GalantWeb

Cesta Pádla a jeho žraloka.

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Když má Pepe náladu a čas, tak možná udělá mini sraz v Letňanech u něj před garáží :-D ,ale už tu 4 dny není/ na foru/, tak mám trochu obavu, jestli si vyjel na kole nebo jestli ještě neleží v garáži pod spadlým autem. :undecided:


Offline Drak

Pepe se "léčí" v Třeboni v lázních :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline morfes

Máš to tedy moc pěknýho Galanta :) ta stříbrná mu podle mě sluší nejvíc!
A ty kola!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

A ták, švihák lázeňký. :mellow:

Třeboň - Chlum u Třeboně -Halámky-Třeboň ---- :-D na tacho kola 72 km a jazyk na vestě . Ale krásné počásko . :mellow:  A sleduji vás .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 ](-: Tos mě nachytal , zatím jsem nic nefotil a many propiju v Regent pivovaru . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Drak


Třeboň - Chlum u Třeboně -Halámky-Třeboň ---- :-D na tacho kola 72 km a jazyk na vestě . Ale krásné počásko . :mellow:  A sleduji vás .
Dyt tam není žádnej kopec abys chaldil krev i jazykem :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A s čím tam seš, nespíš nebo nemůžeš otočit hlavou a musíš se teda otáčet celej? :-D
Si mohl dát vědět, udělali by jsme ti tam sraz, odvoz domu - zdarma. :mellow:


Offline Pepe

17" Kinetic a problém je ve výkonnosti motoru . Nejsem Drak , abych na kole zdolával Alpy . Ne , žádné kopce tady nejsou , Bukové vrchy a okolí Nové Hutě jsou táhlé kopečky s převýšením 200 m . Celkem to jde , ale večer je hrozná žízeň a Regent nic moc. :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

a to máš sebou na kole i maxipsa? To by ho 70km mohlo i zničit :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak hlavně ať se ti při zpáteční cestě nic nestane :-D. Jedeš domu na kole? :laugh:


Offline Pepe

a to máš sebou na kole i maxipsa? To by ho 70km mohlo i zničit :D
Na řídítkách máme s mamčou košíky a vozíme maxipsa na kole . Ale dnes nabehala 15 kilásků  a ještě došla se mnou na pivčo  k "Pergola u sv. Víta " - 1apůl km od baráku . Domů na 4 kolech, Galant to jistí. :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dyť tam byly ňáký ty Duty free, tam bys snad Plzeň sehnal. :roll:


Offline Pepe

Dyť tam byly ňáký ty Duty free, tam bys snad Plzeň sehnal. :roll:
Do České Velenice se nám nechtělo , příště , ale číňan zrušil DF. Plzěň levná jedině polská , domácí je málo . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dneska jsem ty k..vy žl..ý viděl v globusu jak berou basy Plzní útokem. :'(


Offline Pepe

Tutovka dorazila dodávka z Polska . Ta domácí se nezlevňuje . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To je smutný, v německym Kauflandu Plzeň  17kč a nikdo ji nechce!!!Maximálně Češi. :'(


Offline Padlo

Tyjo - včera jsem celý den jezdil, spojka krásně běhala a večer po tréninku jsem ještě přejel k jedné hospodě a když jsem z ní vyjížděl, tak šly hůř zařadit rychlosti, tak jsem se divil a pak před jednou křižovatkou najednou byl pedál skoro na podlaze a už mi rychlost nešla dát vůbec. Tak jsem přidal otáčky a nic, vypnul jsem motor, zapnul a nic. Pak jsem ho vypnul a čekal asi 3 minuty. Šáhnul jsem na spojkový pedál a rukou ho zvedl, nastartoval a najednou to šlo, odjel jsem pryč a od té doby nic. Tak tedy fakt nevím jestli se nějak blokla spojka, nevím.  :(