GalantWeb

Treworova rekonstrukce

Offline Drak

to by ses musel štourat v ABS a klapce :D pak bys to možná dokázal eliminovat
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Trewor

Tak jsem udělal hlubší prohlídku a jen jsem valil voči :angry:

1)Přední silentblok motoru je na hadry...asi mlátil on a ramena jsem obviňoval z části neprávem.
-> jsem ho nějak nikde nenašel, netušíte kde ho maj? + Při výměně předpokládám motor visí na horních uloženích a netřeba ho podepřít, nebo jen lehce panenku.

2) manžeta pravý poloosy rupla a mazelína je všude okolo, hlavně na vlnovci :evil:
Na MJauto maj popis: "umístění - mechanická převodovka" za 420...chci vyměnit obě, nevíte o levnějších? Mazelínu tam šoupnu spešl Land Rover na homoklouby.

3) spodní uložení tlumičů v rovnym rameni už je na hadry takže ty ramena vyměnim... levý maj je akorát na MJ za půl tak to je 3k..za meyle supr cena.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Jindřišák

Na ty silentbloky se tu ted nekdo nedavno ptal, hledal jsem mu čísla jesi budou sedět. Byl to nějakej shop, kde měli všechno možný od gumy. Možná tam budou mít i ten přední na tvuj motor. Jinak to rameno neměn, pokud jde čep ještě ztuha a manžeta na něm je OK, přelisoval bych jen silentblok. Jinak ramena se dali sehnat za 4k sada 4 spodních a za 6k sada všech 6ti. Ale ty origo asi vydrží nejvíc. Zaleží na tobě kolik do toho chceš nasypat. Můžeš zkusit i ty z MJ.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Jindřišák

Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pepe

Přední i zadní silentblok motoru mám v garáži - můžu přivézt na 6ku.
Na přední rameno patří tohle :
« Poslední změna: 19.10.2013 - 21:07:59 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

me zas cekaj, silent bloky v zadu, ty predni vrzou a to uplne zadni na strane spolujezdce je uplne na sracky a mlati
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Čumím, jak blázen, po x letech jsem si teprve všiml, že 1.Focus má vyhřejvaný ostřikovače,možná bych to dal na žraloka. :angry:


Offline Trewor

OT: Robe, mě chceš na***, na tatíkovo II vyhřejvaný nejsou. Nemáš náhodou vyhřejvaný sklo? Že by to dávali s tim :undecided: Ale ona dvojka je takový ošizený auto, vevnitř samej tvrdej plast..až bude mít najeto jak Galant, tak jet po kostkách bude rachot.

Pepe, tak to bych využil, ale pokud možno ještě v tejdnu, jestli by to šlo. Ať na šestku jedu už nějak tak v pořádku.
Jo a toho zadního silentbloku jsem si ani nevšim, to vypadá na lepší zábavu než ten přední a v manuálu to neni zas tak rozkreslený.

Takže vemu "jen" rovný ramena, 2x manžetu na poloosy + silentbloky od Pepeho a snad bude chvíli klid
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

tak ono se to kdysi prodavalo i na pumpach, takova plastova hadice co se pricvakla na hadici od chladice
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

jo az takle, mazec
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jo az takle, mazec
No sám jsem tomu nevěřil,jenom si tak řikám, proč tam jde ten kabel?.....Myslel jsem, že tohle maj jen  BMW.


Offline Werewolf66


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

kdyb se to zapojilo na vyhrejvani zadniho okna, tak to mas i s regulaci...ale ja bych spis udelak vyhrejvani kapaliny....ale nejsem si jistej jak by se na to tvarilo sklo...treba v -25
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nevim, jestli by to v zimě nechtělo být zapnutý dýl než okno, aby to, než se ohřeje haubna zase nezamrzlo.


Offline Pepe

Zimní směs nezamrzne (jen ředěná ano) .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zimní směs nezamrzne (jen ředěná ano) .
tak pak, k čemu tam dávaj to vyhřejvání? :undecided:


Offline Pepe

Není to jako parní čistič skla ? :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001