GalantWeb

Nestartuje Galant 2.0 '92

Offline Mates

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Zdravím,
nejde mi nastartovat Galant 2.0 '92. Když sepnu klíček, kontrolky se rozsvítí a ty co mají zhasnout zhasnou až na "Check Engine". Ten svítí pořád a začne cvakat relátko před spolujezdcem. Nejde startovat.
Reset jednotky vč. vyčištění klapky nepomohl.
Vypadá to na nějaké čidlo, které to nepustí dál, ale nevím jaké.

V minulosti se ten problém již objevil. Ale stačilo vypnout klíček a znovu zapnout a OK.

Veškeré konektory a přopojení na kostru jsem odkontroloval.
Baterka je taky dobrá.

Mám hrozně špatné zkušenosti u nás se servisem.
Prosím poraďte co a jak mám zkontrolovat. Díky moc!


Offline Drak

No jestli ti cvakaj rélátka u spolujezdce, tak to nejspiš bude problém jednotky a nebo rélátek od benzinové pumpy.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

Samozřejmě to může být i cokoliv jiného. Takhle na dálku se špatně radí :)  Ale jiná rélátka tam nejsou.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Guest

  • Host
No pumpu krátce slyším bzučet.
Dá se nějak lehce prověřit pumpa a ta jednotka?
 


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
SkÚs diagnostiku. Na
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5


Host Mates

  • Host
Tak už to zřejmě vím. Odešel nějakéj čip. je spálenej. Ale teď bych ho potřeboval někde sehant. Nevíte náhodou kde


Offline Drak

Citovat
Tak už to zřejmě vím. Odešel nějakéj čip. je spálenej. Ale teď bych ho potřeboval někde sehant. Nevíte náhodou kde
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
můžeš to nafotit?
to číslo mě nic neříká, v jednotkách jsou použitý i zakázkový čipy MMC, ty neseženeš. Ale stejně si myslím že toho odešlo asi víc. Jestli odejde jeden chip, obvykle toho sebou veme víc  
« Poslední změna: 08.03.2006 - 09:39:14 od Begy »


Offline damiens

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 142
kodecar v Hraci Králové měl pána,který tyto jednotky opravoval.Je to zn.servis Mitsubishi
Vlasta Pardubice+Aš

Galant 2.0 V6 24V 1995


Offline marsec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 26
Jo, tak me se stalo to same, stejnej prubeh, obcas se rozsvitila kontrolka, zap/vyp klicek a jelo se dal, az jednou behem jizdy hnedak umrel... odesla ridici jednotka, ale hlavni problem byl v kabelazi, prodrel a zkratoval se kabel k cidlu a shorel jeden brouk, potreboval sem to okamzite vyresit a sehnal na vrakovisti za 5000 jinou ridici jednotku...

Teoreticky by to mohl odnest jen ten jeden brouk, ale zalezi co se vlastne stalo...

 
'92 Mitsubishi Galant Dynamic 4
'91 Toyota Supra MKIII turbo