GalantWeb

Kdo dneska nastartoval ?

Rob · 79 · 24173

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kdo dneska nastartoval? Praha -8 stupně, mě se to podařilo v poho,ale není tu někdo z okolí Roudnice ? tam bylo prý -22 stupnu mrazu. To už asi taky tuhne nafta. Pochlubte se.


Offline m4rt4s

Opava -11°C, na 4 otáčku motoru. -_-

No ale celkem by mě zajímalo, jak tohle počasí vzládají nafťáky od Mitsubishi.... Když vzpomenu na toho mého bývalého 2.0TD s 488 000km, ten v -10°C přestával spolupracovat...
2.0 Wagon Sportedition


Offline Ghost Buster

Liberec -10°C, startuje bez problémů, i loni při -18°C nebyl žádnej problém. Akorát baterka se tváří, že další zimu už asi nepřežije. :(

Jakou baterku (značku, kapacitu) byste si koupili / mě doporučili? Díky za tipy...

Mám 2,0l 16v 100kW


Offline johny11

Rakovník 2.00 ráno -16,5°C Startování bez problému,motor přede  :-D


Offline LivArt

Litomyšl: -8 ráno a nastartoval napodruhý, zato ta rallye co by se dala jezdit po silnicích...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Myslím, že zítra u nás na Strahově je opravdová rally, jako každý rok.


Offline Drak

jj Pražský Rallysprint a letos bude opravdu kosa :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rafik

Hoši, přece Mišáci startují vždycky  :mellow: stačí mít dobrou baterku
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Pepe

2 dny za sebou -10°C , v nádrži 50/50 E85-Be 95 a v poho .  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Ghost Buster

2 dny za sebou -10°C , v nádrži 50/50 E85-Be 95 a v poho .  :mellow:

Bodejť by ne, když ředíš benzín slivovicí  :laugh: to musí startovat i v -40°C, pokud by to dala baterka  :D


Offline Pepe

Nejdřív jsem váhal s dotankem, povídám - bude kosa , bude kašlat - motůrek , no ale 24,50/l se nedalo nedotankovat .No a jak tak koukám motor si přede a klid na silnici. Tož chlapi, nazdraví . -_- :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Duni

Bodejť by ne, když ředíš benzín slivovicí  :laugh: to musí startovat i v -40°C, pokud by to dala baterka  :D
^_^
To je zase hláška :D já teď valim do olmiku a jsem zvedav jak mi to naskočí :p pak dám echo:) a nebo SOS :D ale to snad ne


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Liberec -10°C, startuje bez problémů, i loni při -18°C nebyl žádnej problém. Akorát baterka se tváří, že další zimu už asi nepřežije. :(

Jakou baterku (značku, kapacitu) byste si koupili / mě doporučili? Díky za tipy...

Mám 2,0l 16v 100kW
Dej to co tam patří. Tuším 74ah a kup tu nejlevnější. Když se o ni nebudeš starat tak ti ani značková nepomůže a žádnej zásadní rozdíl v nich není
Radouš


Offline jackson

ja mam 55 a zatial uz druhy rok kazdu zimu nesklamal. dufam, ze mu to zostane.


Offline Duni

Tak na čtvrty pokus naskočil jak nic :D :) akorát byl chudák celý schovaný pod sněhem :/


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to je paráda, jaký máme kvalitní stroje, já se tady chlubím a přijedu domu a odešel kotel, zima, jak v Rusku, připadám si jak  bezdomovec.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Tak to je paráda, jaký máme kvalitní stroje, já se tady chlubím a přijedu domu a odešel kotel, zima, jak v Rusku, připadám si jak  bezdomovec.
Škoda, že nebydlíš poblíž, mám tu 2 přímotopy navíc.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Škoda, že nebydlíš poblíž, mám tu 2 přímotopy navíc.
Jó právě dneska mi kolega říkal že loni nějakej jeho soused řekl že se vykašle na uhlí a bude topit elektrikou. Nakoupil přímotopy do celýho baráku a v létě mu přišel nedoplatek 70 000kč tak ho odstřihli. Odstěhovali se k jeho otci, ten to po čase za ně zaplatil, připojili jim elektriku a nastěhovali se zase zpět :D
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo, to je síla, doufám, že v pondělí přijede náká firma a připojí nový kotel, zatím topím sporákem.
Voda v radiátorech už má jenom 10 stupnu, tak ji snad budu muset vypustit.Já tak nerad zimu!Ok, děkuju za podporu, koupím něco v Hornbachu.Nebo se přestěhuju do žraloka.
« Poslední změna: 04.12.2010 - 00:18:16 od robb »


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Nič príjemní :( Ja som toto riešil minulý rok.  Kupil som kotol Viadrus:)  nakolko v takom kotli zhorí všetko :D koberce ....atd ekologická likvidace :) V splynovaci len drevo . A to si nevieš predstaviť ako taká stará kanada dvihne rafičku :) Nech sa ti čo najskor topí :) sporák nech na svátky :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji