GalantWeb

Cesta Pádla a jeho žraloka.

Offline Padlo

Dík, konečně vím, co je ta věc v platu. :D Ale ještě jsem z toho nic nezkoušel vytahovat. A popravdě mi čtyři otvory pro pásy ani divné nepřišly. :D

Včera jsem jel poprvé se žralokem do Prahy - s dědovým (odvážím ho k mamce). A hrůza děs, sice do toho děda dává N95 1:1 N85, ale i tak jet kolem pumpy Tank ONO a vidět plyn za 14.90kč, to byla taková škoda. :) Hned jsem si vzpomněl na svého stříbrňáka, na jeho tempomat. Jo jo, už se na něj těším.

Tak mě napadlo, když bych do mého dal plyn + N95 a E85, tak bych jezdil skoro zadarmo.  :anz:



Offline Padlo

To byla spíš trochu otázka, jestli to je možné. :) Já na to nejsem moc zvyklý, hlavně do motorky, když jsem tankoval, tak jsem se snažil vždy jen ten nejkvalitnější benzin a psal jsem do diskusí otázky jestli brát více oktanový. Pak v Cliu jsem to neřešil, co jsem jezdil pro benzin do Polska a kde se dalo, ale děda teď přišel s tím E85, že to Galant jedinej zkousne. Tak nevím, nechci aby to bylo na úkor životnosti nebo výkonu.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Vyzkoušej na pár litrech a uvidíš, já tam liju jenom Nitro+ a zbytečně ho rozmazluju, ale při mých km ,je to jedno.


Offline Aldik

Jako jezdíš máš v autě LPG, tka bych neřešil co tankuješ za benzin a vzal tam normálně N95. Stejně ti ta plná benzinu vystačí na 10tis.km, podle toho jaké trasy budeš jezdit.. .)


Offline Drak

z E85 bych byl opatrný, že to "skousne" a necuká, tak to neznamená, že to funguje jak má :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Zdoter

 K nazoru ostatnich se pripojuju i ja. Sam jezdim na plyn a i kdyz jezdim hodne a casto jen couracky tak plna nadrz Ti vydrzi vecnost.Na tomhle bych nesetril a koupil bych tam kvalitni benzin,at Ti to aspon dobre startuje :-)
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG



Offline Padlo

Tak už máme spolu najeto cca 1 000km a paráda. :) Sice občas štrejchnu předním nárazníkem o zem, když mě nachytá hodně špatný úsek vozovky nebo pražský spomalovací práh, který spíš vypadal jak betonový schod, to jsem pak na sebe naštvaný ještě pár dnů. Ale musím si zvyknout, že je auto vepředu nízké. Mám to připravené na lak, vzadu byl bouchanec a prasklina, tak to snad v sobotu stříknu. Autíčko jinak paráda, každý kdo ho vidí tak chválí a já ho chválím taky.   :P

Teď už jen vydělávat a cpát do něj peníze. Jak tady někdo z vás psal, že to je kasička, ale krásná.  :kiss: To se mi moc líbilo.  -_-

Taky přidávám jednu fotku.



Offline Trewor

podle prohlášení Henryho Forda: Zakazník může mít jakoukoli barvu auta co chce pokud je to černá.
A s tim jsem za jedno, ale u galanta mi to nějak nesedí. Černá mu nesluší a bílá a stříbrná který se mi hnusí, páč pak auto doslova kříčí, že to je služebák, se mi na něm naopak líbí.
A tyhle avance stříbrný sedany se mi líběj, no  :kiss:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Padlo

Jsem rád, že se líbí. :)

Čau lidi, tak mám s Galantem nalítáno na mě hodně slušných 4tis km za dobu co ho mám, asi 2 a půl měsíce. Stalo se toho hodně, fotek taky bylo hodně. Časem nějakou přidám.

Ale co se mi stalo teď aktuálně, chtěl jsem se vyhnout autu v úzké ulici, tak jsem chtěl najet na obrubník, ale protože jsem se bál o přední spojler, tak jsem si málo najel, z nezkušenosti dal malý rejt a narazil jsem do něj. Udělalo mi to pořádný řez ze strany pneumatiky, že jsou vidět na malém kousku vlákna, ale neporušená. Aby se to neplácalo,tak jsem to přichytil vteřinovým lepidlem a dojel jsem z výletu 250km zpět v pohodě. Ale je to zvláštní pocit. Mohlo by se s tím něco stát? Děda říká,že tento typ pneumatik má ochranou vrstvu, právě proti těmto nárazům, že to bude v pohodě. Ale pak dodal, že jí radši dáme dozadu, že tam není tak nebezpečná jako na předním kole. To mě trochu vyděsilo. :D Co myslíte vy?
« Poslední změna: 22.07.2013 - 13:52:42 od Padlo »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No ,vypadá to, že jsi trefil ten kus gumy, která právě slouží, jako ochrana ráfku před odřením, já bych to tak nechal. :undecided:


Offline Misak

muzes se dojet zeptat do pneuservisu, ale minimalne bych ji taky dal dozadu. kdyby se neco stalo, tak s roztrhanou predni se zastavuje spatne.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Trewor

To je úplně v pohodě :mellow:
Děda s Robem to píšou úplně přesně. Kolem ráfku má guma lem co chrání ráfek proti poškození.
Pokud jsi to přilepil vteřiňákem a drží to tak bych to nechal. Já na samuraii lepil gumu prořízlou přes hranu co v pneu řekli, že je na vyhození, vteřiňákem na gumu a jezdili jsme na ní úplně i v terénu. Pokud se to odlepí zkus nějaký modelářství. Jedinej rozdíl je v tom, že ten na gumu je pružnější.

Pokud chceš mít klid v duši, tak jí hoď dozadu.
Prasknutí gumy se neboj, neni to taková hrůza. Na předku mi bouchla v cca 80kmh a prostě to jen začne fest táhnout. Pokud volant nedržíš nějak ledabyle jednou rukou tak tě to ani nerozhodí. Na nízkoprofilovejch je to imho menší problém
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak už máme spolu najeto cca 1 000km a paráda. :) Sice občas štrejchnu předním nárazníkem o zem, když mě nachytá hodně špatný úsek vozovky nebo pražský spomalovací práh, který spíš vypadal jak betonový schod, to jsem pak na sebe naštvaný ještě pár dnů. Ale musím si zvyknout, že je auto vepředu nízké. Mám to připravené na lak, vzadu byl bouchanec a prasklina, tak to snad v sobotu stříknu. Autíčko jinak paráda, každý kdo ho vidí tak chválí a já ho chválím taky.   :P

Teď už jen vydělávat a cpát do něj peníze. Jak tady někdo z vás psal, že to je kasička, ale krásná.  :kiss: To se mi moc líbilo.  -_-

Taky přidávám jednu fotku.
Padlo, kdes to fotil, to vypadá jako naše vodárna ve Střešovicích, hned naproti Tatranu Střešovice. :o :roll: :o


Offline Padlo

Díky za názory, už jsem klidnější. ;)

Padlo, kdes to fotil, to vypadá jako naše vodárna ve Střešovicích, hned naproti Tatranu Střešovice. :o :roll: :o

Jo jo, je to tam.  -_- Chodím si zahrát s klukama z Tatranu florbal a jeden, který rád fotí, mi žraloka hned vyfotil taky. Jak to myslíš "naší"?



Offline Padlo

Tak už bychom měli dát brzy sraz, třeba jen krátký. Zdá se mi, že mi Galant plave a celkově - chtěl bych aby se v něm projel někdo kdo jim rozumí a dá mi pár rad.  -_-


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206