GalantWeb

Sirova stavba / přestavba od Daga

Offline Sir Dag

tak a takto je to na autě :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

« Poslední změna: 26.03.2016 - 21:26:09 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!





Offline Sir Dag

ja jsem chtel kamerku v drzaku spz..Bohuzel s nasim rozmerem jsem nic nenasel.
Jinak to Warewolf: moje reseni stoji 200kc prosim ;)
Za dalsi..kdyby ji chtel ukrast tak by musel strihat kabel a pak ho pajet. A to mi muzes verit, ze je to takovy oser, ze si ji radeji za 200 koupis
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

Jinak to Warewolf: moje reseni stoji 200kc prosim ;)

Ale jo, já neříkal že je to nejlevnější řešení :) a na ebayi či od Číňanů bude levnější, ale tohle taky svůj účel splni
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

Tak se dneska udělal komplet podvozek..a paradoxně jsem zjistil, že to nebylo tak hrozné jak jsem si myslel a vcelku zjišťuji po odstrojení nárazníků atd, že je galantík vesměs dobře udržovaný..nu a já v tom hodlám jen pokračovat a pořádně si ho rozmazlím :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Tu fotku dej do fotoshopu a zamaskuj cihly , jinak tě lidi zažalují za ohrožení vlastní osoby . ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

najezdy jsou prisroubovane na stresni tramy, ty jsou sroubovane k sobe pomoci lati, aby se nerozjely. Cele je to polozeno a prisroubovano na dalsim stresnim tramu, ten lezi na zdivu. Ovsem tento tram a lati pridrzovan od steny (opet srouby). Zdivo je drzeno zeleznymi traverzami. Ze zacatku jsem se bal..ale po tom co tu vyvadime vidim, ze to nespadne :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Tak mi při práci na podvozku bohužel prasky dvě brzdové trubky. Takže teď řeším zda natáhnout od půle auta dvě nové nebo rovnou celý komplet..
Ovšem cena je od dvou do šesti tisíc..tak nevím no..zase nadruhou stranu vím, že by mě to nikde nenechalo.
Tak si říkám zda třeba tenhle měsíc neudělat ten prdlý zadek a příští měsíc pro sychr předek..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A co koupit trubičku v metřáži a naohybat?To už by nemělo být přece tak drahé.


Offline Werewolf66

to natahni v medi a kasli na to, 5 metru je tak za 300-600kc a holendry za par korun....jediny si nekde pujcit ten lis
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

tak material u me jen na tom zadku je za 600kc. Sperglovacku by mi i pujcili. Ovsem kdo mi to udela? Takze platit praci a jsme tam kde jsme. Kdyz uz nekdo prijede tak je mu fuk zda tam bude hodinu a nebo dve hodiny. Takze kdyz necham udelat zadek tak si rekne treba litr. A za komplet treba trojku. Ta cena dva az sest byl za komplet. Jde o to, ze ten manik to auto zatim nevidel a jen jsem s nim mluvil po telefonu. Zkratka uvidim co mi rekne az to uvidi. Kazdopadne se nic nemeni na tom, ze bud to udela nekdo kdo se tim zabyva a ja mu zaplatim praci jako v servise a nebo bude auto stat. Protoze neni nikdo kdo by to umel a nebo kdo by se nebal vlezt pod auto.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

hele, to fakt ale zvladnes sam, ted uz na tom neni nic moc co zkazit, trubka je prdla tak jako tak. A kdyz zvladnes vymenit ramena nebo rozebrat celi auto...tak tohle je fakzt malickost
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Stačí udělat zadní trubky .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

prave, ze nejvic nam na korozi trpi zadek. Tak si rikam, ze udelam komplet zadek a predek zatim necham byt..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Tak jsem dnesk adostal info, že si mam přijet pro auto..přijedu a koukam..brzdové trubky na autě hotové..Ty kráso..dobrý :D
Bohužel..jen zadek..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue