď jezdím?
Galda 1,8[/size]


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no to ti asi moc nepomůžu, radši si dělám vše sám. Ale přijeď v Únoru na sraz a můžeme se na to trochu podívat.
Nebo kdybys měl někdy cestu kolem Prahy....


Offline Jákob

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Já mám v Praze rodiče, z kolikátky jsi? Oni jsou na 4ce. Teďka na něm nechávám vyvářet podběhy atd. a pak bych chtěl odstranit ty vybrace a ten hluk a dát to ložisko nevíš co by bylo lepší jestli dát repliku nebo jetej originál?
Galda 1,8[/size]


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no dnes je v Praze malej srázek Galantwebu (ostatně jako každý čtvrtek) od 20:00. Najdeš nás tady: http://www.skolicka.cz/


Offline Jákob

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Momentálně v Praze nejsem, ale chystám se tam snad zítra nebo v sobotu, bohužel pojedu busem, protože to ještě nebudu mít hotový. Bylo by supr kdybychom se pak sešli a podíval se na to, protože já s tímto autem nemám žádně zkušenosti.
Galda 1,8[/size]


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Jákob

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Napiš mi číslo na mobil a já ti pák dám vědět. Až budu mít auto.
« Poslední změna: 15.12.2005 - 22:42:46 od Jákob »
Galda 1,8[/size]


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
možná to bude jistější přes ICQ 348-638-290
koukám že sis pořádně nevyplnil osobní Údaje, tak to koukej napravit  ;)  


Offline damiens

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 142
Já můžu doporučit servisáka v Pardubicích ve Svítkově nebo servis v Hradci.Kodecar Mitsubishi.Ta vybrace bude určitě v rozvodech a špatně nastavená vyvažovačka.Ten problém jsem měl a vyřešil jsem ho.Jen hluk mi dělal při 3000ot.
Vlasta Pardubice+Aš

Galant 2.0 V6 24V 1995


Offline Jákob

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Jak jsi psal o těch 600 stovkách to ti dělali v tom servisu? To je opravdu dobrá cena, já se ptal jinde a tam byli dost dražší. No, ale nevím kolik stojej kladky + řemeny. :confused:  
Galda 1,8[/size]