GalantWeb

Servis Brno

Offline natassam

  • Quo vadis domine...
  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
    • http://-
Zajímalo by mě, zda je v Brně nějaký dobrý servis kde zákazníka neodřou i z kůže a mišákům rozumí.Díky za tipy předem :confused:  
natassam


guest149

  • Host
Mám zkušenosti s Auto HB a Brnocarem - sice tomu rozumí a v rámci svých možností a znalostí shledávám jejich práci kvalitní, nicméně ty ceny jsou zlopeklo...


Offline aschanek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
nejlepší servis na Mitsubishi je pan Liška, neznám nikoho kdo by tomu tolik rozuměl. Této značce se věnuje několik let, jezdím k němu taky, jsem max. spokojen. Navíc je levnej a není to žádnej podvodník či vychcanec.
Jestli tam budeš chtít zajet můžeme spolu. Zavolej mi, domluvíme se a sfrknem tam. Moje číslo je 775 625 266.  Jsem z Brna. A nebo přímo na pana Lišku 775 120 432, ale chce to trpělivost se mu dovolat.
« Poslední změna: 18.01.2008 - 13:12:54 od aschanek »
1,8  16V GLSi


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Mám zkušenosti s Auto HB a Brnocarem - sice tomu rozumí a v rámci svých možností a znalostí shledávám jejich práci kvalitní, nicméně ty ceny jsou zlopeklo...

Auto HB?  -_- Pracoval tam člověk (už tam nepracuje, naštěstí - pro vás potenciální zákazníky) kterej nám tvrdil, že pneumatiky oskákaný kvůli vadným tlumičům sou tak udělaný od výroby aby líp zabíraly... Ceny pro milionáře, díly se jim sice dodat dají (seženete je opravdu levněji) ale aji tak... Ano jak píše aschanek, jedině Liška, toho můžu jenom doporučit.


Offline aschanek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
Liška dokonce umí repasovat čepy v ramenech a nemusíte kupovat celý rameno za spoustu dukátů, protože vám to předělá za pár grošů. Prostě je dobrej co si budem vykládat.
Dokud bude živ tak jezdím k němu i kdyby jsem to měl 100km.
1,8  16V GLSi


Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
O čepech v ramenech se nezmiňoval ale vyrabí silentbloky na ramena které se samotny neprodávají...
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline aschanek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
O čepech v ramenech se nezmiňoval ale vyrabí silentbloky na ramena které se samotny neprodávají...
jo tak to jsem se spletl, myslel jsem silenbloky, omlouvám se.
1,8  16V GLSi


Offline briann

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
ano presne,jeidne pan Liska...je to fakt sikula.Jedinej clovek ke kterymu sem kdy dal svyho Micaka.
www.perfektauto.cz Mitsubishi Eclipse,Mitsubishi Galant 2.0,BMW E30 Drift Car


Offline Bulman01

Zdar chlapáci.Nevíte někdo kolik stojí v Brně v Mitsubishi diagnostika?Díky :mellow:
1996
  GALANT 2500  V6 24V  4ws 4wd


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Zdar chlapáci.Nevíte někdo kolik stojí v Brně v Mitsubishi diagnostika?Díky :mellow:

Vycteni DTC kodu je v Praze v Autopalace za cca 90Kc, neni duvod aby to v Brne bylo jinak. Co chces tou diagnostikou zjistit?
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Bulman01

Jestli komunikuje snímač polohy klapky rozdělující sání na dlouhé a krátké s ř.j. :mellow:bo to hlásí stále kod 62 a já už nevím co s tím .-Po restartu je to v poho ,ale nesmím  dát plný plyn .Pak se to ozve znovu.No a mám problém s chodem motoru do 3000 ot. tak jestli to nemá spojitost .
1996
  GALANT 2500  V6 24V  4ws 4wd


Offline Drak

No spojitost to bude mít, protože to mění délku sání a jestli nefunguje klapka na změnu délky, tak jednotka počítá s tím že je vše jak má, ale vzduch jde jinou cestou. To se projevuje dlouhou odezvou na plynový pedál a nízkým tahem motoru
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Bulman01

Draku radu co s tím.Výměna toho motorku?Co nastavení?Klapka je přes pružinku ,tak nevím jestli se nemá klapka nějak vycentrovat
« Poslední změna: 17.09.2007 - 19:31:36 od Bulman01 »
1996
  GALANT 2500  V6 24V  4ws 4wd


Offline Aurvang

Ahoj,  pánů Liškovi jsem se dovolal jednou,  ale bohužel od té doby se mu nemůžu dovolat z různých čísel. Nevíte někdo přesnou adresu a otvírací dobu? Budu se tam muset stavit osobně.
Díky!
« Poslední změna: 16.01.2019 - 09:01:18 od Aurvang »


Offline Pepe

  Kdyby pan Liška zvedal telefony , tak neudělá žádné auto - sedni do auta a zajeď se objednat - https://www.edb.cz/firma-307958-miroslav-liska-brno-zidenice
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Aurvang

  Kdyby pan Liška zvedal telefony , tak neudělá žádné auto - sedni do auta a zajeď se objednat - https://www.edb.cz/firma-307958-miroslav-liska-brno-zidenice

Kdyby to bylo tak jednoduché tak se neptám na adresu,  je přestěhováný někde u Makra... Na téhle adrese už není :)
Ale díky!


Offline Radec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Hmm, v pátek mu vezu auto (na pondělí 21. ledna), objednával jsem se někdy koncem listopadu nebo začátkem prosince?
Sídlí zde...
https://mapy.cz/s/3kVLj


Offline Kouba96

Ve čtvrtek k němu pojedu .. nevíš zhruba, kolik bere na hodinu?