GalantWeb

Cesta Pádla a jeho žraloka.

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Už jsem domluvený. Díky za rady. Dám vědět jak to dopadlo.
Tak, jak jsi dopad, máš auto?


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Asi dobře,když nereaguje...
A ty? jak jsi pokročil s návrátem 800,-
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Udělal jsem si u ní další objednávku a zboží není momentálně skladem, tak vyčkávám nebo mě prokoukla.


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Se nediv, když jí ani nepošleš zálohu :-D
Něco jí kopni na konto at má holka radost ze života :-D :-D
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radko78

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 26
  • 2,5 V6 1999
Jsem domluvený na pondělí. Prodejce je ochotný zajet se mnou do servisu na prohlídku. Ale prozradil, že při zahřátí a sešláplé spojce se za levým kolem ozývá mírné rachocení. A neví jestli to je v převodovce nebo ve spojce. Tak co myslíte?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline grafik


Offline Radko78

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 26
  • 2,5 V6 1999
Teď mám brouka v hlavě. Slevil na 30k. A cena opravy?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Něco bych jí kopnul, ale záloha by to nebyla. :o
Doporučila bych ti tohle, nemůži si stěžovat... sice to je kopanec ,ale ... co trefíš tak zmizí ...
« Poslední změna: 11.10.2013 - 19:23:19 od Dobsonie »
Dobso...


Offline Werewolf66

Neco podobneho maj kuci u nas na vezich, prej je to humanejsi nez vz.58 :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Zdoter

co trefíš tak zmizí ...
Hlavne to frajersky pouzdro na patrony :-) Neni lepsi je mit bokem,nez s prazdnym kverem u pasu se snazit vylovit patrony,ktery jsou na pazbe??  :evil:  :angel:  :angel:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Road_Warrior

zdar, tak tu su slubene fotky, auto je sice u mna doma ale kvôli byrokracii budem este vyse dva tyzdne bez znaciek...takze ma caka utrpenie :)


Offline Werewolf66

Hlavne to frajersky pouzdro na patrony :-) Neni lepsi je mit bokem,nez s prazdnym kverem u pasu se snazit vylovit patrony,ktery jsou na pazbe??  :evil:  :angel:  :angel:

to je na prebijeni, v zasobniku by melo byt plno :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Hlavne to frajersky pouzdro na patrony :-) Neni lepsi je mit bokem,nez s prazdnym kverem u pasu se snazit vylovit patrony,ktery jsou na pazbe??  :evil:  :angel:  :angel:
To s prázdným kvérem u pasu : nechápu,pokud bys vystřelil od pasu Brokárnou jako kovboj, tak mě věř že druhou ránu by sis sakra rozmyslel :-D
..... :-D Byl jsi někdy v patové situaci kdy ti šlo o krk .... ? 
Myslím že asi ne..
Protože každý kdo byl , by ti potvrdil že čím blíže je rezervní munice umístěná k nabíjecímu otvoru, tak tím větší šanci na přežití máš -_-

Představ si situaci kdy musíš naládovat a přitom sledovat vše okolo sebe.. je daleko jednoduší nahmatat připravené střelivo u nab.otvoru,než šacovat taktickou vestu nebo nedej bože hůř hledat pod vestou opasek pro myslivce.. :evil:

Stačí ti toto stručné školení ..?
P.S. jak psal i Werewolf66 ,ještě se to používá taky při přenášení nebo uskladnění,munici máš prakticky pořád na očích a připravenou.
« Poslední změna: 12.10.2013 - 09:44:07 od Dobsonie »
Dobso...


Offline Padlo

Tak to je parádní stříbrňák, někdo má hezčí kus než já  ](-: Ale já to mám na plyn.  :mellow: Až sundáš nálepky, tak to bude pecka.

Jinak co tady plašíte s těma zbraněma, tomu humoru nerozumím.  :roll:

Edit: Chci se pochlubit, že od doby co jsem založil tohle vlákno a koupil jsem galanta, cca začátek května, tak jsem najel poctivých 9 000km, takže jsem překročil hranici 200 000km na tachometru a v poměru počet kilometrů/měsíčně, jsem taky hodně přidal. :) A jezdím pořád za hubičku s plynem, takže paráda.  :kiss:

Jen ti klucí z Prahy kdyby už uspořádali nějakej srázek no, asi se toho zhostím já. Ale teď zůstane žralok u dědy na výměnu tlumičů, na dálnici při naloženém autě litáme jak na kolotoči. :/
« Poslední změna: 12.10.2013 - 17:58:42 od Padlo »


Offline Pepe

Kdo si počká , ten se dočká , VYDRŽ . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland

Offline Zdoter

Ja se nechci hadat,ale z brokovnice se da strilet bez zapreni.Strilel jsem z ni i z jedne ruky a da se to udrzet ;-) a to jak z pumpou tak automatem,nebo klasickou kozou. Ale mas pravdu,ze o zivot mi nikdy neslo a ani po me nikdy nikdo zpet nestrilel. Jen jsem si parkrat vyzkousel tahani patron z pouzdra na pazbe a nejak me to nesedelo.Mozna je to i tim,ze jsem vzdycky strilel z flint,ktery pouzivaji trapny pravaci a uz samo o sobe nabijeni pro me jako levaka neni pravy orechove  ](-: . Hlavne to neber ve zlem,nechtel jsem se Te dotknout ;-)  :angel:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG