GalantWeb

Svíčky

Offline Pepe

  :D  když si prostuduješ servisní manuál , zjistíš že vyndat a propláchnout jdou . Nový , čistý olej často vymete nečistoty z nich , ale časem se opět něco nanese dovnitř a funkčnost dostává na prdel . Někdy  stačí aditivum na vyčistění motoru od sedlin - na nějakou dobu 30-60 tis. km , pak chemické čistění opakovat . Nové bych dal leda za ty , které po výplachu nebudou držet tlak .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Ondragalant

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
 se svíčkami koupil i ligui moly hydro-stell additiv,tak se uvidí. Jak to sání? Jde sundat v poho? Nebo tam jsou věci,na který si musím dávat pozor atd??


Offline Pepe

 Když to budeš sundavat i s klapkou ,tak pozor , je napojená na okruh chladící kapaliny .  Při montáži opatrně - vše je z hliníku a jednou stržený závit je napořád . Kolem sání je tam toho dost , na co dávat pozor .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Kdybys to urval, tak sání mám  :angel:  :D  :laugh:


Offline Pepe

 Jenomže tvůj spodní sací kanál je děravý  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Ondragalant

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
tak svíčky se podařily vyměnit v poho,motor de pěkně plynule...ale klasicky jsem přišel na další věc a to,že v prostoru u svíček bylo nepatrně oleje. po víkamy je lepení asi na hovno. co doporučíte? koupit těsnění nebo zase lepit?? ty víka jdou sundat klasicky nebo tam je nějaká vychytávka??moc dík


Offline Sir Dag

víko drží jen šroubky..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Koupit nové těsnící kroužky pod víko ventilů kolem svíček, tyto neopravíš silikonem
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001