GalantWeb

ADSL

Rob · 121 · 60356

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jenom čekám, jak bude těžký s O2 zrušit smlouvu. :-D
PS, kdy bude další minisraz?


Offline Pepe

Někdy v říjnu , dle počasí . Ještě jsem nenamontoval páté dveře . :angel:   Zatím to nešlo .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Neva, já jen, že když to vyjde ,jedu k Drakovi pro ralliart.


Offline Pepe

Já ho mám u něj taktéž , ukecáme ho ať to přiveze . :evil:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Jindřišák

Nebude ten vzduch rušenej? Já sem to kdysi měl v rušnější zástavbě a nic moc. Co třeba UPC? I když v praze máte asi víc možností. Já jsem s O2 vcelku spokojenej. Ze začátku sice byli problémy s tou jejich televizí, ale trochu sem na ně udělal bububu a vyměnili rozvody i s krabicema a od tý doby je to paráda a cena taky slušná když se obnovuje smlouva. Jinak ta výpověd u nich je trochu pakárna, jesi to máš na dobu určitou. Po mě chtěli zaplatit újmu ve výši nedoplacenejch mesíců. Nejlevnější připojení se ale tahá asi do bytů. Tady je třeba optika 50mbit i s kabelovkou za 350.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Během 2 dnů jim mám podepsat/O2/ další smlouvu na rok,bydlím sice v Praze, ale je to taková vesnička, kde ani UPC nenatáhla kabely,vše,jak za 1. republiky.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ahoj,včera jsem si všiml,že nejsem v ntb sám jako 1 uživatel,ale že jsme 2.Ten druhý je virtualapp.Je to normální nebo je to vir?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kluci poradíte? http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=743072#743072

Ahoj,potřeboval bych poradit.V naší oblasti nemám UPC,tak sat TV beru od skylink(269kč/měsíčně) a internet(12MB/s) od (wifi) airwaynet,ale s tím mám problém,že na 95% nemůžu stahovat z uložto i jinde ,pokud nestahuju v noci.Když stahuju přes den, třeba jen 700MB soubor,napíše mi to při 600MB stažení-chyba sítě a ani na 20tý pokus nestáhnu nic.Od modemu se mi internet přenáší asi 8 metrů zase přes wifi do NTB. I youtube se často seká-načítá.
Dřív jsem byl u O2(po bývalý tel. lince),wifi modem+wifi spojení s NTB,platil jsem za 8MB/s 500kč,ale jelikož k ústředně vedou starý dráty,tak jsem se dostal na 2,8MB/s maximálně,tak jsem od nich utekl,ikdyž stahování fungovalo kdykoli,ale toužil jsem po rychlejším stahování filmů.
Poradili byste mi,kdybych se chtěl na SKY i AIRW vykašlat,jinou alternativu?(TV+internet po satelitu nebo po starým drátu)
Děkuji za rady.(Praha 6 )
« Poslední změna: 12.08.2015 - 22:21:25 od Rob »


Offline Trewor

nejdřív vyzkoušej že to není spojením u tebe..píchni se kabelem. Pokud to nepomůže, zavolej na podporu airwaynetu, že máš nestabilní připojení a ať pošlou technika. Vykoumat lepší místo pro příjmač, nějakej silnější....
Máš placenou službu a dostáváš ji v nižší kvalitě tak ať se snažej jinak že půjdeš pryč.

Já bohužel jinou možnost než ADSL nemam. A to jsme od ústředny moc daleko a upload je naprosto tragickej
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Padlo

Ahoj,
k 1.příspěvku z 15.6., nemělo by to být nic špatného, jak jsem se dočetl na netu, tak se jedná o uživatele, kterého například vytvořil nějaký tvůj program, klient, mail atd. Pokud chceš mít jistotu, existují fóra, kde se ti podívají jestli nemáš v pc nějakého parazita. :) Například zde http://www.pc-help.cz/viewforum.php?f=70 . Pokud si nevíš rady, stáhni tento program http://images.malwareremoval.com/random/RSITx64.exe klikni na skenovat a uložit log a ten mi pak celý pošli tady do SZ.

a k novějšímu příspěvku. Bohužel je to častý problém, internet přes wifi se vyplatí skoro jen lidem, kteří jsou přímo u páteřní sítě nebo jeho přijímač je velmi blízko, jak píše Trewor. Ovšem mně dělalo v bytě problém připojení z routeru do mého ntb jen přes jednu zeď, takže určitě zkus vzít rj45 kabel a napojit se přímo. A pokud by nepomohlo, tak zavolat na podporu, ať koukají makat. Já jsem na Praze 8 a taky se musím spokojit s připojením přes staré telefonní kabely O2, kde z daleka nedosahuji deklarovanou rychlost. Ale aspoň mi připojení nepadá. Takže pokud nepomůže technik od airwaynet, tak obvolat o2, tmobile.. kdo dá lepší cenovou nabídku přes adsl. (oba použijí stejný kabel) ;)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pádlo díky asi zkusím O2 net + 2 tv,uvidí se,jestli mi daj VDSL  jestli to už bude rychlejší nebo při puštěných 2 tv to bude třeba katastrofa.
O2 TV Multi  http://www.netzin.cz/osobni-zkusenost-a-recenze-o2-tv


Offline Misak

Robe, nevim, kde sidlis, ale my jsme na Brevnove-Hladkov hned u vylezu ze strahovskeho tunelu a naproti v baraku mame prave velin airwaynetu. Kazdopadne jsme pripojeny na spoje.net. Na strese je paterni 5Ghz a do bytu nam to tece kabelem. Platil jsem vzdycky nejnizsi tarif, tj. puvodne 4MB, ted 8MB a nemuzu rict, ze bych citil nejaky problem. Vetsinu casu vsechno beha jak ma, jen obcas, kdyz je problem nekde na pateri, tak to pocitis. Rozhodne ale ne takovy trable, jako pises ty s airwaynetem.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Bydlim hned nad koupalištěm(na kopci),dík za nápad.


Offline Misak

V tom pripade mas temer urcite primou viditelnost na nektery z 5GHz paternich pripoju
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Uměl by mi někdo poradit? Asi po spuštění CCleaneru se mi stále stává,že mi na ntb přestane psát klávesnice.Musím vždy kliknout myší na řádek kam píšu a dopsat chybějící písmena ,někdy i slova.Je to otravný. :'(


Offline Sir Dag

nevylil ti někdo něco do klávesnice?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

CCleaner ---- to je vir nebo program na mazání softu ? :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001