GalantWeb

Cesta Pádla a jeho žraloka.

Offline Drak

bud máš vzduch ve spojkovém potrubí a nebo jeden z pístků netěsní.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to jsi dopadl, jako já kdysi,viz můj odkaz o 2 str. z5. :o


Offline Padlo

Myslíš jak jsi nakonec vyměnil olej a bylo to? :) Pán od kterého jsem to kupoval nechával měnit celou spojku, to děda říkal, že je super, jelikož to je velká investice. I spojku odvzdušňoval. Já jsem včera asi 70km a pohoda, pak couračky po městě, jak jsem psal a pak jak kdyby spojka vyflusla a rezignovala na 20 minut. A pak najednou zase běží. Dnes jsem jen přeparkoval auto na parkovišti, ale zase v pohodě. Tak nevím. :/ Dám to dědovi, to je jasný, ale charakteristika problému je dost zvláštní ne? Skoro jak kdyby to byla naprogramovaná chyba, že jsem udělal něco špatně a auto se bránilo.


Offline ondraseek

Myslíš jak jsi nakonec vyměnil olej a bylo to? :) Pán od kterého jsem to kupoval nechával měnit celou spojku, to děda říkal, že je super, jelikož to je velká investice. I spojku odvzdušňoval. Já jsem včera asi 70km a pohoda, pak couračky po městě, jak jsem psal a pak jak kdyby spojka vyflusla a rezignovala na 20 minut. A pak najednou zase běží. Dnes jsem jen přeparkoval auto na parkovišti, ale zase v pohodě. Tak nevím. :/ Dám to dědovi, to je jasný, ale charakteristika problému je dost zvláštní ne? Skoro jak kdyby to byla naprogramovaná chyba, že jsem udělal něco špatně a auto se bránilo.
mas tam dost kapaliny?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, vyměnil jsem gumičku v tom horním válečku/2.jsem nepochopil, jak vyměnit/ a odvzdušnil.Někdy to bylo na jedničku/většinou/, ale čas od času na 2-.Pak jsem to prodal a Tomulac s tím jezdí doteď.


Offline Jindřišák

Určitě mrknout na oba válečky, kapaliny jsi tam měl určitě dost.. Ono je někdy lepší, ty válečky kupovat v celku, ale ta cena.. Začal bych asi tím vrchním hlavním, ten pomocnej jsi psal, že už jste rozdělávali. Nevím jestli se dělaj nějaký opravný sady a jak to půjde no..

Ještě přidám, už se mi taky na jinym autě stalo, že ta spojka chodila jen na podlaze a šlo blbě řadit, když jsem ji rukou vytáhl, chvíli chodila a pak zase nanovo, vyměnili jsme celej hlavní válec a bylo to, prace na 10 minut, ale válec byl na bajonet a hadice na rychlospojky, pedál jen nacvaknutej a celej byl z plastu, takže stál par kaček, ale pak to bylo luxus.
« Poslední změna: 11.05.2013 - 16:57:38 od Jindřišák »
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Padlo

Tak jsem si s dědou volal, říkal, že byl s Galantem párkrát v práci a spojka jde krásně,tak jsem z toho jelen. O víkendu vyperu sedačky, zakamfuluju zadní ťukanec a spojku budu pozorovat. ;)

Stejně ty jo - je to prostě krasavec!  :mellow:
« Poslední změna: 15.05.2013 - 23:36:35 od Padlo »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mě se to stalo tenkrát v koloně, asi po stým/100/ sešlápnutí spojky a pak už ne. :undecided:


Offline Jindřišák

Nejspíš si tam v tom válečku nějak špatně sedly ty gumy, asi to bude nějakej čas ještě dobrý. Pak bych koupil asi celej váleček. Viděl jsem ho někde kolem litru, to není tak zly.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Padlo

Dík za rady, zatím spojka drží a šlape jak má. ;) Dnes jsem vzal lux, který umí vstřikovat vodu a vytáhnout z koberců špínu, na sedačky a je to paráda.  :mellow: Vidíte na fotce rozdíly?

Hmm tak nic: "Vaše příloha nemůže být nahrána, neboť selhala bezpečnostní kontrola. Prosím obraťte se na administrátora fóra." :(
« Poslední změna: 20.05.2013 - 21:42:11 od Padlo »


Offline Pepe

Vidíte na fotce rozdíly?
Asi mám špatný prohlížeč , ale foto tady nemáš žádné . ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Padlo

Tak už jsem jí sem nějak dostal. ;)
« Poslední změna: 20.05.2013 - 22:02:59 od Padlo »


Offline Pepe

Každý úklid je znát , pěkné .Koukej to postavit na sluníčko ať ti to vyschne . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

jj, tenhle interier by se mi moc libyl.....jen chybej vyhrejvany sedadla, skoda ze je nedelali v mikroplysi.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!



Offline Trewor

Herdek to je postřeh.
No pásy jsou tam 3 tak bych to viděl na připásávání dětskejch sedaček. Ale můžu bejt taky úplně mimo :mellow:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Drak

to měly některé modely prostřední pás udělaný jako klasický přes rameno. V platu byl naviják a na bocích jsi se přikurtoval. Pas pak vedl přes rameno do pravého upínáku a přes pás do levého upnáku a měl jsi i uprostřed tříbodový bezpečnostní poutání.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)